CAMPANATOUR s.r.o. New

  TATRY - Poprad - DOVOLENÁ S DĚTMI

  kufr pdf

  Termín:31.08. (St) - 02.09. (Pá) 2022

  změnit termín

  Délka pobytu:3 dny, 2 noci

  ID hotelu:994722

  Doprava:Vlastní

  Odletové místo:

  Strava:Snídaně

  Cena vč. tax: 1 140 Kč

  Stravování
  snídaně
  KDE BUDETE SPÁT
  2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna +WC, TV, Wi-Fi.
  VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
  klientům penzionu TATRY je k dispozici restaurace, dětský koutek, suchá sauna pro 5 osob, uzamykatelné parkoviště, sluneční terasa, půjčovna kol, úschova vlastních kol, možnost zajištění jízdy na koni, paraglidingu a splavování Dunajce aj.
  FORMA STRAVY
  Snídaně. Možnost dokoupení obědů a večeří (jednotné menu) za příplatek v CK. Spec. diety či bezlepkovou stravu je nutno objednat předem - za příplatek.
  TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

  VÝLETY A PROGRAMY VE VYSOKÝCH TATRÁCH
  „Sbírejte zážitky, ne věci …“

  Využijte nabídku jednodenních fakultativních výletů v oblasti Vysokých Tater, Pienin, Spiše, Oravy a Polska. Seznamte se s krásami národních parků a historických skanzenů. Užijte si splav řeky Dunajec na tradičních pltích nebo procházku v korunách stromů s výhledem na Belianské Tatry. Poznejte památky UNESCO na Spiši a projděte se nádvořím Spišského nebo Lubovnianského hradu, Levočí a Kežmarkem. Nasajte atmosféru královského Krakova nebo horského střediska Zakopané v Polsku. Po horské turistice se ponořte do léčivé minerální vody v termálech Vrbov. Mimo výlety můžete absolvovat nezapomenutelnou jízdu autoveteránem, zatancovat si nebo navštívit programové večery.

  To vše můžete zažít při svém pobytu ATIS ve Vysokých Tatrách s„Bonusovou slevou ATIS 10%“.
  Rozklikněte si níže uvedené odkazy s dalšími informacemi, kde se dozvíte, jak si rezervovat místa.
  - UKÁZKA NABÍDKY NĚKTERÝCH VÝLETŮ
  - RETROJÍZDA AUTOVETERÁNEM PŘI POBYTU ATIS
  - PROGRAMOVÉ VEČERY PŘI POBYTU ATIS


  DÁLE VÁM DOPORUČUJEME: 

  VÝLET ÚZKOKOLEJNÝM VLÁČKEM - Tatranská elektrická železnice spojuje Poprad přes Starý Smokovec (přestupní stanice TEŽ) se Štrbským Plesem a Tatranskou Lomnicí. Byla otevřena v roce 1908, na Štrbské Pleso se jezdí od roku 1912. Na trati dlouhé 35,05 km se specifickým rozchodem kolejnic 1000 mm se překonává celkové převýšení 580 m


