CAMPANATOUR s.r.o. - spolehlivý průvodce na Vašich cestách

Spolehlivý průvodce na vašich cestách
  • telefon zdarma 800 19 22 19
  • info@campana.cz

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Odběr novinek

Aktuální kurzy měn

Euro125.68
Americký dolar122.83
Britská libra129.70
Švýcarský frank122.56
Australský dolar116.34
Bulharský leva113.13
Chorvatská kuna13.45
Ruský rubl10035.67

Parkování na letišti

Kompenzace za zpoždění letu

Počasí

ID: 648102

APARTMÁNY GREEN PARK **

  • Golf
  • WiFi
Popis
KANÁRSKÉ OSTROVY
Souostroví sedmi hlavních ostrovů a několika dalších menších ostrovů sopečného původu v severním Atlantiku. Často jsou nazývány ,,ostrovy věčného jara“.
Leží v subtropickém Atlantiku a jsou autonomním společenstvím Španělska.
Kanárské ostrovy jsou charakteristické svojí rozmanitostí. Naleznete zde palmové oázy, písečné duny, horské oblasti sopečného původu. Na ostrovech se nachází 4 národní parky Španělska.
Úřední jazyk: Španělština
Ostrovy: Tenerife, Fuerteventura, Grand Canaria, Lanzarote, La Palma, La Gomera a El Sierro

TIPY NA VÝLETY
Roque Nublo – skalní útvar považován za posvátné místo
Puerto de Mogán – přístav, který je přezdíván ,,Malé Benátky“
Aqualand Maspalomas
Maspalomas – písečné duny
Parque Cocodrilos – zoologický park s více než 300 krokodýly a tropickými rybami.

PRONÁJEM AUTA
Na ostrově si lze bez problémů pronajmout auto. Je možné si ho objednat již předem přes internet. Půjčovna aut je na letišti a skoro ve všech městech. Ceny se pohybují okolo 25-35 Euro za den. Vzhledem k tomu, že hotely bývají vzdálenější od pláže, doporučujeme pronájem auta na celou dobu pobytu.

TENERIFE
Největšímu z Kanárských ostrovů se přezdívá "ostrov věčného jara". Je tím pravým dovolenkovým místem pro ty, kteří neholdují nadměrnému horku a rozpáleným plážím. Ve vnitrozemí ostrova se vypíná nejvyšší hora Španělska Pico del Teide. Kolem jejího vrcholu se často shromažďují mraky, které se rozpínají i nad pobřežím. Sluníčko však hřeje i přes clonu mraků a počasí je příjemné ke koupání a opalování i k pěším nebo cyklistickým výletům. Na ostrově je celkem 140 pláží převážně sopečného původu, výjimkou je několik pláží s jemným světlým pískem, který byl dovezen ze Sahary. Celý ostrov je duty-free zónou, je tedy ideální pro výhodné nákupy všeho druhu.

GOLF DEL SUR
Živý resort Golf del Sur leží na jihu ostrova Tenerife a jak dokládá sám název, je hojně vyhledáván golfisty z celého světa. Krajina je zde stále zelená, cesty lemují palmy a místní golfová hřiště nabízejí úchvatné výhledy na oceán. Dominantou oblasti je pak špičkové 27-jamkové hřiště. Samotné letovisko nabízí množství barů a restaurací. Promenádou je spojeno s menším střediskem San Blas, kde najdete obchodní centrum, příjemná je i procházka do vesnice Los Abrigos s pěkným přístavem. Kromě golfu je Golf del Sur ideální pro klidnou rodinnou dovolenou.

APARTMÁNY GREEN PARK
Apartmánový komplex se nachází mezi dvěma golfovými areály jen několik minut autem od pláže, 100 metrů od golfového hřiště a 50 metrů od nákupního centra. Rušné letovisko Playa de las Américas je vzdáleno 10 km. Pláže s černým pískem jsou pěšky vzdálené asi 1,5 km. Doporučujeme na golf nebo v kombinaci s autem z autopůjčovny (týdenní pronájem od 5.000 Kč.)
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, výtahy, zahrada, venkovní bazén, dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, bar u bazénu, WiFi (za poplatek), restaurace, irský bar, minimarket, tenisový kurt, parkoviště.
Ubytování
Celkem 200 bytů - Apartmány STU 4, lze obsadit 4 osobami, max. 3 dospělí.
Apartmány - garsoniéry mají dvoulůžko nebo 2 lůžka ve výklenku pro spaní a obývací prostor s kompletně vybavenou kuchyňkou (varná deska, lednice, mikrovlnná trouba), s koupelnou a WC, klimatizací, telefonem, SAT/TV, WiFi (za poplatek), trezorem (za poplatek) a balkónem nebo terasou s posezením.
Stravování
POBYTY BEZ STRAVOVÁNÍ nebo SE SNÍDANÍ nebo S POLOPENZÍ (snídaně + večeře) nebo s ALL INCLUSIVE.
V zimní sezóně (01.11.-30.04.) pouze pobyty bez stravování.

Všechna jídla jsou podávána formou bufetu. Mezinárodní a středomořská kuchyně.

