CAMPANATOUR s.r.o. - spolehlivý průvodce na Vašich cestách

Spolehlivý průvodce na vašich cestách
  • telefon zdarma 800 19 22 19
  • info@campana.cz

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Odběr novinek

Aktuální kurzy měn

Euro126.03
Americký dolar122.79
Britská libra129.28
Švýcarský frank122.98
Australský dolar116.57
Bulharský leva113.31
Chorvatská kuna13.50
Ruský rubl10034.71

Parkování na letišti

Kompenzace za zpoždění letu

Počasí

ID: 764109

BUNGALOWS VISTA OASIS **

Popis
KANÁRSKÉ OSTROVY
Souostroví sedmi hlavních ostrovů a několika dalších menších ostrovů sopečného původu v severním Atlantiku. Často jsou nazývány ,,ostrovy věčného jara“.
Leží v subtropickém Atlantiku a jsou autonomním společenstvím Španělska.
Kanárské ostrovy jsou charakteristické svojí rozmanitostí. Naleznete zde palmové oázy, písečné duny, horské oblasti sopečného původu. Na ostrovech se nachází 4 národní parky Španělska.
Úřední jazyk: Španělština
Ostrovy: Tenerife, Fuerteventura, Grand Canaria, Lanzarote, La Palma, La Gomera a El Sierro

TIPY NA VÝLETY
Roque Nublo – skalní útvar považován za posvátné místo
Puerto de Mogán – přístav, který je přezdíván ,,Malé Benátky“
Aqualand Maspalomas
Maspalomas – písečné duny
Parque Cocodrilos – zoologický park s více než 300 krokodýly a tropickými rybami.

PRONÁJEM AUTA
Na ostrově si lze bez problémů pronajmout auto. Je možné si ho objednat již předem přes internet. Půjčovna aut je na letišti a skoro ve všech městech. Ceny se pohybují okolo 25-35 Euro za den. Vzhledem k tomu, že hotely bývají vzdálenější od pláže, doporučujeme pronájem auta na celou dobu pobytu.

GRAN CANARIA
Třetí největší ostrov Kanárských ostrovů patří k nejnavštěvovanějším. Tento ostrov turistickým ruchem žije a najdete zde celou řadu atrakcí a turistických zajímavostí.
Ostrov je sopečného původu a je velmi rozmanitý. Pronajatým autem lze projet všechna zajímavá místa. Nacházejí se zde nádherné písečné duny i hluboké kaňony a rokliny ve skalách, jedinečné jsou piniové lesy na jihozápadě. Ostrov se pyšní bohatou flórou i faunou, k vidění jsou kromě palem také různé křoviny, kaktusy, květiny, které díky příznivému klimatu bují a kvetou celoročně. Mezi větvemi palem lze spatřit volně poletující papoušky. K relaxaci zve celkem 150 zlatavých pláží, ty nejpopulárnější jsou lemovány řadou restaurací a hotelů. Stejně jako další španělské destinace i Gran Canaria má skvělou gastronomii, ceny v barech, restauračních zařízeních a obchodech jsou vcelku příznivé.
Rodiny s dětmi jistě ocení aquapark Aqualand v Maspalomas se množstvím nejrůznějších vodních atrakcí, oblíbené jsou i zábavní parky Holiday World nebo Ocean Park. Gran Canaria je místem, kde to skutečně žije nejen ve dne, ale i v noci, a tak si na své přijdou i milovníci večerní zábavy. Turisty nejnavštěvovanějšími letovisky na jihu ostrova jsou bezpochyby San Agustín, Playa del Inglés a Maspalomas. 