  POBYT S DĚTMI
  1 dítě do 4,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA. Penzion se zapojil do projektu "Dovolená s dětmi"
  MOŽNOST KOUPÁNÍ
  Nový celoroční aquapark "AQUACITY" v Popradu (2 km). Celoroční termální koupaliště Vrbov (19 km), letní termální koupaliště TERMAL RAJ v Liptovském Jánu (60 km).
  SILVESTR
  Silvestrovský pobyt v termínu 28.12.2020 -04.01.2021 s minimální délkou 4 přenocování.
  PARKOVÁNÍ
  0,-
  POBYT SE ZVÍŘETEM
  3,- €/den Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem (pes nesmí do stravovacích středisek).
  POLOHA UBYTOVÁNÍ
  stylový penzion Tatry je situován v městské části Poprad - Veľká, ve vilové čtvrti na výjezdové cestě do Vysokých Tater. Poprad je ideální pro kombinaci horské a poznávací turistiky - Vysoké Tatry, Slovenský Raj, Spiš, Kežmarok, Levoča, Pieniny aj.
  NEPŘEHLÉDNĚTE
  Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 18.00 hod a snídaní druhý den ráno. V případě dokoupení večeří začíná pobyt večeří od 18.00 hod a v případě zakoupení obědů začíná pobyt obědem v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.
  PŘÍJEZD AUTEM
  Autem příjezd po silnici č. 18 (E 50) do Popradu - první sjezd z dálnice. Penzion na okraji města ve směru na letiště, uzamykatelné parkoviště u penzionu. Trasa Praha - Poprad: 556 km; Brno - Poprad: 360 km; Ostrava - Poprad: 250 km. GPS: 49°3'55.044"N, 20°16'30.324"E Motoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM.
  PŘÍJEZD AUTOBUSEM
  autobusem do Popradu (1,8 km). Dále MHD - linka č. 3 a 7 a vystoupit na ulici Teplická, zdravotní středisko (ze zastávky je to cca 100 m do penzionu. Případně je možné využít TAXI z nádraží, které tam má stanoviště. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
  PŘÍJEZD VLAKEM
  vlakem do Popradu - Tater (1,8 km), dále MHD - linka č. 3 a 7 a vystoupit na ulici Teplická, zdravotní středisko (ze zastávky je to cca 100 m do penzionu. Případně je možné využít TAXI z nádraží, které tam má stanoviště. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
  SLEVY A VÝHODY
  SLEVA 5=4  
  SLEVY 6=5 a 7=6 : - platí v termínech mimo svátky a hlavní letní prázdniny
  SLEVA 5% pro seniory od 50 let platí ve všech termínech.
  PROGRAMOVÝ POBYT č.1
  REKREAČNÍ POBYT: - ubytování se snídaní (jednotné menu) - dětský koutek a dětské hřiště - úschova sportovních potřeb - parkování - Wi-FI
  PROGRAMOVÝ POBYT č.2
  Projekt DOVOLENÁ S DĚTMI: - ubytování se snídaní (jednotné menu) - ZDARMA dítě do 4,99 let - SLEVA 50% pro děti do 14,99 let - ZDARMA dětská postýlka (je-li k dispozici) - ZDARMA úschova kočárků a kol - DÁREK (pro každé dítě na pobytu) - např. sladkost, drobný suvenýr - větší pokoje - dětské menu, bezpečné stolování, nekuřácká jídelna - dětská herna a hřiště
  VÁNOCE
  Vánoční pobyt v termínu 21.12.-28.12.2020 s minimální délkou 4 přenocování.
  VELIKONOCE
  Velikonoční pobyt platí v termínu 01.4. - 05.4.2021 s minimální délkou 3 přenocování.
  LYŽOVÁNÍ
  Z Popradu je dobré spojení (TEŽ) do lyžařských středisek Vysokých Tater - Smokovce, Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso. V době zimní sezony hotel zabezpečuje skibus pro ubytované hosty do středisek ve Smokovci, Tatranské Lomnici a Ždiaru. Z Popradu také jezdí skibus do lyžařského areálu v Liptovské Tepličce a Lopušné dolině.
  CELKOVÁ KAPACITA
  8 pokojů
  DÁLE PRO VÁS (zima)
  Sauna 25€/osoba.
  REKREAČNÍ POPLATEK
  1,50€ /osoba/den - platba na místě.
  Součástí uhrazeného místního (rekreačního) poplatku je i POJIŠTĚNÍ NA HORY pro dospělou osobu. Osobám neplatícím rekr. poplatek (děti, senioři) doporučujeme připojištění v rámci rezervace pobytu.
  AKČNÍ NABÍDKA
  DOVOLENÁ S DĚTMI!
  URČITĚ OCENÍTE
  Proč penzion Tatry**- Poprad: Ubytování na dosah Tater i termálů Jen 2 km od celoročního termálního aquaparku AQUACITY POPRAD! Příjemná rodinná atmosféra! Sauna + vířivá vana

  Podobné zájezdy

  TATRY - Poprad - DOVOLENÁ S DĚTMI

  destinace: Slovenská republika, Vysoké Tatry, Poprad

  termín:31.08. (St) - 02.09. (Pá) 2022 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

  doprava: Vlastní /

  strava: Snídaně

  TATRY - Poprad - DOVOLENÁ S DĚTMI
  Objednavatel:
  Jméno *:
  Příjmení *:
  E-mail *:
  Telefon *:
  Ulice:
  Město:
  Psč:
  Poznámka :
  Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
  Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

  Povinné údaje jsou označeny *
  Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Vytvářím objednávku...