All inclusive zahrnuje: snídani, oběd a večeři formou bufetu v restauraci, během jídel nealkoholické nápoje, pivo, víno a zmrzlinu. Svačinky (sendviče, pizza, hamburgery, párky, hranolky), zmrzlina pro děti. Místní nealkoholické (limonády, ovocné šťávy, voda, káva, čaj) a alkoholické nápoje (pivo, stolní víno, sangria, gin, vodka, rum, whisky a brandy) na baru. Zákaz alkoholu pro děti do 18 let.
Nabídka služeb v rámci all inclusive se může v jednotlivých hotelech lišit.

První a poslední služba: čerpání první a poslední služby závisí na příletových a odletových časech. V případě příletu v pozdních nočních hodinách může být první služba snídaně. V případě časných odletů může být poslední služba večeře den před odletem nebo snídaně v den odletu. Dle konkrétních letových časů si CK vyhrazuje právo na změnu bez nároku na náhradu nečerpaných služeb.
Pláž
Písčitá pláž s černým pískem vzdálená 1,5 km.
Doprava
LETECKÁ DOPRAVA
Přímý let Praha (PRG) –Tenerife (TFS) trvá cca 5,5 hodiny, létá se celoročně, 1-2 x týdně v pondělí a v pátek.
Zpáteční letenka (od 11.190 Kč/osoba, dítě do 24 měsíců věku 1.790 Kč) vč. tax a transferů je zahrnuta v ceně leteckých zájezdů.
Objednané a zaplacené letenky jsou nevratné a nepřenosné (tj. stornopoplatek činí 100%), vrací se taxa započtená v ceně letenky. Letenku obdrží cestující současně s informacemi k zájezdu, tj. 7 dní před odletem. Storno letenky (ze zdravotních důvodů) lze pojistit za cca 290 Kč/os..
Na hosty na letišti čeká místní zástupce přepravní společnosti, hosté se prokazují poukazem na přepravu v angličtině. Na hotelu ubytovává hosty na základě dvojjazyčného poukazu pracovník recepce.
V ceně
Cena za osobu s vybraným typem stravování na daný počet nocí, letecká doprava, autobusový transfer letiště - hotel - letiště, ložní prádlo a ručníky, úklid, spotřeba vody a energií, telefonická asistence
Slevy
SLEVY NA PŘISTÝLKÁCH, v doprovodu 2 plně platících - jsou zahrnuté v příslušných cenách:
Dítě 2-12,99 let na přistýlce SLEVA 100% z pobytu.
Dospělý na přistýlce SLEVA 100% z pobytu.
Příplatky
POVINNÉ POPLATKY:
Kauce:
Na místě při příjezdu se skládá povinná kauce 100 EUR/pokoj - bude vrácena při odjezdu..

FAKULTATIVNÍ POPLATKY:
Cestovní pojištění:
viz www.campana.cz/pojisteni.
Poznámka
OBECNÁ PRAVIDLA pro ubytování v hotelech na Kanárských ostrovech
Prázdninová letoviska: Mimo hlavní sezónu, tedy v období od listopadu do dubna, mohou být otevírací doby některých zařízení omezené nebo na krátkou dobu uzavřené kvůli údržbě (zábavní podniky, vodní venkovní parky, sezónní restaurace a obchody).
Při ubytování s all inclusive: V rámci služeb all inclusive mohou být v ceně např.: vstup do wellness/spa, fitness, beach clubu, služby shuttle busu (pokud hotel nabízí), využívání různých sportovišť apod. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší. Pokud klienti čerpají ubytování pouze s polopenzí nebo plnou penzí, musí za výše uvedený servis (pokud hotel nabízí) platit. Některé hotely podmiňují all inclusive služby zálohovaným náramkem.
Sportoviště, sportovní vyžití: Např. tenis, stolní tenis, minigolf, fitness aj. jsou za poplatek. Rezervace a platba na recepci (pokud nemáte objednaný all inclusive a tento servis není zahrnutý v ceně).

Venkovní bazény: V provozu většinou celoročně, výjimečně mimo provoz v případě špatného počasí.
Vnitřní bazény: V provozu většinou celoročně.
Zábavní programy: Hotely většinou organizují během hlavní sezóny, tj. cca od června do září. Zahrnuje programy jak pro dospělé (taneční show, disko, aerobik, vodní sporty, soutěže…), tak i pro děti (disko, soutěže…). Tyto programy jsou zdarma pro všechny klienty, nejsou v češtině. Při mimosezónních pobytech od listopadu do dubna je nabídka omezená.
Miniclub: funguje většinou pro děti od 3 nebo 4 let, hotely nabízejí většinou během hlavní sezóny, tj. od června do září. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší, v miniclubech se na děti nemluví česky.
Trezor: Může být za poplatek (+ kauce, pokud má trezor klíč).
TV-SAT: Může se skládat kauce na ovladač.
Minibar: Nápoje v minibaru jsou za poplatek, ceník je na pokoji k dispozici. Platba při odjezdu v recepci.
Povinné smluvní údaje
Hostům je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR a delegáti v místě, kteří komunikují v angličtině, němčině nebo ruštině. Na místě při příjezdu se skládá povinná kauce 100 EUR/pokoj - bude vrácena při odjezdu.
Občanům EU stačí pro účast na zájezdu platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba.
Pro uskutečnění zájezdu není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Pobyt v hotelu je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů mírně lišit.
Zobrazit celý text
Podobné zájezdy
Pořádající ck: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
 
Vytvářím objednávku...