CAMPANATOUR s.r.o. - spolehlivý průvodce na Vašich cestách

  logo

  NOVÝ ZÉLAND KŘÍŽEM KRÁŽEM - 22 DNÍ **+

  kufr pdf

  Termín:16.09. (Po) - 07.10. (Po) 2019

  změnit termín

  Délka pobytu:22 dní, 21 nocí

  ID hotelu:800025

  Doprava:Letecky

  Odletové místo:Praha

  Strava:Bez stravy

  Cena vč. tax: 95 090 Kč

  Popis
  NOVÝ ZÉLAND KŘÍŽEM KRÁŽEM 22 DNÍ / 21 NOCÍ - AUTOMOBILEM PO NOVÉM ZÉLANDU

  PROGRAM NA MÍRU – BEZ PRŮVODCE, ŘIDIČE = ubytování a auto je zajištěno předem, řídíte sami
  a jedete dle svých zájmů…
  Ubytování
  2 osoby: dvoulůžkový pokoj; 3 osoby: dvoulůžkový a jednolůžkový pokoj (jedno společné auto); 4 osoby: dva dvoulůžkové pokoje (jedno společné auto) - hotely 3/2*.

  Na vyžádání hotely 4/5*.
  Stravování
  Bez stravy.
  Program
  1. DEN: PŘÍLET – AUCKLAND
  Přistání v Aucklandu, transfer do hotelu, dle času příletu možnost prohlídky města. Auckland je největší město Nového Zélandu, komerční a průmyslové centrum, které je obklopené čistou přírodou a nabízí krásné pláže. Prohlídka včetně známého mostu, přístavu Waitemata, zálivu Hauraki. Ubytování a nocleh v hotelu.
  2. DEN: AUCKLAND – PAIHIA (241 km)
  Převzetí auta a odjezd na sever. Možnost zastávky v některém z četných lesů nebo na některé surfařské pláži na východním pobřeží, zastávka ve Whangerei, komerčním a kulturním centru oblasti, dále Kawakawa s železniční tratí vedoucí hlavní ulicí, po které se vozilo uhlí do Opua. Příjezd do Paihia, ubytování a nocleh v hotelu.
  3. + 4. DEN: PAIHIA
  Možnost lodního výletu za delfíny nebo ke Cape Brett ke sklaním útvarům Hole in the Rock, prohlídka Treaty House, kde byla v roce 1840 sepsána Waitangská smlouva o správě země. Možnost návštěvy původního hlavního města Russell (trajektem), výlet do buše podél pobřeží až ke Cape Reinga. Nocleh v hotelu.
  5. DEN: PAIHIA – PAUANUI / POLOOSTROV COROMANDEL (370 km)
  Odjezd do Pauanui – možnost dvou tras – po dálnici přímo na jih nebo podél východního pobřeží se zastávkou v rezervaci Waipoua Forest, kde roste damaroň australský, jež kdysi pokrýval celý sever ostrova. Přes Auckland do města Thames z dob zlaté horečky, přes pohoří Coromandel Ranges do přístavního městečka Pauanui. Ubytování a nocleh v hotelu.
  6. DEN: COROMANDEL PENINSULA
  Poloostrov Coromandel je krásná oblast s lesy, divokým pobřežím a malebnými plážemi. Možnost výletu do buše, koupání, návštěva přístavu Tauranga. Nocleh v hotelu.
  7. DEN: PAUANUI – ROTORUA (218 km)
  Odjezd jižně průjezd úrodnou zemí, kde se pěstuje kiwi až do městečka Rotorua s termálními prameny, které leží ve vulkanické oblasti. Nejznámější prameny jsou ve Whakarewarewa Thermal Reserve. Ubytování a nocleh v hotelu.
  8. DEN: ROTORUA
  Volný den v Rotorua s maorskou tradicí, možnost návštěvy Maori Arts and Crafts Institute, koupání v termálních bazénech, večer možnost účasti na místí tradiční Hangi Diner s folklórním programem. Nocleh v hotelu.
  9. DEN: ROTORUA – TONGARIRO NATIONAL PARK (177 km)
  Odjezd jižně k jezeru Taupo, které je největší v zemi, možnost vodních sportů a rybaření nebo výletu k vodopádům Huka. Dále podél jezera do NP Tongariro, příjezd do pobřežního městečka Taupo, ubytování a nocleh v hotelu .
  10. DEN: TONGARIRO NATIONAL PARK – WELLINGTON (336 km)
  Odjezd do přístavního města Wanganui na jihozápadním pobřeží, odtud dále jižně do hlavního města země Wellingtonu, které leží v úžině mezi Severním a Jižním ostrovem. Možnost prohlídky města včetně Te Papa Museum s expozicí maorského umění, přístavu. Ubytování a nocleh v hotelu.
  11. DEN: WELLINGTON – NELSON (110 km – trajekt)
  Ráno odjezd do přístavu, vrácení auta, plavba Inter Islander trajektem na Jižní ostrov do Pictonu (asi 3 hodiny), v přístavu převzetí auta a odjezd do severní Tasmanské zátoky. Ubytování a nocleh v hotelu v malém městečku Nelson se zlatou pláží.
  12. DEN: NELSON
  Možnost výletů do okolí města k Marlborough Sounds nebo do NP Abel Tasman. Nocleh v hotelu.
  13. DEN: NELSON – GREYMOUTH (290 km)
  Odjezd po jihozápadním úzkém pobřežním pásu mezi Jižními Alpami a Tasmánským mořem oblastí Buller Gorge, za městem Westport populární odbočka k moři k bizarním vápencovým útvarům Punakaiki. Dojezd do Greymouth, největšího města na západním pobřeží. Ubytování a nocleh v hotelu.
  14. DEN: GREYMOUTH – FOX GLACIER (179 km)
  Odjezd jižně, možnost návštěvy původně zlatokopecké osady Hokitika, dnes známé těžbou a zpracováním nefritu, s prohlídkou muzea. NP Westland s ledovci Franz Josef a Fox se splazem 14 km dlouhým, trekking k ledovcům. Ubytování a nocleh v hotelu.
  15. DEN: FOX GLACIER – QUEENSTOWN (404 km)
  Odjezd podél ledovcového jezera Wanaka do stejnojmenného města. Odtud buď po dálnici přímo do Queenstown, nebo romantickým údolím Cardrona, kudy vedla zlatokopecká stezka, a dnes jsou okolní vrcholky rájem lyžařů. Příjezd do Queenstown, města na břehu Queenstown Lake, zde možnost vodních sportů (jet-ski, rafting), let helikoptérou nebo výlet do buše. Ubytování a nocleh v hotelu.
  16. DEN: QUEENSTOWN
  Volný den s možností vodních sportů, výletu do buše, lodního výletu po sousedním jezeře Wakatipu. Nocleh v hotelu.
  17. DEN: QUEENSTOWN – TE ANAU (170 km)
  Odjezd podél jezera Wakatipu a dále jihozápadně do městečka Te Anau na okraji NP Fiordland, uvedeného v Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví. Nejznámějším a nejsnáze dostupným fjordem je Milford Sound. Ubytování a nocleh v hotelu.
  18. DEN: TE ANAU – DUNEDIN (292 km)
  Přejezd východně hornatým vnitrozemím do oblasti městečka Gore s bohatým výskytem pstruhů a dále na východní pobřeží. Město Dunedin, které bylo založeno skotskými přistěhovalci v roce 1848, leží na konci dlouhé zátoky s krásnými plážemi, na okolních kopcích jsou zbytky starých kamenných staveb. Ubytování a nocleh v hotelu.
  19. DEN: DUNEDIN
  Možnost výletu podél poloostrova Otago s návštěvou rezervace Taiaroa Head, kde hnízdí královský albatros, nebo rezervace žlutookých tučňáků. Nocleh v hotelu.
  20. DEN: DUNEDIN – TWIZEL (330 km)
  Odjezd severně do oblasti North Otago, kolem ledovcového jezera Pukaki, možnost zastávky u jezera Tekapo, příjezd do NP Mount Cook, pěší turistika. Ubytování a nocleh v hotelu v horském městečku Twizel.
  21. DEN: TWIZEL – CHRISTCHURCH (330 km)
  Odjezd severovýchodně do historického města Christchurch, města zahrad, parků a kostelů, které je proslulé divadelními festivaly a galeriemi. Prohlídka města včetně botanické zahrady na břehu řeky Avon. Ubytování a nocleh v hotelu.
  22. DEN: CHRISTCHURCH – ODLET
  Odjezd na letiště, vrácení auta, odlet zpět.
  Doprava
  Letenka Praha – Nový Zéland – Praha. Obecně platí, že čím dříve před odletem si letenku zarezervujete, tím je cena nižší. Můžeme nabídnout libovolně dlouhý pobyt i den odletu, přesnou cenu letenky sdělíme v okamžiku rezervace!
  Uvedená nabídka platí při využití nejvýhodnějšího tarifu. Počet míst je omezen.

