CAMPANATOUR s.r.o. New

  Sun Siyam Olhuveli Maldives ****

  kufr pdf

  Termín:10.09. (So) - 18.09. (Ne) 2022

  změnit termín

  Délka pobytu:9 dní, 6 nocí

  ID hotelu:993509

  Doprava:Letecky

  Odletové místo:Praha

  Strava:Plná penze

  Cena vč. tax: 46 510 Kč

  Poloha
  Resort v nejjižnější části atolu se skládá z Main Island (hlavního ostrova), Dream Island (ostrova snů) a nyní i z posledního přírůstku pro dospělé Romance Island (romantického ostrova).
  Ostrov je obehnán bělostně písečnou pláží a úchvatnou lagunou s křišťálově průzračnou vodou. Pyšní se vzrostlou tropickou zahradou a klientům nabízí téměř všude luxus chození naboso.

  Pokoje jsou rozdělené do mnoha typů ubytování:
  Main Island - Deluxe pokoj, Grand beach villa, Grand Beach villa with pool, Grand beach suite with poll, Deluxe water villa, Jacuzzi water villa, Grand water villa, Sunset jacuzzi water villa, Grand water villa with pool, Prestige jacuzzi water villa, Presidental suite.
  Dream Island - Grand Beach villa with pool, Grand water villa, Grand water villa with pool. .
  Romance Island (jen pro dospělé) - Romantic Beach Villa with pool, Romantic water villa with pool. Klienti Romance Island se mohou volně pohybovat na Main i Dream Island. Pro osoby starší 16 let. Plánované otevření je od 1.10.2022.
  Poloha
  South Male Atoll, vzdálenost od letiště 34 km – transfer rychlolodí 45 minut.
  Vybavení
  11 restaurací a barů, 3 bazény, dětský bazén, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, jízda na banánu, vodní lyže, wake-boarding, katamarány, kanoe, rybaření, tenis, volejbal, badminton, stolní tenis, boutique, lékař, Wi-fi internet zdarma.
  Stravování
  plná penze, možnost příplatku na ALL INCLUSIVE.
  Rozloha
  Main Island - délka cca 820 m, šířka cca 120 m.
  Pokoje
  Main Island - deluxe pokoj (po renovaci v létě 2018) - klimatizace, minibar, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, terasa, sedací souprava, plážová lehátka. Samostatně stojící vilky mají vždy 2 deluxe pokoje v přízemí a 2 deluxe pokoje v prvním patře. Možnost přistýlky pro dítě do 15 let.
  Hodnocení
  Resort plný bujné tropické vegetace a s nádhernou lagunou, velmi oblíbený mezi milovníky potápění a šnorchlování! Od podzimu 2020 s částí jen pro dospělé!
  Poznámka
  u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.

  Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
  Fakultativní výlety
  V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
  Odkaz
  Sun Siyam Olhuveli Maldives
  Cena zahrnuje
  leteckou dopravu Praha – Male – Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u resortu, transfery uvedené v popisu resortu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.
  Cena nezahrnuje
  komplexní cestovní pojištění.

  Podobné zájezdy

  Sun Siyam Olhuveli Maldives ****

  destinace: Maledivy, Jižní Male Atol

  termín:10.09. (So) - 18.09. (Ne) 2022 (9 dní, 6 nocí) | změnit termín

  doprava: Letecky / Praha

  strava: Plná penze

  Sun Siyam Olhuveli Maldives
  Objednavatel:
  Jméno *:
  Příjmení *:
  E-mail *:
  Telefon *:
  Ulice:
  Město:
  Psč:
  Poznámka :
  Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
  Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

  Povinné údaje jsou označeny *
  Pořádající ck: Inex-cestovní kancelář s.r.o. IČO: 26392763
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Vytvářím objednávku...