MASPALOMAS
Oblast Maspalomas je součástí rozlehlé rekreační zóny na jihu Gran Canarie, navazuje na letovisko Playa del Inglés. Dominantou této části jsou bezpochyby písečné duny a maják Faro de Maspalomas, jeden ze symbolů ostrova. Maspalomas se pyšní šestikilometrovou pláží s jemným africkým pískem a mírným sklonem do vody. Pro svoji kvalitu byla oceněna Modrou vlajkou. Podél pláže se táhne dlouhá pěší zóna s obchody, bary a restauracemi. V oblasti se také nachází hned několik golfových hřišť, rodiny s dětmi jistě navštíví aquapark se spoustou vodních atrakcí nebo zábavní park Holiday World.

BUNGALOVY VISTA OASIS
Bungalovy Vista Oasis jsou součástí komplexu Sonnenlans, který se rozkládá na kopci ve velmi klidné oblasti, 4 km od letoviska Maspalomas a 3 km od živého centra Playa del Inglés. V blízkosti se nachází supermarket a pizzerie. Na pláž Maspalomas je zajištěna kyvadlová doprava zdarma několikrát denně.
Vybavení
Vstupní hala a recepce s WiFi (zdarma), venkovní bazén, dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, bufetová restaurace, restaurace à la cartebar/kavárna, minimarket, dětské hřiště, tenisový kurt, stolní tenis, pronájem kol, večery s živou hudbou,pronájem aut. Golfové hřiště v dosahu 3 km.
V termínu od 15.01. do 10.02. bude jeden za bazénů uzavřen.
Ubytování
BUNGALOW 1 BEDROOM: Jednoduché čtyřlůžkové bungalovy pro max. 4 osoby. Obytná kuchyně s rozkládací pohovkou, oddělená ložnice se dvěma lůžky s koupelnou a WC, telefonem, SAT/TV, WiFi a trezorem (vše za poplatek). Všechny byty mají terasu s možností posezení. V kuchyni varná deska, lednice, kávovar.
Stravování
BEZ STRAVOVÁNÍ nebo SNÍDANĚ nebo POLOPENZE (snídaně + večeře) nebo ALL INCLUSIVE .
Všechna jídla jsou podávána formou bufetu. Mezinárodní a středomořská kuchyně.
All inclusive zahrnuje: snídani, oběd a večeři formou bufetu v restauraci, během jídel nealkoholické nápoje, pivo, víno a zmrzlinu. Svačinky (sendviče, pizza, hamburgery, párky, hranolky), zmrzlina pro děti. Místní nealkoholické (limonády, ovocné šťávy, voda, káva, čaj) a alkoholické nápoje (pivo, stolní víno, sangria, gin, vodka, rum, whisky a brandy) na baru. Zákaz alkoholu pro děti do 18 let.
Nabídka služeb v rámci all inclusive se může v jednotlivých hotelech lišit.

První a poslední služba: čerpání první a poslední služby závisí na příletových a odletových časech. V případě příletu v pozdních nočních hodinách může být první služba snídaně. V případě časných odletů může být poslední služba večeře den před odletem nebo snídaně v den odletu. Dle konkrétních letových časů si CK vyhrazuje právo na změnu bez nároku na náhradu nečerpaných služeb.
Pláž
Písčitá pláž, 3 km, kyvadlová doprava je zajištěna zdarma.
Doprava
LETECKÁ DOPRAVA
Přímý let Praha (PRG) –Las Palmas (LPA) trvá cca 5,5 hodiny, létá se celoročně, 1-2 x týdně v sobotu a ve středu.. Středeční lety mají při cestě tam krátké technické mezipřistání na ostrově Tenerife, z letadla se nevystupuje.
Zpáteční letenka (od 11.290 Kč/osoba, dítě do 24 měsíců věku 1.790 Kč) vč. tax a transferů je zahrnuta v ceně leteckých zájezdů.
Objednané a zaplacené letenky jsou nevratné a nepřenosné (tj. stornopoplatek činí 100%), vrací se taxa započtená v ceně letenky. Letenku obdrží cestující současně s informacemi k zájezdu, tj. 7 dní před odletem. Storno letenky (ze zdravotních důvodů) lze pojistit za cca 290 Kč/os..
Na hosty na letišti čeká místní zástupce přepravní společnosti, hosté se prokazují poukazem na přepravu v angličtině. Na hotelu ubytovává hosty na základě dvojjazyčného poukazu pracovník recepce.
V ceně
Cena za osobu s vybraným typem stravování na daný počet nocí, letecká doprava, autobusový transfer letiště - hotel - letiště, ložní prádlo a ručníky, úklid, spotřeba vody a energií, telefonická asistence.
Slevy
ČASOVÁ SLEVA 5% při nákupu do 31.10.

