CAMPANATOUR s.r.o. New

  Budapešť - Hotel Aquaworld Resort Budapest, 4 noci, 5% sleva 1.Moment a 4=3 v roce 2022

  kufr pdf

  Termín:28.11. (Po) - 02.12. (Pá) 2022

  změnit termín

  Délka pobytu:5 dní, 4 noci

  ID hotelu:996036

  Doprava:Vlastní

  Odletové místo:

  Strava:Polopenze

  Cena vč. tax: 6 750 Kč

  Poloha
  Luxusní 4* hotel propojený s největším krytým Aquaparkem ve střední Evropě.
  Vlastní hotelové lázně a wellness zdarma - v županu přímo k bazénům.
  Dítě do 7 let na přistýlce se stravou ZDARMA.
  NEMO tour TIP.
  Pobyty 5 dní/4 noci.
  SLEVA 4=3 platí pro jakýkoliv nástupní den v období 16.01.-26.06., 04.09.-20.10. a 06.11.-18.12.2022 a je již v uvedených cenách pobytů zohledněna (lze ji kombinovat se slevou časovou - ta není zakalkulována do ceny a bude Vám sdělena při dotazu resp. rezervaci daného termínu).
  5% sleva za včasný nákup (1.Moment) platí 60 dnů a více před nástupem na pobyt v období 16.01.-26.06., 04.09.-18.12.2022 (v cenách není ještě zohledněna, lze ji kombinovat se slevovou akci 4=3, den zdarma - tato sleva naopak již v ceníku je zakalkulována).
  SPECIÁLNÍ CENY VE SVÁTEČNÍM OBDOBÍ (Velikonoce 14.-18.4.2022, svátky v Maďarsku, závod F1, 29.7.-1.8.2022 a případně svátky v ČR). Platí také pro období konce roku. Speciální ceny bez dalších slev. Na dotaz v NEMO tour s.r.o.
  Hotel je oprávněn požadovat garanci úhrady extra služeb čerpaných během pobytu (útrata na baru, občerstvení v Aquaparku apod.) ve formě kreditní karty nebo vratné kauce při příjezdu ve výši cca 50 Eur/noc/pokoj). Platí se při příjezdu, vyúčtování při odjezdu. Pozorně si prosím přečtěte odbavení včetně Poukazu a "Informacích před odjezdem".
  Jeden z největších a také nejoblíbenějších hotelových komplexů ve střední Evropě propojený s areálem Aquaparku se nachází v severní části Budapešti vedle dálnice MO. Jeho skvělá poloha a široká nabídka služeb pro rodiny z něj činí oblíbenou destinaci po celý rok. V moderním hotelu je k dispozici: hala s recepcí, kavárna, restaurace, letní panorama Koktejl bar v 8.patře, hotelové lázeňské ORIENTAL SPA WELLNESS centrum s barem a fitness, herna pro děti - dětský klub Bongo Kids Club - animační program během prázdnin. Přímý vstup z hotelu do Aquaworldu – největšího tématického aquaparku ve střední Evropě, jehož dominantou je replika kambodžského chrámu Angkor, který má 5 poschodí a délku 72 m (v ceně pobytu). Součástí hotelového areálu je také menší apartmánový objekt s komfortně vybavenými apartmány dvojího typu (1 nebo 2 ložnice, s obývacím pokojem a koupelnou). Přímý vstup z hlavní budovy hotelu. Parkování zajištěno na parkovišti před hotelem nebo v podzemních garážích (za poplatek), případně v areálu apartmánů (zdarma). Pobyt se psem je povolen (za poplatek 17 €/noc). Wi-Fi připojení k internetu zdarma v celém hotelu.
