CAMPANATOUR s.r.o. - spolehlivý průvodce na Vašich cestách

  logo

  KRÁSY MYANMARU - TO NEJLEPŠÍ 10 DNÍ / 9 NOCÍ ***

  kufr pdf

  Termín:18.09. (St) - 27.09. (Pá) 2019

  změnit termín

  Délka pobytu:10 dní, 9 nocí

  ID hotelu:821545

  Doprava:Letecky

  Odletové místo:Praha

  Strava:Snídaně

  Cena vč. tax: 45 880 Kč

  Popis
  MYANMAR - TO NEJLEPŠÍ 10 DNÍ / 9 NOCÍ - OKRUH S MÍSTNÍM PRŮVODCEM
  Ubytování
  Hotely 3*: 2 osoby celkem: dvoulůžkový pokoj; 4 osoby celkem: 2x dvoulůžkový pokoj; 6 osoby celkem: 3x dvoulůžkový pokoj.
  Na vyžádání ceny v hotelích 4* a 5*.
  Stravování
  Snídaně.
  Program
  1.den: PŘÍLET YANGON
  Přílet do Myanmaru, uvítání a transfer do hotelu.
  První prohlídka města Yangon, největšího města země: Mahanbandola Road; Pansodan Street; budova nejvyššího soudu, sídlo kanceláří vodních dopravců; Strand Road; Sule Pagoda Road; Pagoda Sule – symbol města; synagoga MosehYeshua; tržiště TheingyiZei; nejbarevnější hinduistický chrám Sri Kali...
  Nocleh v hotelu.

  2.den: YANGON (snídaně)
  Po snídani odjezd do přístavu, nalodění na místní dvoupatrový trajekt, plující přes řeku Yangon do kouzelného města Dhala. Po vylodění pojedeme po okolí tradiční trishaw – rikšou: pestré tržiště, buddhistické chrámy, vesnické usedlosti – spousta možností setkání s místními obyvateli. Návrat po řece do Yangon.
  Odpoledne návštěva pagody Kyaukhtatgyi; zastávka u Královského jezera v parku Kandawgyi. Den zakončíme u světoznámé zlaté Shwedagon pagody.
  Po setmění návštěva čínské čtvrti a barevného, provoněného čínského chrámu Khen Hock Keong a pestrého tržiště.
  Nocleh v hotelu.

  3. den: YANGON - BAGAN (snídaně)
  Snídaně; odjezd na letiště a místní let do města Bagan. Bagan je známý jako jedno z míst v Asii s neúžasnější architekturou. Nejprve vystoupáme na vyvýšený chrám, odkud je jedinečný výhled na planiny a návštěvník si tak může udělat obrázek o počtu chrámů a stavebních stylech; návštěva některých chrámů vč. známého chrámu Ananda; návštěva dílny s výrobou dřevěných výrobků.
  V přístavu nalodění na soukromou loďku, plavba po řece Irrawaddy až do západu slunce, s výhledy na malé vesničky, rybáře, místní loďky, buddhistické chrámy.
  Návrat na pevninu a nocleh v hotelu.

  4. den: BAGAN (snídaně)
  Snídaně a den ve starobylém městě: tržiště Nyaung Oo, kde se prodávají čerstvé místní produkty; Staré město – pagoda Shwezigon; dále prašnými cestami, ve stínu stromů, kolem chrámů a klášterů, do malé vesničky; dále pak na vozíku taženém koňmi, kolem chrámů Dhammayangyi a Sulamani. Sledování západu slunce z terasy chrámu.
  Návrat do města, nocleh v hotelu.
  Variantou je dopolední let horkovzdušným balónem nad městem (pouze od října/listopadu do března).

  5. den: BAGAN – MANDALAY (snídaně)
  Po snídani přelet do Mandalay, druhého největšího města země a jednoho ze starobylých královských měst, postaveného na březích Irrawaddy. První prohlídka města: Mahamuni Pagoda s obrázky Buddhy pokrytými zlatými plátky; Kuthodaw Pagoda - největší kniha světa se 729 mramorovými deskami s Buddhovým učením; Kyauktawgyi Pagoda; klášter Shwenandaw. Pozdě odpoledne výjezd nad město a výhled na město při západu slunce.
  Nocleh v hotelu.

  6. den: MANDALAY- SAGAING - AVA - AMARAPURA - MANDALAY (snídaně)
  Snídaně. Návštěva bývalých hlavních měst: Sagaing, město se 600 pagodami a kláštery, téměř stovkou svatyní a třemi tisíci mnichů. Návštěva několika pagod a méně turisty navštěvovaného tržiště. Dále do malé hrnčířské vesnčky, návštěva dílny.
  Trajektem přes řeku a dále vozem taženým koňmi do města Ava, hlavního města od 14. do 18. Stol.: dřevěný klášter Bagaya; hlídková věž Nanmyint.
  Pozdě odpoledne procházka "městem nesmrtelnosti", královským Amarapura. První zastávka v dílně s hedvábím, chrám Mahagandayon, při západu slunce překročení mostu U Bein z roku 1782, nejdelšího mostu z týkového dřeva na světě.
  Návrat do Mandalay, nocleh v hotelu.