SLEVY ZE STRAVOVÁNÍ - jsou zahrnuté v příslušných cenách:
Dítě 4-11,99 let SLEVA 50% z ceny snídaní, polopenze a all inclusive.
Příplatky
FAKULTATIVNÍ POPLATKY:
Cestovní pojištění:
viz www.campana.cz/pojisteni.
Poznámka
OBECNÁ PRAVIDLA pro ubytování v hotelech na Kanárských ostrovech
Prázdninová letoviska: Mimo hlavní sezónu, tedy v období od listopadu do dubna, mohou být otevírací doby některých zařízení omezené nebo na krátkou dobu uzavřené kvůli údržbě (zábavní podniky, vodní venkovní parky, sezónní restaurace a obchody).
Při ubytování s all inclusive: V rámci služeb all inclusive mohou být v ceně např.: vstup do wellness/spa, fitness, beach clubu, služby shuttle busu (pokud hotel nabízí), využívání různých sportovišť apod. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší. Pokud klienti čerpají ubytování pouze s polopenzí nebo plnou penzí, musí za výše uvedený servis (pokud hotel nabízí) platit. Některé hotely podmiňují all inclusive služby zálohovaným náramkem.
Sportoviště, sportovní vyžití: Např. tenis, stolní tenis, minigolf, fitness aj. jsou za poplatek. Rezervace a platba na recepci (pokud nemáte objednaný all inclusive a tento servis není zahrnutý v ceně).

Venkovní bazény: V provozu většinou celoročně, výjimečně mimo provoz v případě špatného počasí.
Vnitřní bazény: V provozu většinou celoročně.
Zábavní programy: Hotely většinou organizují během hlavní sezóny, tj. cca od června do září. Zahrnuje programy jak pro dospělé (taneční show, disko, aerobik, vodní sporty, soutěže…), tak i pro děti (disko, soutěže…). Tyto programy jsou zdarma pro všechny klienty, nejsou v češtině. Při mimosezónních pobytech od listopadu do dubna je nabídka omezená.
Miniclub: funguje většinou pro děti od 3 nebo 4 let, hotely nabízejí většinou během hlavní sezóny, tj. od června do září. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší, v miniclubech se na děti nemluví česky.
Trezor: Může být za poplatek (+ kauce, pokud má trezor klíč).
TV-SAT: Může se skládat kauce na ovladač.
Minibar: Nápoje v minibaru jsou za poplatek, ceník je na pokoji k dispozici. Platba při odjezdu v recepci.
Povinné smluvní údaje
Hostům je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR a delegáti v místě, kteří komunikují v angličtině, němčině nebo ruštině. Občanům EU stačí pro účast na zájezdu platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Pobyt v hotelu je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů mírně lišit.
Zobrazit celý text
28.11. (St) - 12.12. (St) 2018 - 15 dní, 14 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělý v BGL 4, BB další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Praha
-27 892 Kč
Kalkulace
01.12. (So) - 05.12. (St) 2018 - 5 dní, 4 noci
Osoba v BGL 4 (obs. 2D+2d n. 1D+3d) BS VD další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-1 880 Kč
Kalkulace
Dospělý v BGL 4, BB VD další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-4 663 Kč
Kalkulace
Dospělý v BGL 4, HB VD další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-5 566 Kč
Kalkulace
Dospělý v BGL 4, ALL VD další typy pokojů
All inclusive
Vlastní
-6 010 Kč
Kalkulace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající ck: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
 
Vytvářím objednávku...