CAMPANATOUR s.r.o. - spolehlivý průvodce na Vašich cestách

  logo

  Kompenzace za zpoždění letu

  Cestovní kancelář CAMPANATOUR ve spolupráci se společností Click2Claim Vám nabízí možnost zdarma ověřit nárok na finanční kompenzaci za zpožděný nebo zrušený let.

  Click2Claim se profesionálně zabývá vymáháním finančních kompenzací od leteckých společností a společně s naší cestovní kanceláří pomůžeme i Vám.

  Dle evropské legislativy máte v daných případech nárok na kompenzaci v závislosti na délce letu: ve výši 250 EUR (do 1500 km) - 400 EUR (1501 - 3500 km) - 600 EUR (nad 3500 km).

  Povinnost odškodnění se vztahuje i na charterové lety.

  Finanční nárok na kompenzaci můžete uplatnit až 36 měsíců zpětně.

  Vymáhání nároku trvá minimálně 3 měsíce, většina nároků je vyřízena v řádu 6 - 9 měsíců.  

   

  Společnost Click2Claim řeší následující typy nepravidelností:

  • Zrušení letu
  • Zpoždění letu
  • Přesměrování letu
  • Odepření nástupu na palubu
  • Zmeškání návazného letu

   

  Příklad:

  Česká rodina (2 dospělí a 2 děti) měla podle cestovních pokynů odletět z Malagy ve Španělsku charterovou linkou v 01:05. Letadlo mělo technickou závadu. Čekání na náhradní letoun způsobilo výsledné zpoždění 4,5 hodiny. I když podle podmínek cestovní smlouvy je první a poslední den zájezdu určen k přepravě, letecký dopravce nedodržel letový řád pro tuto charterovou linku a cestující mohou uplatnit v souladu s Nařízením (ES) 261/2004 nárok na odškodnění ve výši 1600 EUR.

  Pokud jste měli na svém letu problém s výrazným zpožděním, zrušením či přesměrováním letu, stačí pouze vyplnit jednoduchý on-line formulář.

  PODAT On-line žádost

  (https://www.click2claim.eu/ap/TumlareCorporationCzechRepubliiliate)

   

  Vytvářím objednávku...