CAMPANATOUR s.r.o. New

  Itálie, Francie, Španělsko ze Savony na lodi Costa Smeralda ****

  kufr pdf

  Termín:03.12. (So) - 10.12. (So) 2022

  změnit termín

  Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

  ID hotelu:884672

  Doprava:Vlastní

  Odletové místo:

  Strava:Plná penze

  Cena vč. tax: 10 510 Kč

  Trasa plavby
  Itálie, Francie, Španělsko
  Informace o lodi
  Nosnost lodě (v tunách): 183.900Délka lodě (v metrech): 337Šířka lodě (v metrech): 42Počet palub pro pasažéry:Celkový počet kabin: 2600Maximální počet pasažérů: 6.158
  Cena zahrnuje
  Ubytování v kajutě vybrané kategorie
  Přístavní poplatky
  Zavazadlový a úklidový servis
  Cena nezahrnuje
  Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu a vhodného spojení zajistíme. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje, které nejsou zahrnuté v ceně. Možnost doobjednání nápojových balíčků. Orientační nápojový lístek. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Stravu mimo loď. Spropitné pro obsluhu na lodi: pro osoby od 14 let: 11€/osoba/noc, od 4 do 13,99 let včetně: 5,5€/osoba/noc. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Pojištění zavazadel (není kryto dopravcem). U lodní společnosti je možné sjednat pojištění za 7,30€/osoba, zahrnující pojištění zavazadel pro případ poškození při manipulaci lodními zaměstnanci během nalodění a vylodění.  Vízum (pokud je vyžadováno).
  Upozornění
  Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nalodění (check-in) první den plavby končí 120 minut před plánovaným odplutím.
  Program plavby
  1. den,Savona, Itálie, (připlutí: | odplutí: 18:30)2. den,Marseille, Francie, (připlutí: 09:00 | odplutí: 18:00)3. den,Barcelona, Španělsko, (připlutí: 09:00 | odplutí: 19:00)4. den,Palma de Mallorca, Španělsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)5. den,Relaxační den na moři6. den,Palermo, Itálie, (připlutí: 07:00 | odplutí: 17:00)7. den,Civitavecchia, Itálie, (připlutí: 09:00 | odplutí: 19:30)8. den,Savona, Itálie, (připlutí: 08:00 | odplutí: )
  Popis lodě

  Costa Smeralda je loď, která je symbolem krásy, stylu a italské pohostinnosti. Její spuštění na moře bylo v prosinci roku 2019. Prostory lodě byly vytvořeny odborníky, kteří čerpali inspiraci právě ze všech koutů krásné Itálie.

   

  Co je nového na nejnovější vlajkové lodi: Koloseum, srdce Costa Smeralda, které se rozprostírá na třech palubách uprostřed lodi a je určeno k té nejlepší zábavě. Piazza di Spagna: velkolepé venkovní schodiště s výhledem na záď. Chodník „Volare“, který dosahuje nejvyššího bodu na lodi ve výšce 65 metrů a Trastevere: náměstíčko ve středu lodi, které spojuje bary, obchody a zábavu na jednom místě.

  Vybavení lodě
  Na lodi je k dispozici:11 restaurací včetně Tutti a Tavola, Kitchen Lab a Bacaro, 19 barů včetně Terrazza Bar Superba, Campari Bar a zmrzlinárny Amarillo Unikátní Wellness centrum, kde najdete kosmetický salon, thalassoterapie, saunu, turecké lázně a tělocvičnu Multifunkční sportovní hřiště, chodník "Volare", herní areál Kasino, knihovna, divadlo, diskotéka, muzeum Costa Design Dětský Squok Club pro různé věkové kategorie, dětský bazének Internetová kavárna, nákupní centrum Ordinace lodního lékaře

  Podobné zájezdy

  Itálie, Francie, Španělsko ze Savony na lodi Costa Smeralda ****

  destinace: Plavby - Zaoceánské, Itálie

  termín:03.12. (So) - 10.12. (So) 2022 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

  doprava: Vlastní /

  strava: Plná penze

  Itálie, Francie, Španělsko ze Savony na lodi Costa Smeralda
  Objednavatel:
  Jméno *:
  Příjmení *:
  E-mail *:
  Telefon *:
  Ulice:
  Město:
  Psč:
  Poznámka :
  Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
  Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

  Povinné údaje jsou označeny *
  Pořádající ck: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Vytvářím objednávku...