  7. den: MANDALAY - HEHO - PINDAYA (snídaně)
  Snídaně; odlet do města Heho v centru státu Shan; transfer (59 km, cca 2 hodiny) do Pindaya. Místo je těžko dostupné, vedou sem přes okolní hory klikaté úzké cesty, ale odměnou jsou nezapomenutelné výhledy na kopcovitou krajinu s poli a farmami a také svěží horský vzduch. Po příjezdu do města návštěva místního tržiště; obchodu, který proslul výrobou salátu z místních čajových lístků; ubytování v hotelu.
  Odpoledne návštěva blízké vesnice, kde strávíme čas s místní rodinou, pěstující čaj – seznámení s pěstováním, zpracováním a použitím čaje na salát a další delikatesy. Pozdě odpoledne prohlídka jeskyní s tisíci malbami Buddhy, kam se dostaneme přes pagodu Shwe U Min.
  Nocleh v hotelu.

  8. den: PINDAYA – INLE LAKE (snídaně)
  Snídaně. Odjezd do vesnice Nyaung Shwe na březích jezera Inle; cestou možná zastávka na tržišti v Aung Ban.
  Po příjezdu do Nyaung Shwe orientační prohlídka; nalodění na motorovou loď a plavba po jezeře, jedinečné výhledy na okolní vegetaci, rybářské loďky, okolní hory; návštěva kláštera Nga HpeChaung; Phaung Daw Oo Pagoda; v případě zájmu zastávka v některé dílně, kde se vyrábí lodě nebo pletené výrobky z lotosových vláken apod. Návrat na pevninu.
  Nocleh v hotelu.

  9. den: INLE LAKE (snídaně)
  Snídaně; hodinová plavba lodí úzkým kanálem do vesnice Pa-Oh na západním břehu jezera. Krátká procházka a poté výstup na vrchol kopce, kde je mezi ruinami stovek stup umístěná sedící socha Buddhy. Odtud se naskytne úchvatný výhled do krajiny. Návrat zpět lodí, nocleh v hotelu.

  10. den: INLE LAKE – HEHO – YANGON - ODLET (snídaně)
  Snídaně; transfer na letiště v Heho, odlet do Yangon a odtud zpět do Evropy.
  Doprava
  Letenka Praha – Yangon – Praha . Obecně platí, že čím dříve před odletem si letenku zarezervujete, tím je cena nižší. Můžeme nabídnout libovolně dlouhý pobyt i den odletu, přesnou cenu letenky sdělíme v okamžiku rezervace!
  Uvedená nabídka platí při využití nejvýhodnějšího tarifu. Počet míst je omezen.
  V ceně
  - letenka vč. letištních tax
  - místní přelety v aktuální výši 316 USD - cena bude potvrzena v den rezervace
  - služby místních, anglicky mluvících průvodců - v každém místě jiný průvodce (letadlem letíte sami, v dalším místě nový průvodce)
  - 9x ubytování ve dvojlůžkovém pokoji
  - 9x snídaně
  - transfery dle rozpisu - klimatizované auto, trajekt, loď, vozík tažený koněm, trishaw
  - výlety dle rozpisu
  - vstupné do navštívených památek
  - denně v autě 2láhve vody
  Příplatky
  - víza: 50 USD
  - spropitné: řidič cca 2 USD / osoba / den; místní průvodce cca 3 USD / osoba / den
  - cestovní pojištění:viz www.campana.cz/pojisteni
  Poznámka
  "foto: Easia Travel"
  Povinné smluvní údaje
  Pro uskutečnění zájezdu není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Zájezd je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu budou uvedeny v Informacích k odjezdu. Občanům EU stačí pro účast na zájezdu platný cestovní pas a vízum, očkování nejsou potřeba (poraďte se se svým lékařem).

  Podobné zájezdy

  KRÁSY MYANMARU - TO NEJLEPŠÍ 10 DNÍ / 9 NOCÍ ***

  destinace: Myanmar, Poznávací zájezdy - Myanmar, Myanmar

  termín:18.09. (St) - 27.09. (Pá) 2019 (10 dní, 9 nocí) | změnit termín

  doprava: Letecky / Praha

  strava: Snídaně

  KRÁSY MYANMARU - TO NEJLEPŠÍ 10 DNÍ / 9 NOCÍ
  Objednavatel:
  E-mail *:
  Jméno *:
  Telefon *:
  Příjmení *:
  Ulice:
  Město:
  Psč:
  Poznámka :
  Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
  Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

  Povinné údaje jsou označeny *
  Pořádající ck: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Vytvářím objednávku...