CAMPANATOUR s.r.o. New

  USA, Mexiko, Bahamy z Port Canaveralu na lodi Mariner of the Seas

  kufr pdf

  Termín:29.01. (Po) - 03.02. (So) 2024

  změnit termín

  Délka pobytu:6 dní, 5 nocí

  ID hotelu:921997

  Doprava:Vlastní

  Odletové místo:

  Strava:Plná penze

  Cena vč. tax: 11 550 Kč

  Trasa plavby
  USA, Mexiko, Bahamy
  Popis lodě

  Výletní loď Mariner of the Seas je jedna z pěti lodí třídy Voyager společnosti Royal Carribean International. Splňuje tzv. "Royal Advantage" standard společnosti, který zaručuje cestujícím špičkový komfort a mimořádný zážitek z plavby. Loď poprvé vyplula na moře v roce 2003, v roce 2012 prošla celkovou rekonstrukcí a další vylepšení podstoupila v roce 2018 v rámci projektu Royal Amplified. Výrobní cena Mariner of the Seas byla přibližně 500 mil. USD.

   

  První letní den, 21. června 2018 loď poprvé vplula do svého nového mateřského přístavu v Miami po další velké rekonstrukci. 120 milionů USD, investovaných do Mariner of the Seas, se projevilo nejen na kajutách, ale také na společenských prostorách, restauracích a v neposlední řadě na zábavě.

   

  Svými krátkými – 4denními všednodenními a 3denními víkendovými – plavbami z Miami na Bahamské ostrovy se loď zaměřuje především na takzvanou generaci Mileniálů, která dává přednost kratším, ale častějším dovoleným. Právě (ale nejen) pro ni si připravila itinerář doslova našlapaný zábavou a dobrodružstvím. Při cestě z Miami se loď zastaví na Nassau a CocoCay, od května roku 2019 pak popluje do nové destinace Perfect Day at CocoCay, prvního z řady soukromých ostrovů Royal Caribbean na celém světě.

   

  Loď nabízí mnoho možností, jak si vychutnávat volné chvíle na palubě. Ústředním místem paluby je Royal Promenade plná stylových duty-free obchodů, barů i restaurací.

  Na lodi najdete spoustu příležitostí pro sportovní aktivity i odpočinek. Osvěžit se můžete v bazénu, který je opatřen velkou venkovní obrazovkou, kde mohou cestující sledovat své oblíbené filmy.

  Protáhněte tělo na hřišti na basketbal nebo zkuste minigolf. Odvážnější ocení lezeckou stěnu, ze které se rozprostírá krásný výhled na moře. Na palubě se nachází i kluziště pro lední bruslení.

  Hýčkat své tělo i mysl nechte při unikátních procedurách v relaxačním areálu Vitality Spa.

  Večer můžete zajít do divadla v broadwayském stylu se spoustou dech beroucích představení. Nebo shlédněte jedinečnou show na ledě ve Studiu B.

   

  Naprostými novinkami na palubě jsou Sky Pad, na virtuální realitě založená bungee trampolína, The Perfect Storm, třípatrová dvojice závodních skluzavek Cyclone a Typhoon, Battle for Planet Z, laserová bitva o poslední planetu galaxie, úniková hra The Observatorium a nakonec FlowRider, simulátor surfování.

   

  Na lodi se nebudou nudit ani děti a dospívající. Je pro ně přichystáno spoustu her, setkání a dalších aktivit, které zaštiťuje Adventure Ocean® Youth Program.

  Na lodi je k dispozici:

  Restaurace:

  • Hlavní restaurace zahrnující snídaně, obědy i večeře o více chodech
  • Mnoho restaurací včetně Sushi baru Jadea asijské restaurace, Windjammer Café a lehkého občerstvení Café Promenade
  • Italská restauraceGiovanni's Table
  • RestauraceChops Grille steakhouse
  • Příležitostné občerstvení nabízí třeba Johnny Rockets neboBen & Jerry's Ice Cream
  • Novinkami na lodi jsou
   • The Bamboo Room – Polynésií inspirovaný vodní bar s uvolněnou atmosférou a nabídkou skvělých koktejlů, který se na lodích Royal Caribbean objevuje úplně poprvé
   • Playmakers Sports Bar & Arcade – sportbar s 25 televizními obrazovkami s živými přenosy a herními arkádami
   • Jamie's Italian – italská kuchyně známého britského šéfkuchaře Jamie Olivera
   • Izumi Hibachi and Sushi – Asií inspirovaná restaurace s nabídkou hibachi, sushi nebo sashimi, připravených z těch nejčerstvějších surovin
  Informace o lodi
  Nosnost lodě (v tunách): 139.863Délka lodě (v metrech): 311,12Šířka lodě (v metrech): 48,5Počet palub pro pasažéry: 15Celkový počet kabin: 1.557Maximální počet pasažérů: 3.1143 bazény, 6 vířivek
  Cena zahrnuje
  Ubytování v kajutě vybrané kategorie
  Přístavní poplatky
  Zavazadlový a úklidový servis
  Cena nezahrnuje
  Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery.  Služby českého průvodce či delegáta Nápoje, které nejsou zahrnuty v ceně. Možnost doobjednání nápojových balíčků. Stravu ve speciálních restauracích na lodi (za poplatek) a stravu mimo loď. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Na lodi možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Spropitné pro obsluhu na lodi: 16 USD/osoba/noc, pro hosty apartmá: 18,5 USD/osoba/noc. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).
  Upozornění
  Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nalodění (check-in) první den plavby končí 120 minut před plánovaným odplutím.
  Program plavby
  1. den,Port Canaveral (Orlando), USA, (připlutí: --:-- | odplutí: 16:00)2. den,Relaxační den na moři3. den,Cozumel, Mexiko, (připlutí: 07:00 | odplutí: 18:00)4. den,Relaxační den na moři5. den,Cococay, Bahamy, (připlutí: 07:00 | odplutí: 17:00)6. den,Port Canaveral (Orlando), USA, (připlutí: 07:00 | odplutí: --:--)

  Podobné zájezdy

  USA, Mexiko, Bahamy z Port Canaveralu na lodi Mariner of the Seas

  destinace: Plavby - Zaoceánské, USA

  termín:29.01. (Po) - 03.02. (So) 2024 (6 dní, 5 nocí) | změnit termín

  doprava: Vlastní /

  strava: Plná penze

  USA, Mexiko, Bahamy z Port Canaveralu na lodi Mariner of the Seas
  Objednavatel:
  Jméno *:
  Příjmení *:
  E-mail *:
  Telefon *:
  Ulice:
  Město:
  Psč:
  Poznámka :
  Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
  Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

  Povinné údaje jsou označeny *
  Pořádající ck: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Vytvářím objednávku...