CAMPANATOUR s.r.o. New

  Harkány-hotel Ametiszt-lázeňské balíčky 5,4,3,2 noci ***

  kufr pdf

  Termín:11.09. (Ne) - 13.09. (Út) 2022

  změnit termín

  Délka pobytu:3 dny, 2 noci

  ID hotelu:770647

  Doprava:Vlastní

  Odletové místo:

  Strava:Snídaně

  Cena vč. tax: 2 140 Kč

  Poloha

  Harkány, mimořádně oblíbené místo, leží v jihozápadní části Maďarska v údolí řeky Drávy a jsou jedny z nejznámějších a nejoblíbenějších lázní v Maďarsku. Vzhledem ke svému krásnému přírodnímu prostředí jsou oblíbeným cílem pro všechny, kteří touží po odpočinku.  Lázně mají více než 200 let starou tradici, nabízejí 13.5 ha rozlehlý park se 7 600 m2 vodní plochy, 5 000 m2 kryté relaxační části, 3 léčebné bazény, 5 termálních bazénů, perličkové lázně, jacuzzi, sauny, parní kabiny. 620 C teplá léčivá voda (s obsahem hydrogenkarbonátu a síry) je svým složením ojedinělá v celé Evropě. Léčí pohybové ústrojí, zmírňuj revmatické bolesti, zažívací obtíže, kožní, gynekologické onemocnění a další. Blahodárné účinky i léčivou sílu zdejších pramenů zjistili nejdříve dělníci, pracující na odvodňování harkánských močálů. Město Harkány i tamní lázně si od té doby právem vysloužily název Mekka revmatiků.  Příznivé klima, čïsté ovzduší, klidné okolí, jedinečná léčivá voda lázní, výborná vína oblasti Villíny a Siklós, pozoruhodnosti okolí a gastronomické zážitky činí zde prožité dny nezapomenutelnými.

  Hotel Ametiszt ***  krásný, rodinný hotel, obklopený zahradou, se nachází v centru města, ale přesto v tichém a klidném místě v blízkosti od  lázeňského  centra – 250 m. Vybaveni: recepce, rozsáhlá zahrada s lehátky k dispozici, zahradní restaurace se specialitami maďarské kuchyně, půjčovna kol, připojení k internetu zdarma. Parkování v garáži – 5 €/den, zapůjčení jízdního kola: 7 €/den, zapůjčení koupacího pláště: 7 €/den. V recepci zajistí vstupenky do lázní a výlety. Ubytování: moderní na vysoké úrovni zařízené pokoje (k většině pokojů patří i terasa), mini bar, TV, fén, Wi-Fi. V pokojích lze umístit se 2 dospělými 2 děti- dítě do 2 let a druhé dítě do 12 let. K dispozici jsou také rodinné pokoje- 2 ložnice- maximálně 5 osob- za 2 děti ubytované v samostatném pokoji se platí plná cena. Stravování: snídaně formou bufetu.    

  Vybavení

  recepce, rozsáhlá zahrada s lehátky k dispozici, zahradní restaurace se specialitami maďarské kuchyně, půjčovna kol, připojení k internetu zdarma. Parkování v garáži – 5 €/den, zapůjčení jízdního kola: 7 €/den, zapůjčení koupacího pláště: 7 €/den. V recepci zajistí vstupenky do lázní a výlety. 

  Ubytování

  moderní na vysoké úrovni zařízené pokoje (k většině pokojů patří i terasa), mini bar, TV, fén, Wi-Fi. V pokojích lze umístit se 2 dospělými 2 děti- dítě do 2 let a druhé dítě do 12 let. K dispozici jsou také rodinné pokoje- 2 ložnice- maximálně 5 osob- za 2 děti ubytované v samostatném pokoji se platí plná cena.

  Stravování

  snídaně formou bufetu.

  Cena zahrnuje

  Balíček "lázeňský balíček" - 6dní/5nocí ubytování s bufetovou snídaní, uvítací přípitek, 3x celodenní vstupenku do městských lázní včetně  saun, perličkové koupele, parní lázně,  Wi-Fi, parkování u hotelu.

  Balíček "léčebné koupele" - 5dní/4noci ubytování s bufetovou snídaní, uvítací přípitek, 3x celodenní vstupenku do městských lázní včetně  saun, perličkové koupele, parní lázně,  Wi-Fi, parkování u hotelu.

  Balíček "léčivá zábava" - 4dny/3noci ubytování s bufetovou snídaní, uvítací přípitek, 2x celodenní vstupenku do městských lázní včetně  saun, perličkové koupele, parní lázně,  Wi-Fi, parkování u hotelu.

  Balíček "Dny Wellness" - 3dny/2noci ubytování s bufetovou snídaní, uvítací přípitek, 1x celodenní vstupenku do městských lázní včetně  saun, perličkové koupele, parní lázně,  Wi-Fi, parkování u hotelu.

   

   


   

  Cena nezahrnuje

  u všech balíčků -lázeňskou /pobytovou/ taxu cca 1.65 €/osoba nad 18 let/noc – platí se na místě.  

  Podobné zájezdy

  Harkány-hotel Ametiszt-lázeňské balíčky 5,4,3,2 noci ***

  destinace: Maďarsko, Termální lázně, Lázně Harkány

  termín:11.09. (Ne) - 13.09. (Út) 2022 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

  doprava: Vlastní /

  strava: Snídaně

  Harkány-hotel Ametiszt-lázeňské balíčky 5,4,3,2 noci
  Objednavatel:
  Jméno *:
  Příjmení *:
  E-mail *:
  Telefon *:
  Ulice:
  Město:
  Psč:
  Poznámka :
  Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
  Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

  Povinné údaje jsou označeny *
  Pořádající ck: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Vytvářím objednávku...