CAMPANATOUR s.r.o. - spolehlivý průvodce na Vašich cestách

Spolehlivý průvodce na vašich cestách
  • telefon zdarma 800 19 22 19
  • info@campana.cz

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Odběr novinek

Aktuální kurzy měn

Euro125.54
Americký dolar122.41
Britská libra128.93
Švýcarský frank122.57
Australský dolar116.07
Bulharský leva113.06
Chorvatská kuna13.44
Ruský rubl10033.64

Parkování na letišti

Kompenzace za zpoždění letu

Počasí

ID: 591000

HOTEL BEVERLY PARK ***

  • All Inclusive
  • Golf
  • WiFi
Popis
KANÁRSKÉ OSTROVY
Souostroví sedmi hlavních ostrovů a několika dalších menších ostrovů sopečného původu v severním Atlantiku. Často jsou nazývány ,,ostrovy věčného jara“.
Leží v subtropickém Atlantiku a jsou autonomním společenstvím Španělska.
Kanárské ostrovy jsou charakteristické svojí rozmanitostí. Naleznete zde palmové oázy, písečné duny, horské oblasti sopečného původu. Na ostrovech se nachází 4 národní parky Španělska.
Úřední jazyk: Španělština
Ostrovy: Tenerife, Fuerteventura, Grand Canaria, Lanzarote, La Palma, La Gomera a El Sierro

TIPY NA VÝLETY
Roque Nublo – skalní útvar považován za posvátné místo
Puerto de Mogán – přístav, který je přezdíván ,,Malé Benátky“
Aqualand Maspalomas
Maspalomas – písečné duny
Parque Cocodrilos – zoologický park s více než 300 krokodýly a tropickými rybami.

PRONÁJEM AUTA
Na ostrově si lze bez problémů pronajmout auto. Je možné si ho objednat již předem přes internet. Půjčovna aut je na letišti a skoro ve všech městech. Ceny se pohybují okolo 25-35 Euro za den. Vzhledem k tomu, že hotely bývají vzdálenější od pláže, doporučujeme pronájem auta na celou dobu pobytu.

GRAN CANARIA
Třetí největší ostrov Kanárských ostrovů patří k nejnavštěvovanějším. Tento ostrov turistickým ruchem žije a najdete zde celou řadu atrakcí a turistických zajímavostí.
Ostrov je sopečného původu a je velmi rozmanitý. Pronajatým autem lze projet všechna zajímavá místa. Nacházejí se zde nádherné písečné duny i hluboké kaňony a rokliny ve skalách, jedinečné jsou piniové lesy na jihozápadě. Ostrov se pyšní bohatou flórou i faunou, k vidění jsou kromě palem také různé křoviny, kaktusy, květiny, které díky příznivému klimatu bují a kvetou celoročně. Mezi větvemi palem lze spatřit volně poletující papoušky. K relaxaci zve celkem 150 zlatavých pláží, ty nejpopulárnější jsou lemovány řadou restaurací a hotelů. Stejně jako další španělské destinace i Gran Canaria má skvělou gastronomii, ceny v barech, restauračních zařízeních a obchodech jsou vcelku příznivé.
Rodiny s dětmi jistě ocení aquapark Aqualand v Maspalomas se množstvím nejrůznějších vodních atrakcí, oblíbené jsou i zábavní parky Holiday World nebo Ocean Park. Gran Canaria je místem, kde to skutečně žije nejen ve dne, ale i v noci, a tak si na své přijdou i milovníci večerní zábavy. Turisty nejnavštěvovanějšími letovisky na jihu ostrova jsou bezpochyby San Agustín, Playa del Inglés a Maspalomas. 

PLAYA DEL INGLÉS
Jedno z nejoblíbenějších a nejživějších prázdninových letovisek leží na jihu ostrova Gran Canaria. Krásná dlouhá pláž se zlatavým pískem je lemovaná pěší zónou s množstvím obchodů, restaurací, barů a diskoték. Hladina oceánu je zde trochu klidnější, terén je bezpečný a mírně svažitý, což bude vyhovovat i rodinám s menšími dětmi. O víkendech se v letovisku konají trhy.

