CAMPANATOUR s.r.o. - spolehlivý průvodce na Vašich cestách

Spolehlivý průvodce na vašich cestách
  • telefon zdarma 800 19 22 19
  • info@campana.cz

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Odběr novinek

Aktuální kurzy měn

Euro125.84
Americký dolar122.48
Britská libra129.22
Švýcarský frank122.56
Australský dolar115.97
Bulharský leva113.21
Chorvatská kuna13.48
Ruský rubl10034.44

Parkování na letišti

Kompenzace za zpoždění letu

Počasí

ID: 570547

ALEXANDRE HOTEL LA SIESTA ****

  • Wellness
  • Animační program
  • Fitness
  • WiFi
Popis
KANÁRSKÉ OSTROVY
Souostroví sedmi hlavních ostrovů a několika dalších menších ostrovů sopečného původu v severním Atlantiku. Často jsou nazývány ,,ostrovy věčného jara“.
Leží v subtropickém Atlantiku a jsou autonomním společenstvím Španělska.
Kanárské ostrovy jsou charakteristické svojí rozmanitostí. Naleznete zde palmové oázy, písečné duny, horské oblasti sopečného původu. Na ostrovech se nachází 4 národní parky Španělska.
Úřední jazyk: Španělština
Ostrovy: Tenerife, Fuerteventura, Grand Canaria, Lanzarote, La Palma, La Gomera a El Sierro


TIPY NA VÝLET
Santa Cruz – hlavní město ostrova s trojlodním kostelem San Marcon z 15. a 16. stol.
La Laguna – starobylé město zařazené do světového dědictví UNESCO
Pico de Teide – nejvyšší hora Tenerife sopečného původu s mezinárodní astronomickou observatoří. Až na vrchol vede lanovka.
Zoo Loro Parque – botanicko – zoologická zahrada s pestrobarevnými papoušky, šimpanzi, krokodýly a především delfíny.


PRONÁJEM AUTA
Na ostrově si lze bez problémů pronajmout auto. Je možné si ho objednat již předem přes internet. Půjčovna aut je na letišti a skoro ve všech městech. Ceny se pohybují okolo 25-35 Euro za den.
Veřejná autobusová doprava na ostrově je celkem rozvinutá a spolehlivá. Autobusy jezdí po celém ostrově.


TENERIFE
Největšímu z Kanárských ostrovů se přezdívá "ostrov věčného jara". Je tím pravým dovolenkovým místem pro ty, kteří neholdují nadměrnému horku a rozpáleným plážím. Ve vnitrozemí ostrova se vypíná nejvyšší hora Španělska Pico del Teide. Kolem jejího vrcholu se často shromažďují mraky, které se rozpínají i nad pobřežím. Sluníčko však hřeje i přes clonu mraků a počasí je příjemné ke koupání a opalování i k pěším nebo cyklistickým výletům. Na ostrově je celkem 140 pláží převážně sopečného původu, výjimkou je několik pláží s jemným světlým pískem, který byl dovezen ze Sahary. Celý ostrov je duty-free zónou, je tedy ideální pro výhodné nákupy všeho druhu.


PLAYA DE LAS AMERICAS
Playa de las Américas leží na jihu Tenerife mezi letovisky Los Cristianos a Costa Adeje. Dohromady tvoří největší a nenavštěvovanější rekreační oblast na ostrově. Letovisku dominuje krásná palmová promenáda lemující šest krásných pláží je plná obchodů, restaurací, barů a diskoték. Polovina pláží je tvořena tmavým vulkanickým pískem, druhá je pokryta zlatavým pískem dovezeným z Afriky. Milovníci nakupování mohou navštívit nákupní centrum Siam Mall nebo oblast kolem centra Safari. Největší atrakcí je vodní svět Siam Park.