  KATEGORIE PŮJČENÉHO AUTA:
  2 osoby: kategorie Compact - Toyota Corolla nebo podobné (klimatizace, 5dveří, ruční řazení),
  3 & 4 osoby: kategorie Full Size - Ford Fusion nebo podobné (klimatizace, 5dveří, automat),
  V ceně
  - letenka Praha – Nový Zéland – Praha, vč. letištních tax
  - půjčení auta na 22 dní – vyzvednutí a vrácení na letišti, neomezené kilometry, komplexní pojištění s nulovou spoluúčastí, mapa, místní taxy, GPS
  - trajekt mezi ostrovy
  - 21x ubytování v daném typu pokoje
  - místní hotelové taxy
  Příplatky
  - neuvedené služby
  - elektronické cestovní povolení NZeTA (New Zealand Electornic Travel Authority): 9-12 NZD
  - turistický poplatek IVL (International Visitor Conservation and Tourism Levy): 35 NZD
  - cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni
  Poznámka
  NA VYŽÁDÁNÍ lze jiný termín / délka pobytu, další typy pokojů / větší auto, jiný program.

  FOTO: 100% pure New Zealand.
  Povinné smluvní údaje
  Pro uskutečnění zájezdu není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Zájezd je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu budou uvedeny v Informacích k odjezdu. Občanům EU stačí pro účast na zájezdu platný cestovní pas, očkování nejsou potřeba.

  Podobné zájezdy

  NOVÝ ZÉLAND KŘÍŽEM KRÁŽEM - 22 DNÍ **+

  destinace: Nový Zéland, Poznávací zájezdy - Nový Zéland, Nový Zéland

  termín:16.09. (Po) - 07.10. (Po) 2019 (22 dní, 21 nocí) | změnit termín

  doprava: Letecky / Praha

  strava: Bez stravy

  NOVÝ ZÉLAND KŘÍŽEM KRÁŽEM - 22 DNÍ
  Objednavatel:
  E-mail *:
  Jméno *:
  Telefon *:
  Příjmení *:
  Ulice:
  Město:
  Psč:
  Poznámka :
  Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
  Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

  Povinné údaje jsou označeny *
  Pořádající ck: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Vytvářím objednávku...