HOTEL BEVERLY PARK
Příjemný a moderní hotel se nachází v jižní části ostrova, na okraji turistického centra Playa del Inglés a je obklopen tropickou zahradou. Pláž je vzdálená cca 100 metrů, dostanete se k ní krátkou procházkou po promenádě. Velmi vyhledávané Dunas de Maspalomas jsou vzdálené necelé 2 km. Hotel se nachází 30 km od letiště.
Vybavení
Hotel Beverly Park je obklopen tropickými zahradami a nachází se pouhých 150 metrů od pláže Las Burras na ostrově Gran Canaria. Tento moderní hotel má tenisový kurt a 3 venkovní bazény, z nichž 1 je v zimě vyhřívaný. Všechny pokoje v hotelu Beverly Park mají balkon a jsou vybaveny satelitní TV. Hotel má klimatizaci pro období od konce června do konce září. V restauraci hotelu Hotasa Beverly Park se podává pestrá nabídka jídel formou bufetu. K dispozici je také bar vedle bazénu (otevřený během dne), koktejlový bar a malý supermarket.
Vstupní hala s recepcí a trezory, výtahy, bufetová restaurace s mezinárodní kuchyní, 5 bazénů (z toho 2 pro děti), bar u bazénu, terasa se slunečníky a lehátky, masážní centrum, sauna, vířivka, kadeřnictví, kosmetický salon, zasedací místnost, TV a WiFi zóna, dětský klub, minigolf, tenisové kurty, parkoviště. V hotelu probíhají denní i večerní zábavní programy. Centrum Playa del Inglés je vzdáleno 15 minut chůze a nákupní centrum je vzdálené pouhých 500 metrů. Maspalomas je velmi živé město, které se nachází 5 km od hotelu.
Ubytování
469 pěkných a prostorných pokojů s ložnicí a koupelnou s WC, klimatizací (v letním období), SAT/TV, telefonem. Každý pokoj má balkón se zahradním nábytkem. Pokoje STANDARD nebo SEA VIEW (s výhledem na moře) jsou max. pro 3 osoby. Možnost rodinných pokojů FAMILY (obsazení max. 4 osoby) nebo pokojů s výhledem na moře ve vyšším patře hotelu SEA VIEW HIGH FLOOR (max. 2 osoby). Dětská postýlka na vyžádání.
Stravování
POLOPENZE (snídaně + večeře) nebo PLNÁ PENZE (snídaně + obědy + večeře) nebo ALL INCLUSIVE .

Všechna jídla jsou podávána formou bufetu. Mezinárodní a středomořská kuchyně.
All inclusive zahrnuje: snídani, oběd a večeři formou bufetu v restauraci, během jídel nealkoholické nápoje, pivo, víno a zmrzlinu. Svačinky (sendviče, pizza, hamburgery, párky, hranolky), zmrzlina pro děti. Místní nealkoholické (limonády, ovocné šťávy, voda, káva, čaj) a alkoholické nápoje (pivo, stolní víno, sangria, gin, vodka, rum, whisky a brandy) na baru. Zákaz alkoholu pro děti do 18 let.
Nabídka služeb v rámci all inclusive se může v jednotlivých hotelech lišit.

První a poslední služba: čerpání první a poslední služby závisí na příletových a odletových časech. V případě příletu v pozdních nočních hodinách může být první služba snídaně. V případě časných odletů může být poslední služba večeře den před odletem nebo snídaně v den odletu. Dle konkrétních letových časů si CK vyhrazuje právo na změnu bez nároku na náhradu nečerpaných služeb.
Pláž
Široká písčitá pláž 100 m od hotelu.
Doprava
LETECKÁ DOPRAVA
Přímý let Praha (PRG) –Las Palmas (LPA) trvá cca 5,5 hodiny, létá se celoročně, 1-2 x týdně v sobotu a ve středu.. Středeční lety mají při cestě tam krátké technické mezipřistání na ostrově Tenerife, z letadla se nevystupuje.
Zpáteční letenka (od 11.290 Kč/osoba, dítě do 24 měsíců věku 1.790 Kč) vč. tax a transferů je zahrnuta v ceně leteckých zájezdů.
Objednané a zaplacené letenky jsou nevratné a nepřenosné (tj. stornopoplatek činí 100%), vrací se taxa započtená v ceně letenky. Letenku obdrží cestující současně s informacemi k zájezdu, tj. 7 dní před odletem. Storno letenky (ze zdravotních důvodů) lze pojistit za cca 290 Kč/os..
Na hosty na letišti čeká místní zástupce přepravní společnosti, hosté se prokazují poukazem na přepravu v angličtině. Na hotelu ubytovává hosty na základě dvojjazyčného poukazu pracovník recepce.
V ceně
Cena za osobu s vybraným typem stravování na daný počet nocí, letecká doprava, autobusový transfer letiště - hotel - letiště, ložní prádlo a ručníky, úklid, spotřeba vody a energií, telefonická asistence.
Slevy
SLEVA 10% při včasném nákupu do 30.09. - zimní sezona 01.11.-27.11.
SLEVA 15% při včasném nákupu do 30.09. - zimní sezona 28.11.-31.03.
SLEVA 15% při včasném nákupu do 31.10. - zimní sezona 02.01.-31.03.
SLEVA 20% při včasném nákupu do 31.12. - zimní sezona 01.04.-30.04.