ALEXANDRE HOTEL LA SIESTA
Hotel leží 100 metrů od centra a asi 350 metrů od pláže Playa de las Americas s tmavším pískem a 750 m od pláže se světlejším jemnějším pískem Playa Camisón. V těsné blízkosti hotelu se nachází velké množství obchodů, restaurací a kaváren.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, výtahy, venkovní bazén, dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, bar u bazénu, internetový koutek a WiFi v celém hotelu (za poplatek), restaurace, snack-bar, wellness centrum (bazén s masážními tryskami, vířivka, parní lázeň, sauna, masáže a zkrášlující procedury), fitness (zdarma), stolní tenis, kadeřnictví, konferenční sály, dětský klub, Magic Park (350 m2 - skluzavky, hry, pro děti v doprovodu rodičů), animační programy pro děti i dospělé, večery s živou hudbou.
Od 19.11. do 16.12.2018 nebude v provozu venkovní bazén pro dospělé z důvodu větší rekonstrukce. Upozorňujeme, že zde v tomto období u bazénu budou probíhat stavební práce, které mohou být někdy i hlučnější..
Ubytování
Celkem 282 dvojlůžkových pokojů. Pokoje STANDARD s možností až dvou přistýlek (max. 3 dospělé osoby) a balkónem nebo terasou s možností posezení. Pokoje mají koupelnu a WC, klimatizaci, telefon s přímou linkou, WiFi (za poplatek), SAT/TV (LCD 26"), minibar, trezor (oboje za poplatek) . V koupelně je kosmetické zrcátko a fén.
Některé pokoje jsou uzpůsobeny pro tělesně postižené osoby. Pokoje CLUB ALEXANDRE POOL VIEW jsou za příplatek a mají navíc vířivou vanu s tryskami, župan a přezůvky a jsou orientovány na bazén.
Stravování
POLOPENZE (snídaně + večeře) nebo PLNÁ PENZE (snídaně + obědy + večeře) nebo ALL INCLUSIVE .
Všechna jídla jsou podávána formou bufetu. Mezinárodní a středomořská kuchyně.

Je zde hlavní restaurace El Drago, ve které je vyžadován společenský oděv. Pro občerstvení během dne jsou k dispozici La Palapa Bar u bazénů a El Bahío Snack Bar, kde kromě nápojů nabízí i sendviče a lehká jídla, zmrzlinu a ovoce.

Hotel La Siesta každý týden připravuje tématické večery, na kterých se představí kuchyně různých kultur a národností. Některé večery se konají v hotelových zahradách pod pergolou. Toto krásné prostředí je ideálním místem k vychutnání nádherného večera pod měsíčním světlem s výhledy na bazény. Na kanárském večeru si hosté mohou pochutnat na typických kanárských pokrmech, jako jsou brambory z Kanárských ostrovů s mojo picon, rockfish a kanárské flambované banány. Na italském večeru je hostům servírován širokým výběr risot, penne pasta a la matriciana a tiramisu. Plážová dovolená není kompletní bez grilování, hotel la Siesta nabízí jedinečný grilovací večer se širokým sortimentem masa a pochoutek na grilu a velkolepou kuchařskou show.

All inclusive zahrnuje: snídani, oběd a večeři formou bufetu v restauraci, během jídel nealkoholické nápoje, pivo, víno a zmrzlinu. Svačinky (sendviče, pizza, hamburgery, párky, hranolky), zmrzlina pro děti. Místní nealkoholické (limonády, ovocné šťávy, voda, káva, čaj) a alkoholické nápoje (pivo, stolní víno, sangria, gin, vodka, rum, whisky a brandy) na baru. Zákaz alkoholu pro děti do 18 let.
Nabídka služeb v rámci all inclusive se může v jednotlivých hotelech lišit.

První a poslední služba: čerpání první a poslední služby závisí na příletových a odletových časech. V případě příletu v pozdních nočních hodinách může být první služba snídaně. V případě časných odletů může být poslední služba večeře den před odletem nebo snídaně v den odletu. Dle konkrétních letových časů si CK vyhrazuje právo na změnu bez nároku na náhradu nečerpaných služeb.
Pláž
Písčitá pláž Playa de las Américas 350m a Playa Camisón 750 m.
Doprava
LETECKÁ DOPRAVA
Přímý let Praha (PRG) –Tenerife (TFS) trvá cca 5,5 hodiny, létá se celoročně, 1-2 x týdně v pondělí a v pátek.
Zpáteční letenka (od 11.190 Kč/osoba, dítě do 24 měsíců věku 1.790 Kč) vč. tax a transferů je zahrnuta v ceně leteckých zájezdů.
Objednané a zaplacené letenky jsou nevratné a nepřenosné (tj. stornopoplatek činí 100%), vrací se taxa započtená v ceně letenky. Letenku obdrží cestující současně s informacemi k zájezdu, tj. 7 dní před odletem. Storno letenky (ze zdravotních důvodů) lze pojistit za cca 290 Kč/os..
Na hosty na letišti čeká místní zástupce přepravní společnosti, hosté se prokazují poukazem na přepravu v angličtině. Na hotelu ubytovává hosty na základě dvojjazyčného poukazu pracovník recepce.
V ceně
Cena za osobu s vybraným typem stravování na daný počet nocí, letecká doprava, autobusový transfer letiště - hotel - letiště, ložní prádlo a ručníky, úklid, spotřeba vody a energií, telefonická asistence.
Slevy
SLEVA 10% při včasném nákupu do 30.09. - zimní sezona 01.11.-30.04.