  Koupání: AQUAWORLD, vodní komplex se zážitkovými i termálními bazény (vnitřní i venkovní), 180 m dlouhá řeka, 3-metrová potápěčská věž, 11 speciálních skluzavek s různou délkou pro děti i dospělé, včetně obřích tobogánů, bazén s umělým vlnobitím, bazén pro surfaře, 25-m plavecký bazén, skokanská věž, Saunový svět (8 různých druhů saun, není v ceně), solná i ledová jeskyně, kavárna a bufetové občerstvení. Vstup na některé skluzavky a atrakce v AquaWorldu je omezen výškou dítěte. V létě se otvírá i koupaliště v zeleném parku, kde najdeme jak dětský bazén a hřiště, tak plavecký přepadový bazén a unikátní pařezovou saunu. Hotelové trojpodlažní lázeňské centrum ORIENTAL SPA WELLNESS - vnitřní i venkovní vyhřívaný relaxační bazén, vnitřní mandala bazén, sauny, parní lázeň, posilovna.
  Budapešťský aquapark je největší krytý vodní park v Evropě, pojme až 1 800 návštěvníků. Nachází se v severní části Budapešti, u pešťského konce Megyerského mostu (Megyeri-híd). Je umístěn uprostřed zeleně, cca 8 km od centra metropole (k dispozici autobusové spojení MHD - několikrát denně, jízdní řád v recepci hotelu). Po celý rok Aquapark nabízí nezapomenutelnou zábavu návštěvníkům všech věkových kategorií. Hlavní budovu zastřešuje obrovská kopule o průměru 72 metrů, která má výšku 5 poschodí. Uvnitř čeká návštěvníky fantastická podívaná – ústřední budova připomíná svou architekturou chrám Angkor Wat v Kambodži, zvláštní sochy jsou obklopeny visutými mosty, věžemi a bazény.
  Hlavní město Maďarska, ležící na obou březích Dunaje, vzniklo spojením Budy a Pešti v 2.polovině 19.století a jednoznačně nese stopy habsburské vlády, ale i pulsujícího velkoměsta...další informace v rubrice "POPIS DESTINACE".
  Ubytování
  Luxusní 4**** hotel propojený s největším Aquaparkem ve střední Evropě. Ubytování ve stylově vybavených pokojích STANDARD, SUPERIOR, JUNIOR SUITE a také komfortních apartmánech.
  2- lůžkový, moderní, komfortně zařízený pokoj s kompletním příslušenstvím - POKOJ STANDARD, s výhledem na parkoviště koupelna s WC, fén, LCD TV+SAT, minibar, telefon, sejf, klimatizace, fén. Maximální obsazenost 2 dospělé osoby + 1 dítě do 14 let na přistýlce. Zapůjčení županu pro dospělé osoby. Některé pokoje s výhledem na parkoviště nemají balkon (NEMO tour jako organizátor pobytu negarantuje pokoj s balkonem).
  2- lůžkový, moderní, komfortně zařízený pokoj s kompletním příslušenstvím - POKOJ SUPERIOR, s výhledem na Budínské Hory - již v ceně koupelna s WC, fén, LCD TV+SAT, minibar, telefon, sejf, klimatizace, fén. Maximální obsazenost 2 dospělé osoby + 1 dítě do 14 let na přistýlce. Zapůjčení županu pro dospělé osoby. Některé pokoje nemají balkon (NEMO tour jako organizátor pobytu negarantuje pokoj s balkonem). Varná konvice, káva, čaj.
  JUNIOR SUITE, moderní, komfortně zařízený prostorný 2- lůžkový pokoj s kompletním příslušenstvím s možností přistýlky, TV+SAT, minibar, telefon, trezor, klimatizace, fén. Maximální obsazenost 2 dospělé osoby + 2 děti do 14 let na přistýlce nebo 3 dospělé osoby. Zapůjčení županu pro dospělé osoby. Pokoje s výhledem na parkoviště nemají balkon. JUNIOR SUITE pokoje s výhledem na Budínské Hory za příplatek - info v agentuře.