SLEVY NA PŘISTÝLKÁCH, v doprovodu 2 plně platících - jsou zahrnuté v příslušných cenách:
Dítě 3-7,99 let na 1. přistýlce SLEVA 70% z pobytu.
Dítě 8-12,99 let na 1. přistýlce SLEVA 50% z pobytu.
Dítě 3-12,99 let na 2. přistýlce SLEVA 50% z pobytu.
Dospělý na přistýlce SLEVA 25% z pobytu.
Příplatky
FAKULTATIVNÍ POPLATKY:
Cestovní pojištění:
viz www.campana.cz/pojisteni.
Poznámka
OBECNÁ PRAVIDLA pro ubytování v hotelech na Kanárských ostrovech
Prázdninová letoviska: Mimo hlavní sezónu, tedy v období od listopadu do dubna, mohou být otevírací doby některých zařízení omezené nebo na krátkou dobu uzavřené kvůli údržbě (zábavní podniky, vodní venkovní parky, sezónní restaurace a obchody).
Při ubytování s all inclusive: V rámci služeb all inclusive mohou být v ceně např.: vstup do wellness/spa, fitness, beach clubu, služby shuttle busu (pokud hotel nabízí), využívání různých sportovišť apod. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší. Pokud klienti čerpají ubytování pouze s polopenzí nebo plnou penzí, musí za výše uvedený servis (pokud hotel nabízí) platit. Některé hotely podmiňují all inclusive služby zálohovaným náramkem.
Sportoviště, sportovní vyžití: Např. tenis, stolní tenis, minigolf, fitness aj. jsou za poplatek. Rezervace a platba na recepci (pokud nemáte objednaný all inclusive a tento servis není zahrnutý v ceně).

Venkovní bazény: V provozu většinou celoročně, výjimečně mimo provoz v případě špatného počasí.
Vnitřní bazény: V provozu většinou celoročně.
Zábavní programy: Hotely většinou organizují během hlavní sezóny, tj. cca od června do září. Zahrnuje programy jak pro dospělé (taneční show, disko, aerobik, vodní sporty, soutěže…), tak i pro děti (disko, soutěže…). Tyto programy jsou zdarma pro všechny klienty, nejsou v češtině. Při mimosezónních pobytech od listopadu do dubna je nabídka omezená.
Miniclub: funguje většinou pro děti od 3 nebo 4 let, hotely nabízejí většinou během hlavní sezóny, tj. od června do září. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší, v miniclubech se na děti nemluví česky.
Trezor: Může být za poplatek (+ kauce, pokud má trezor klíč).
TV-SAT: Může se skládat kauce na ovladač.
Minibar: Nápoje v minibaru jsou za poplatek, ceník je na pokoji k dispozici. Platba při odjezdu v recepci.
Povinné smluvní údaje
Hostům je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR a delegáti v místě, kteří komunikují v angličtině, němčině nebo ruštině. Občanům EU stačí pro účast na zájezdu platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Pobyt v hotelu je vhodný pro osoby s omezenou schopností pohybu, je třeba konzultovat transfer z letiště, který je závislý na stupni omezení. Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů mírně lišit.
Zobrazit celý text
20.04. (So) - 24.04. (St) 2019 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělý na lůžku STANDARD HB L další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-18 520 Kč
Kalkulace
Dospělý na lůžku STANDARD FB L další typy pokojů
Plná penze
Letecky/Praha
-19 950 Kč
Kalkulace
Dospělý na lůžku STANDARD ALL L další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Praha
-21 070 Kč
Kalkulace
20.04. (So) - 27.04. (So) 2019 - 8 dní, 7 nocí
Dospělý na lůžku STANDARD HB L další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-23 660 Kč
Kalkulace
Dospělý na lůžku STANDARD FB L další typy pokojů
Plná penze
Letecky/Praha
-26 160 Kč
Kalkulace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající ck: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
 
Vytvářím objednávku...