SLEVY NA PŘISTÝLKÁCH, v doprovodu 2 plně platících - jsou zahrnuté v příslušných cenách:
Dítě 2-6,99 let na přistýlce SLEVA 100% z pobytu.
Dítě 7-11,99 let na přistýlce SLEVA 50% z pobytu.
Dospělý na přistýlce SLEVA 20% z pobytu.
Příplatky
FAKULTATIVNÍ POPLATKY:
Cestovní pojištění:
viz www.campana.cz/pojisteni.
Poznámka
OBECNÁ PRAVIDLA pro ubytování v hotelech na Kanárských ostrovech
Prázdninová letoviska: Mimo hlavní sezónu, tedy v období od listopadu do dubna, mohou být otevírací doby některých zařízení omezené nebo na krátkou dobu uzavřené kvůli údržbě (zábavní podniky, vodní venkovní parky, sezónní restaurace a obchody).
Při ubytování s all inclusive: V rámci služeb all inclusive mohou být v ceně např.: vstup do wellness/spa, fitness, beach clubu, služby shuttle busu (pokud hotel nabízí), využívání různých sportovišť apod. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší. Pokud klienti čerpají ubytování pouze s polopenzí nebo plnou penzí, musí za výše uvedený servis (pokud hotel nabízí) platit. Některé hotely podmiňují all inclusive služby zálohovaným náramkem.
Sportoviště, sportovní vyžití: Např. tenis, stolní tenis, minigolf, fitness aj. jsou za poplatek. Rezervace a platba na recepci (pokud nemáte objednaný all inclusive a tento servis není zahrnutý v ceně).

Venkovní bazény: V provozu většinou celoročně, výjimečně mimo provoz v případě špatného počasí.
Vnitřní bazény: V provozu většinou celoročně.
Zábavní programy: Hotely většinou organizují během hlavní sezóny, tj. cca od června do září. Zahrnuje programy jak pro dospělé (taneční show, disko, aerobik, vodní sporty, soutěže…), tak i pro děti (disko, soutěže…). Tyto programy jsou zdarma pro všechny klienty, nejsou v češtině. Při mimosezónních pobytech od listopadu do dubna je nabídka omezená.
Miniclub: funguje většinou pro děti od 3 nebo 4 let, hotely nabízejí většinou během hlavní sezóny, tj. od června do září. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší, v miniclubech se na děti nemluví česky.
Trezor: Může být za poplatek (+ kauce, pokud má trezor klíč).
TV-SAT: Může se skládat kauce na ovladač.
Minibar: Nápoje v minibaru jsou za poplatek, ceník je na pokoji k dispozici. Platba při odjezdu v recepci.
Povinné smluvní údaje
Hostům je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR a delegáti v místě, kteří komunikují v angličtině, němčině nebo ruštině. Občanům EU stačí pro účast na zájezdu platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Pobyt v hotelu je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů mírně lišit.
19.11. (Po) - 26.11. (Po) 2018 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělý na lůžku HB L další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-24 610 Kč
Kalkulace
Dospělý na lůžku FB L další typy pokojů
Plná penze
Letecky/Praha
-26 980 Kč
Kalkulace
Dospělý na lůžku ALL L další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Praha
-31 720 Kč
Kalkulace
19.11. (Po) - 30.11. (Pá) 2018 - 12 dní, 11 nocí
Dospělý na lůžku HB L další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-32 270 Kč
Kalkulace
Dospělý na lůžku FB L další typy pokojů
Plná penze
Letecky/Praha
-36 000 Kč
Kalkulace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající ck: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
 
Vytvářím objednávku...