CAMPANATOUR s.r.o. New

  Itálie, Chorvatsko, Černá Hora, Řecko na lodi Costa Deliziosa ****

  kufr pdf

  Termín:10.12. (So) - 17.12. (So) 2022

  změnit termín

  Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

  ID hotelu:981781

  Doprava:Vlastní

  Odletové místo:

  Strava:Plná penze

  Cena vč. tax: 8 980 Kč

  Trasa plavby
  Itálie, Chorvatsko, Černá Hora, Řecko
  Popis lodě

  Costa Deliziosa je skutečným klenotem flotily Costa: současně stylová a pohodlná, je skutečným výrazem italského stylu. Umělecký design lodi zahrnovalo mnoho umělců i mistrů. Nábytek z leštěné oceli a skla Murano podthuje názvy palub, věnovaných okrasným květinám. Skutečným uměleckým pokladem je „Sfera“ od italského sochaře Arnalda Pomodora. 

  Loď byla objednána v roce 2007 společně s dalšími čtyřmi loděmi do flotily Costa Cruises. Costa Deliziosa byla postavena v italském Fincantieri, kde byla dokončena a v lednu 2010 předána Costa Crociere. Je menších rozměrů a díky tomu pružnější a má větší možnost cestovních tras - například může proplout Panamským průplavem.


  Výrobní cena Costa Deliziosa byla přibližně 450 mil. USD.

  Informace o lodi
  Nosnost lodě (v tunách): 92.600Délka lodě (v metrech): 294Šířka lodě (v metrech): 32,3Počet palub pro pasažéry: 12Celkový počet kabin: 1.130 včetně 29 pro hosty se sníženou schopností pohybuMaximální počet pasažérů: 2.8262 bazény, 4 vířivky, 1 bazén pro děti
  Vybavení lodě
  Na lodi je k dispozici:4 restaurace - včetně restaurace Albatros, Clubu Deliziosa, 11 barů (mimo jiné Cigar Bar, Coffee & Chocolate Bar, Piano Bar) Unikátní Samsara lázně o rozloze 3 500 m2, kde najdete thalassoterapie, saunu, turecké lázně, solárium, tělocvičnu Multifunkční sportovní hřiště, outdoorové dráhy pro jogging a kolečkové brusle 4D kino, Grand bar s diskotékou, kasino, areál s bazény a velkými obrazovkami, knihovna, divadlo, simulátor Formule 1 Squok Club pro všechny věkové kategorie, dětský bazének, herna Virtual World Internetová kavárna, nákupní centrum Ordinace lodního lékaře
  Cena zahrnuje
  Ubytování v kajutě vybrané kategorie
  Přístavní poplatky
  Zavazadlový a úklidový servis
  Cena nezahrnuje
  Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu a vhodného spojení zajistíme. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje, které nejsou zahrnuté v ceně. Možnost doobjednání nápojových balíčků. Orientační nápojový lístek. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Stravu mimo loď. Spropitné pro obsluhu na lodi: pro osoby od 14 let: 11€/osoba/noc, od 4 do 13,99 let včetně: 5,5€/osoba/noc. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Pojištění zavazadel (není kryto dopravcem). U lodní společnosti je možné sjednat pojištění za 7,30€/osoba, zahrnující pojištění zavazadel pro případ poškození při manipulaci lodními zaměstnanci během nalodění a vylodění.  Vízum (pokud je vyžadováno).
  Upozornění
  Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nalodění (check-in) první den plavby končí 120 minut před plánovaným odplutím.
  Program plavby
  1. den,Terst, Itálie, (připlutí: | odplutí: 17:00)2. den,Split, Chorvatsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)3. den,Kotor, Černá Hora, (připlutí: 08:00 | odplutí: 13:30)4. den,Katakolon (Olympie), Řecko, (připlutí: 12:00 | odplutí: 18:00)5. den,Pireus (Athény), Řecko, (připlutí: 09:00 | odplutí: 18:00)6. den,Relaxační den na moři7. den,Bari, Itálie, (připlutí: 07:00 | odplutí: 13:30)8. den,Terst, Itálie, (připlutí: 09:00 | odplutí: )

  Podobné zájezdy

  Itálie, Chorvatsko, Černá Hora, Řecko na lodi Costa Deliziosa ****

  destinace: Plavby - Zaoceánské, Itálie

  termín:10.12. (So) - 17.12. (So) 2022 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

  doprava: Vlastní /

  strava: Plná penze

  Itálie, Chorvatsko, Černá Hora, Řecko na lodi Costa Deliziosa
  Objednavatel:
  Jméno *:
  Příjmení *:
  E-mail *:
  Telefon *:
  Ulice:
  Město:
  Psč:
  Poznámka :
  Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
  Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

  Povinné údaje jsou označeny *
  Pořádající ck: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Vytvářím objednávku...