CAMPANATOUR s.r.o. New

  USA - Východní pobřeží, Bermudy z Cape Liberty na lodi Adventure of the Seas ****+

  kufr pdf

  Termín:08.10. (So) - 13.10. (Čt) 2022

  změnit termín

  Délka pobytu:6 dní, 5 nocí

  ID hotelu:906945

  Doprava:Vlastní

  Odletové místo:

  Strava:Plná penze

  Cena vč. tax: 20 530 Kč

  Trasa plavby
  USA - Východní pobřeží, Bermudy
  Popis lodě

  Seznamte se s příhodně pojmenovanou výletní lodí Adventure of the Seas, která brázdí vody moří a oceánů od roku 2001. Adventure of the Seas je součástí zaoceánské flotily společnosti Royal Carribean International.

  Loď nabízí mnoho možností, jak si vychutnávat volné chvíle na palubě. Ústředním místem paluby je Royal Promenade plná stylových duty-free obchodů, barů i restaurací.

  Výrobní cena Adventure of the Seas byla přibližně 500 mil. USD

  V roce 2021 loď projde rekonstrukcí v rámci projektu Royal Amplified. 

  Informace o lodi
  Nosnost lodě (v tunách): 138.193Délka lodě (v metrech): 311,1Šířka lodě (v metrech): 38,6Počet palub pro pasažéry: 14Celkový počet kabin: 1.557Maximální počet pasažérů: 3.8074 bazény a 6 vířivek
  Vybavení lodě
  Na lodi je k dispozici:    Restaurace:Hlavní restaurace zahrnující snídaně, obědy i večeře Mnoho restaurací včetně Sushi baru Jade a asijské restaurace, Windjammer Café a lehkého občerstvení Café Promenade Příležitostné občerstvení nabízí třeba Johnny Rockets nebo Ben & Jerry's Ice CreamZábava:Divadlo v broadwayském stylu Show na ledě ve Studiu B Casino Royale® ve stylu Las Vegas Ústřední Royal Promenade s duty-free zónou a butiky 15 barů a klubů včetně Duck & Dog Pub a Jester's nightclub Na palubě je možné navštěvovat jazykové kurzy, taneční hodiny, kurzy výroby šperků apod.Sport a adrenalin:Lezecká stěna Minigolf Hřiště na míčové sporty Kluziště Fitness centrum, kurzy fitness s trenérem (jóga, pilates, spinning) Dráha na in-line brusleRelaxace:3 bazény a 6 vířivek Solárium Wellness areál Vitality Spa s relaxačními a kosmetickými procedurami, masážemi, akupunkturou, kadeřnickým salónem, manikúrou a procedurami pro muže i mladéPro děti:Adventure Ocean® Youth Program pro všechny věkové kategorie  Aktivity pro rodiny s dětmi, hry, soutěže, přednášky Dětský bazén s tobogánem
  Hodnocení lodě
  4,5
  Cena zahrnuje
  Ubytování v kajutě vybrané kategorie
  Přístavní poplatky
  Zavazadlový a úklidový servis
  Cena nezahrnuje
  Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery.  Služby českého průvodce či delegáta Nápoje, které nejsou zahrnuty v ceně. Možnost doobjednání nápojových balíčků. Stravu ve speciálních restauracích na lodi (za poplatek) a stravu mimo loď. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Na lodi možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Spropitné pro obsluhu na lodi: 16 USD/osoba/noc, pro hosty apartmá: 18,5 USD/osoba/noc. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).
  Upozornění
  Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nalodění (check-in) první den plavby končí 120 minut před plánovaným odplutím.
  Program plavby
  1. den,Cape Liberty (New Jersey), USA - Východní pobřeží, (připlutí: --:-- | odplutí: 15:00)2. den,Relaxační den na moři3. den,King's Wharf (Bermudy), Zámořské území Velké Británie, (připlutí: 10:00 | odplutí: --:--)4. den,King's Wharf (Bermudy), Zámořské území Velké Británie, (připlutí: --:-- | odplutí: 17:00)5. den,Relaxační den na moři6. den,Cape Liberty (New Jersey), USA - Východní pobřeží, (připlutí: 07:00 | odplutí: --:--)

  Podobné zájezdy

  USA - Východní pobřeží, Bermudy z Cape Liberty na lodi Adventure of the Seas ****+

  destinace: Plavby - Zaoceánské, USA - Východní pobřeží

  termín:08.10. (So) - 13.10. (Čt) 2022 (6 dní, 5 nocí) | změnit termín

  doprava: Vlastní /

  strava: Plná penze

  USA - Východní pobřeží, Bermudy z Cape Liberty na lodi Adventure of the Seas
  Objednavatel:
  Jméno *:
  Příjmení *:
  E-mail *:
  Telefon *:
  Ulice:
  Město:
  Psč:
  Poznámka :
  Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
  Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

  Povinné údaje jsou označeny *
  Pořádající ck: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Vytvářím objednávku...