CAMPANATOUR s.r.o. New

  USA, Mexiko na lodi Celebrity Solstice *****

  kufr pdf

  Termín:12.11. (So) - 19.11. (So) 2022

  změnit termín

  Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

  ID hotelu:1011760

  Doprava:Vlastní

  Odletové místo:

  Strava:All inclusive

  Cena vč. tax: 16 170 Kč

  Trasa plavby
  USA, Mexiko
  Popis lodě

  Výletní loď Celebrity Solstice byla zprvu vlastněna lodní společností Royal Caribbean International, v polovině roku 2008 přešla do vlastnictví společnosti Celebrity Cruises, v tomtéž roce se také poprvé vydala na moře.

  Loď patří do třídy Solstice a na její palubě na vás čeká mnoho originálních možností, jak trávit volný čas.

  Výrobní cena Celebrity Solstice byla přibližně 640 mil. USD.

  Informace o lodi
  Nosnost lodě (v tunách): 122.000Délka lodě (v metrech): 314,86Šířka lodě (v metrech): 36,88Počet palub pro pasažéry: 16Celkový počet kabin: 1.425Maximální počet pasažérů: 2.8503 bazény, 2 vířivky
  Vybavení lodě
  Na lodi je k dispozici:Restaurace a bary, včetně asijské restaurace Silk Harvest Restaurant a vinotékyCellar Masters Solstice divadlo, kasino Wellness areál Canyon Ranch SpaClub Fitness centrum, hřiště na míčové sporty, kosmetický salón, solárium, běžecká dráha Umělecká galerie, knihovna, konferenční centrum Pro děti: Videoherna, dětský klub Fun Factory, Klub pro mládež Xclub Teen
  Cena zahrnuje
  Ubytování v kajutě vybrané kategorie
  Přístavní poplatky
  Zavazadlový a úklidový servis
  Cena nezahrnuje
  Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery.  Služby českého průvodce či delegáta Nápoje, které nejsou zahrnuty v ceně. Možnost doobjednání nápojových balíčků. Stravu ve speciálních restauracích na lodi (za poplatek) a stravu mimo loď. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Na lodi možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Spropitné pro obsluhu na lodi: 15,5 USD/osoba/noc, pro hosty tříd Concierge a AqaClass: 16 USD/osoba/noc, pro hosty třídy The Retreat: 19 USD/osoba/noc. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).
  Upozornění
  Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nalodění (check-in) první den plavby končí 120 minut před plánovaným odplutím.
  Program plavby
  1. den,Los Angeles, USA, (připlutí: --:-- | odplutí: 16:00)2. den,Relaxační den na moři3. den,Relaxační den na moři4. den,Puerto Vallarta, Mexiko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 16:30)5. den,Cabo San Lucas, Mexiko, (připlutí: 09:00 | odplutí: 18:00)6. den,Relaxační den na moři7. den,Ensenada, Mexiko, (připlutí: 09:00 | odplutí: 18:00)8. den,Los Angeles, USA, (připlutí: 06:00 | odplutí: --:--)

  Podobné zájezdy

  USA, Mexiko na lodi Celebrity Solstice *****

  destinace: Plavby - Zaoceánské, USA

  termín:12.11. (So) - 19.11. (So) 2022 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

  doprava: Vlastní /

  strava: All inclusive

  USA, Mexiko na lodi Celebrity Solstice
  Objednavatel:
  Jméno *:
  Příjmení *:
  E-mail *:
  Telefon *:
  Ulice:
  Město:
  Psč:
  Poznámka :
  Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
  Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

  Povinné údaje jsou označeny *
  Pořádající ck: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Vytvářím objednávku...