CAMPANATOUR s.r.o. New

  Španělsko, Itálie, Francie z Barcelony na lodi Costa Firenze ****

  kufr pdf

  Termín:19.11. (So) - 26.11. (So) 2022

  změnit termín

  Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

  ID hotelu:980414

  Doprava:Vlastní

  Odletové místo:

  Strava:Plná penze

  Cena vč. tax: 10 250 Kč

  Trasa plavby
  Španělsko, Itálie, Francie
  Popis lodě

  Costa Firenze je nejnovější loď flotily Costa Cruises, byla dokončená v prosinci roku 2020 v docích Fincantieri. Slavnostní předání lodi proběhlo virtuálně 22. prosince. První okružní plavbu podstoupila v létě 2021.

  Architekti a designeři lodi Costa Firenze se inspirovali, jak vypovídá i samotný název lodi, převážně italskou Florencií. Costa Firenze nabízí 13 restaurací, takže kulinářský zážitek je jistý; hlavními restauracemi jsou Palazzo Vecchio a Ristorante dei Medici, v La Fiorentina Steak House se můžete těšit na výborné maso, v Teppanyaki na vás čeká i show šéfkuchaře během přípravy jídla a milovníci mořských plodů určitě nepohrdnou restaurací "Frutti di Mare". 

  Skleničku italského vína či typické italské kávy si budete moci vychutnat v jednom ze 7 barů: Fashion Lounge, Viareggio Lounge, Bella Bar, Tuscany Lounge, Versilia Pool Bar, Bar del Conte a Dolce Vita Gelateria, vše v italském stylu, kterým jsou lodě společnosti Costa Cruises proslulé. Na palubě vám nebudou chybět ani obchody či bazény, nebo nepostradatelné divadlo

  Informace o lodi
  Nosnost lodě (v tunách): 135.500Délka lodě (v metrech): 323,6Šířka lodě (v metrech): 37,2Počet palub pro pasažéry: 14Celkový počet kabin: 2.116Maximální počet pasažérů: 5.260
  Cena zahrnuje
  Ubytování v kajutě vybrané kategorie
  Přístavní poplatky
  Zavazadlový a úklidový servis
  Cena nezahrnuje
  Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu a vhodného spojení zajistíme. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje, které nejsou zahrnuté v ceně. Možnost doobjednání nápojových balíčků. Orientační nápojový lístek. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Stravu mimo loď. Spropitné pro obsluhu na lodi: pro osoby od 14 let: 11€/osoba/noc, od 4 do 13,99 let včetně: 5,5€/osoba/noc. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Pojištění zavazadel (není kryto dopravcem). U lodní společnosti je možné sjednat pojištění za 7,30€/osoba, zahrnující pojištění zavazadel pro případ poškození při manipulaci lodními zaměstnanci během nalodění a vylodění.  Vízum (pokud je vyžadováno).
  Upozornění
  Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nalodění (check-in) první den plavby končí 120 minut před plánovaným odplutím.
  Program plavby
  1. den,Barcelona, Španělsko, (připlutí: | odplutí: 19:00)2. den,Relaxační den na moři3. den,Cagliari, Itálie, (připlutí: 07:00 | odplutí: 17:00)4. den,Palermo, Itálie, (připlutí: 08:00 | odplutí: 16:30)5. den,Civitavecchia, Itálie, (připlutí: 08:30 | odplutí: 19:30)6. den,Janov, Itálie, (připlutí: 09:00 | odplutí: 19:00)7. den,Marseille, Francie, (připlutí: 09:00 | odplutí: 19:00)8. den,Barcelona, Španělsko, (připlutí: 09:00 | odplutí: )

  Podobné zájezdy

  Španělsko, Itálie, Francie z Barcelony na lodi Costa Firenze ****

  destinace: Plavby - Zaoceánské, Španělsko

  termín:19.11. (So) - 26.11. (So) 2022 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

  doprava: Vlastní /

  strava: Plná penze

  Španělsko, Itálie, Francie z Barcelony na lodi Costa Firenze
  Objednavatel:
  Jméno *:
  Příjmení *:
  E-mail *:
  Telefon *:
  Ulice:
  Město:
  Psč:
  Poznámka :
  Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
  Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

  Povinné údaje jsou označeny *
  Pořádající ck: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Vytvářím objednávku...