CAMPANATOUR s.r.o. New

  Zalakaros, hotel Park Inn****, all inclusive nebo polopenze, SPECIÁLNÍ NABÍDKA 7=6nocí platby ****

  kufr pdf

  Termín:29.11. (Út) - 06.12. (Út) 2022

  změnit termín

  Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

  ID hotelu:621288

  Doprava:Vlastní

  Odletové místo:

  Strava:Polopenze

  Cena vč. tax: 11 570 Kč

  Poloha

  Lázeňské město Zalakaros leží na jihozápadě Maďarska, 30 km od Balatonu.  Je jedním z nejmladších lázeňských středisek, jehož 85-99°C horké prameny byly “objeveny” během průzkumů ropných ložisek. Jeho prameny poskytují léčivou vodu jódového a brómového charakteru a mají ze všech maďarských lázeňských vod nejvyšší obsah fluoru. Ve formě koupelí je zalakarošská voda vhodná pro léčení pooperačních stavů, pro léčení nemocí pohybového ústrojí, pro rehabilitace a je účinná při léčení chronických gynekologických potíží. Ze zajímavostí v okolí by návštěvníci neměli minout ptačí rezervaci v Zimány, která je vzdálena pouze 18 kilometrů. Mezi další "povinné" návštěvy patří shlédnutí stáda zubrů, chovaných 10 km od lázní; tato zvířata žijí v Evropě jen vzácně v divoké přírodě. Blízký Zalavár je proslulý svými zříceninami staroslovanského hradiště a za návštěvu stojí i jezero Balaton

  Nový krásný hotel  Park Inn  se nachází  v těsné blízkosti  termálních lázní Granit s různými vnitřními a venkovními bazény a  tobogány. S léčebnými lázněmi Gránit a Aquaparkem je hotel pohodlně propojený vyhřívanou  chodbou, kam můžete jít i v županu.

  Vybavení

  lobby, restaurace s mezinárodní kuchyní a maďarskými specialitami, kavárna, bar,  výtah, kulečník, video hry, šipky, dětská herna, půjčovna kol.

  Ubytování

  dvoulůžkové pokoje (26 m2) s možností přistýlky jsou  s balkonem, TV,   telefonem,  koupelnou se sprchou a WC, klimatizací, trezorem, Wi-Fi.
  Pro rodiny lze zajistit 2 pokoje spojené dveřmi nebo pokoj Suites (46 m2) až pro 5 osob, oboje na vyžádání a za příplatek 2.400 Kč/ noc.
  Rovněž jsou k dispozici pokoje pro handikepované.  

  Stravování

  polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu s nabídkou maďarských, diabetických, vegetariánských pokrmů a pokrmy mezinárodní kuchyně. 

  U pobytů all inclusive bufetová snídaně: 07.00-10.00 hodin, svačina: 10.00-11.00 hodin: sladké pečivo, jogurty, müsli, ovoce, nápoje, kava, čaj,  obědy: 12.00-14.00 hodin – buffet včetně nápojů (kava, minerální voda juice, pivo, víno. Svačina: 15.00-16.00 hodin: káva +  zákusek,   večeře: 18.00-22.00 hodin. Od 07.00-21.30 hodin nápoje - káva, čaj, alko, nealko nápoje, juice, pivo, víno.

   

  Cena zahrnuje

  ubytování  na 8dní/7nocí s polopenzí, každodenní vstupné do léčivých lázní Granit a Aquaparku,  zapůjčení koupacích županů, Wi-Fi

  U pobytů all inclusive bufetová snídaně: 07.00-10.00 hodin, svačina: 10.00-11.00 hodin: sladké pečivo, jogurty, müsli, ovoce, nápoje, kava, čaj,  obědy: 12.00-14.00 hodin – buffet včetně nápojů (kava, minerální voda juice, pivo, víno. Svačina: 15.00-16.00 hodin: sladké a slané pečivo, chuťovky, moučníky, večeře: 18.00-22.00 hodin. Od 07.00-21.30 hodin nápoje - káva, čaj, alko, nealko nápoje, juice, pivo, víno.

   

  Cena nezahrnuje

  turistickou  taxu:  € 1,7 /osoba/noc/od 18 let – platba na místě. Parkování v garážích:   € 5,- /noc – platba na místě. Domácí mazlíčci jsou vítáni – na vyžádání za poplatek 10 €/noc.

   

  Lázně Granit:

  v ceně je každodenní vstupné. 

  Vodní plocha cca 4 000 m2 v prostředí upraveného a zalesněného parku. V lázních naleznete termální a zážitkové bazény  s teplotou 28-360 C  (termální bazény – venkovní i vnitřní,  zážitkové  bazény- venkovní a vnitřní, venkovní a vnitřní dětský svět, tobogány, bazén s vlnobitím, plavecký bazén, sauny, koupele a  nejrůznější terapeutické procedury. . 

  Venkovní rodinný bazén se skluzavkou,  skluzavka pro malé děti, lanový most s vodními ostrůvky. Venkovní fitness bazén organizuje 2x denně aqua gymnastiku.

  Dětský vodní vnitřní  svět – pro děti do 12 let  má vícepodlažní bazén o rozloze vodní plochy 400 m2 a nabízí více než 60 druhů vodních atrakcí jako např. vodní děla, vodopády, 3 skluzavky různé obtížnosti a další. Zavěšené mosty a vestavěné ostrůvky nabízejí přístup z jednoho bazénu do druhého.  Najdeme zde i dětskou saunu.

  Venkovní dětský bazén pro nejmenší děti s vodní plochou 90 m2 se nachází ve stínu stromů  a hloubka dosahuje od 0.3 do 0.5 m. Je zde také pískoviště s hračkami. Dobrodružný park – stěna na lezení, patrový krytý domek na hraní, suché skluzavky, tunel, trampolína a další. 

   

  Pro děti:

  v dětském světě jsou bazény, tobogány, vodopády, dobrodružný park – stěna na lezení, patrový krytý domek na hraní, suché skluzavky, tunel, trampolína a další. 

  Podobné zájezdy

  Zalakaros, hotel Park Inn****, all inclusive nebo polopenze, SPECIÁLNÍ NABÍDKA 7=6nocí platby ****

  destinace: Maďarsko, Termální lázně, Lázně Zalakaros

  termín:29.11. (Út) - 06.12. (Út) 2022 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

  doprava: Vlastní /

  strava: Polopenze

  Zalakaros, hotel Park Inn****, all inclusive nebo polopenze, SPECIÁLNÍ NABÍDKA 7=6nocí platby
  Objednavatel:
  Jméno *:
  Příjmení *:
  E-mail *:
  Telefon *:
  Ulice:
  Město:
  Psč:
  Poznámka :
  Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
  Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

  Povinné údaje jsou označeny *
  Pořádající ck: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Vytvářím objednávku...