CAMPANATOUR s.r.o. New

  Royal Marmin Bay Boutique and Art *****

  kufr pdf

  Termín:19.10. (St) - 23.10. (Ne) 2022

  změnit termín

  Délka pobytu:5 dní, 4 noci

  ID hotelu:601877

  Doprava:Letecky

  Odletové místo:Praha

  Strava:Snídaně

  Cena vč. tax: 22 270 Kč

  Poloha
  Resort Royal Marmin Bay Boutique and Art se nachází na severním pobřeží Kréty, přímo v zálivu Mirabello. Prominentní letovisko Elounda je ve vzdálenosti 2 kilometry a hlavní město Heraklion 70 kilometrů.
  Ubytování
  komfortní a elegantní individuálně klimatizované dvoulůžkové pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, telefon, wifi, minibar, trezor, balkón nebo terasa s výhledem na moře
  Stravování
  snídaně formou bohatého bufetu s nabídkou potravin z místních farem, možnost dokoupení večeří
  Cena zahrnuje
  Popisy pokojů
  Standardní pokoj Mediterranean výhled na moře Klimatizované dvoulůžkové pokoje s king size bed nebo dvěma twin beds s kvalitním povlečením z přírodních egyptských materiálů, koupelna se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, wifi, lednička s minibarem za poplatek, trezor, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.Superior pokoj Mediterranean výhled na moře Elegantně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje s king size bed nebo dvěma twin beds s kvalitním povlečením z přírodních egyptských materiálů, koupelna se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, wifi, lednička s minibarem za poplatek, trezor, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.Deluxe pokoj s výhledem na mořeElegantní a prostorné klimatizované dvoulůžkové pokoje s king size bed nebo dvěma twin beds s kvalitním povlečením z přírodních egyptských materiálů, koupelna s vanou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, wifi, lednička s minibarem za poplatek, trezor, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.Deluxe pokoj s Jacuzzi výhled na mořeElegantní a prostorné klimatizované dvoulůžkové pokoje s king size bed nebo dvěma twin beds s kvalitním povlečením z přírodních egyptských materiálů, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, wifi, lednička s minibarem za poplatek, trezor, balkón nebo terasa s venkovním Jacuzzi. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.Deluxe pokoj s privátním bazénem výhled na mořeElegantní a prostorné klimatizované dvoulůžkové pokoje s king size bed nebo dvěma twin beds s kvalitním povlečením z přírodních egyptských materiálů, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, wifi, lednička s minibarem za poplatek, trezor, terasa s privátním bazénem - většina bazénů je vyhřívaných. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.
  Cena nezahrnuje
  • transfery,
  • připojištění – bližší informace zde,
  • místní pobytovou taxu,
  • navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
  • více na Informace k cenám

  Podobné zájezdy

  Royal Marmin Bay Boutique and Art *****

  destinace: Řecko, Kréta, Elounda

  termín:19.10. (St) - 23.10. (Ne) 2022 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

  doprava: Letecky / Praha

  strava: Snídaně

  Royal Marmin Bay Boutique and Art
  Objednavatel:
  Jméno *:
  Příjmení *:
  E-mail *:
  Telefon *:
  Ulice:
  Město:
  Psč:
  Poznámka :
  Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
  Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

  Povinné údaje jsou označeny *
  Pořádající ck: Greece Tours, s.r.o. IČO: 43762638
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Vytvářím objednávku...