CAMPANATOUR s.r.o. New

  USA, Belize, Mexiko, Bahamy z Ford Lauderdale na lodi Celebrity Infinity *****

  kufr pdf

  Termín:22.10. (So) - 29.10. (So) 2022

  změnit termín

  Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

  ID hotelu:1003808

  Doprava:Vlastní

  Odletové místo:

  Strava:All inclusive

  Cena vč. tax: 21 540 Kč

  Trasa plavby
  USA, Belize, Mexiko, Bahamy
  Popis lodě

  Výletní loď Celebrity Infinity je vlastněna a provozována společností Celebrity Cruises. Do provozu vstoupila v březnu roku 2001.

  Během letní sezóny se plaví na Aljašku, v zimním období s ní můžete plout například kolem Jižní Ameriky. V roce 2013 se začala plavit k norským fjordům a Britským ostrovům.

  Loď patří do třídy Millennium a na její palubě vás čeká mnoho originálních možností, jak trávit volný čas. V roce 2015 prošla celkovou rekonstrukcí, takže nyní nabízí hostům zrenovované kajuty nebo luxusní střešní terasu s velkou obrazovkou a koktejlovým barem.

  Výrobní cena Celebrity Infinity byla přibližně 350 mil. USD.

  Informace o lodi
  Nosnost lodě (v tunách): 91.000Délka lodě (v metrech): 294Šířka lodě (v metrech): 32,2Počet palub pro pasažéry: 12Celkový počet kabin: 975Maximální počet pasažérů: 2.1706 bazénů
  Vybavení lodě
  Na lodi je k dispozici:Restaurace a bary, včetně italské restaurace Tuscan Grille, Bistra on Five, kavárny Café al Bacio & Gelateria a restaurace Qsine Celebrity divadlo, kasino Wellness areál Canyon Ranch SpaClub Fitness centrum, hřiště na míčové sporty, kosmetický salón, běžecká dráha, solárium Umělecká galerie, karetní salónek, internetová kavárna, knihovna, konferenční centrum Pro děti: Videoherna, dětský klub Fun Factory, Klub pro mládež Xclub Teen
  Cena zahrnuje
  Ubytování v kajutě vybrané kategorie
  Přístavní poplatky
  Zavazadlový a úklidový servis
  Cena nezahrnuje
  Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery.  Služby českého průvodce či delegáta Nápoje, které nejsou zahrnuty v ceně. Možnost doobjednání nápojových balíčků. Stravu ve speciálních restauracích na lodi (za poplatek) a stravu mimo loď. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Na lodi možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Spropitné pro obsluhu na lodi: 15,5 USD/osoba/noc, pro hosty tříd Concierge a AqaClass: 16 USD/osoba/noc, pro hosty třídy The Retreat: 19 USD/osoba/noc. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).
  Upozornění
  Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nalodění (check-in) první den plavby končí 120 minut před plánovaným odplutím.
  Program plavby
  1. den,Fort Lauderdale, USA, (připlutí: --:-- | odplutí: 16:00)2. den,Key West (Florida), USA, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)3. den,Relaxační den na moři4. den,Belize City, Belize, (připlutí: 07:00 | odplutí: 17:00)5. den,Cozumel, Mexiko, (připlutí: 09:00 | odplutí: 19:00)6. den,Relaxační den na moři7. den,Bimini, Bahamy, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)8. den,Fort Lauderdale, USA, (připlutí: 07:00 | odplutí: --:--)

  Podobné zájezdy

  USA, Belize, Mexiko, Bahamy z Ford Lauderdale na lodi Celebrity Infinity *****

  destinace: Plavby - Zaoceánské, USA

  termín:22.10. (So) - 29.10. (So) 2022 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

  doprava: Vlastní /

  strava: All inclusive

  USA, Belize, Mexiko, Bahamy z Ford Lauderdale na lodi Celebrity Infinity
  Objednavatel:
  Jméno *:
  Příjmení *:
  E-mail *:
  Telefon *:
  Ulice:
  Město:
  Psč:
  Poznámka :
  Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
  Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

  Povinné údaje jsou označeny *
  Pořádající ck: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Vytvářím objednávku...