  APARTMÁN pro 2-4 osoby (50-56 m2): 1 ložnice s francouzským manželským dvojlůžkem + obývací pokoj s možností přistýlky pro 1 dospělou osobu nebo maxim. 2 děti do 14 let. V každém z nich je koupelna se sprchou/vanou a WC. Cena na dotaz.
  APARTMÁN pro 4-6 osob: 2 ložnice vždy s 2 lůžky + obývací pokoj s možností přistýlky pro 1 dospělou osobu nebo maxim. 2 děti do 14 let. V každém z nich je koupelna se sprchou/vanou a WC. Cena na dotaz.
  RODINNÝ POKOJ - tzv. Family Room: dva standardní 2-lůžkové pokoje propojené dveřmi, s koupelnou se sprchou a WC, TV+SAT a další vybavení. Možnost přistýlky. Podrobnější informace ohledně kalkulace ceny např. při obsazení 2 dospělí a 2 nebo 3 děti, 1 dospělý a 2 děti apod. na dotaz.
  Cena zahrnuje
  4x ubytování v ½ lůžkovém pokoji STANDARD, SUPERIOR nebo JUNIOR SUITE
  4x polopenze formou bufetových stolů
  1x welcome drink
  zapůjčení županu
  volný vstup do hotelových lázní Oriental Spa Wellness a fitness centra
  volný neomezený vstup do AquaWorldu (kromě Saunového světa)
  Wi-Fi připojení k internetu
  parkování na venkovním parkovišti u hotelu
  pobytová taxa.
  Cena nezahrnuje
  pes za poplatek/noc
  příplatek za 1/1 pokoj na dotaz v CK
  příplatek za garáž/noc
  příplatek za pokoj s výhledem na Buda Hill (Budínské hory), pokoj/noc
  dětská cena 7-14 let na přistýlce možná v pokoji JUNIOR SUITE
  cestovní pojištění Union typ B/den/dospělý
  cestovní pojištění Union typ B/den/dítě do 15 let
  cestovní pojištění Union typ A30/den/dospělý
  cestovní pojištění Union typ A30/den/dítě do 15 let
  cestovní pojištění Union typ A30 PANDEMIC/den/dospělý
  cestovní pojištění Union typ A30 PANDEMIC/den/dítě do 15 let
  Slevy
  1x dítě do 7 let zdarma na přistýlce v pokoji STANDARD, SUPERIOR nebo JUNIOR Suite
  Dětská postýlka zdarma
  SLEVA 4=3 platí pro jakýkoliv nástupní den v období 16.01.-26.06., 04.09.-20.10. a 06.11.-18.12.2022 a je již v cenách pobytů zohledněna (lze ji kombinovat se slevou časovou - ta není zakalkulována do ceny)
  5% sleva za včasný nákup (1.Moment) platí 60 dnů a více před nástupem na pobyt v období 16.01.-26.06., 04.09.-18.12.2022 (v cenách není zohledněna, lze ji kombinovat se slevovou akci 4=3, den zdarma - tato sleva již v ceníku zakalkulována).
  Fakultativne
  Budapešť - metropole Maďarska

  Podobné zájezdy

  Budapešť - Hotel Aquaworld Resort Budapest, 4 noci, 5% sleva 1.Moment a 4=3 v roce 2022

  destinace: Maďarsko, Termální lázně, Lázně Bük / Bükfürdo

  termín:28.11. (Po) - 02.12. (Pá) 2022 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

  doprava: Vlastní /

  strava: Polopenze

  Budapešť - Hotel Aquaworld Resort Budapest, 4 noci, 5% sleva 1.Moment a 4=3 v roce 2022
  Objednavatel:
  Jméno *:
  Příjmení *:
  E-mail *:
  Telefon *:
  Ulice:
  Město:
  Psč:
  Poznámka :
  Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
  Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

  Povinné údaje jsou označeny *
  Pořádající ck: NEMO tour, s.r.o. IČO: 64051421
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Vytvářím objednávku...