CAMPANATOUR s.r.o. New

  AQUA - Turčianske Teplice - SPA& AQUAPARK (1 až 7 noci)

  kufr pdf

  Termín:28.11. (Po) - 29.11. (Út) 2022

  změnit termín

  Délka pobytu:2 dny, 1 noc

  ID hotelu:994746

  Doprava:Vlastní

  Odletové místo:

  Strava:Polopenze

  Cena vč. tax: 1 590 Kč

  Stravování
  polopenze
  KDE BUDETE SPÁT
  2 - lůžkové pokoje, s možností dětské přistýlky (rozkládací gauč), Spr.+WC,SAT/TV, rádio, lednice a balkon (většina pokojů). Léčebný dům je rekonstruovaný.
  VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
  LD Aqua: ubytování. Na stravu se dochází do 30 m vzdálené restaurace M. Galandu. Strava je podávána kontintálně (servírovaná) - výběr z 5 hl. jídel den předem. Procedury jsou poskytovány v LD Velká Fatra (200m). SPA & AQUAPARK je vzdálený 100 m. LD Velká Fatra: restaurace, kavárna, lobby bar, bazén Olympik, kosmetika, kadeřník, manikúra, pedikúra, stolní tenis, biliár, půjčovna kol, výtah, Wi-Fi na pokojích. BALNEOCENTRUM: - vodoléčba(koupele v termální vodě, skotské střiky, vanové s přísadami, smaragdové koupele aj.) - masáže (klasické, sportovní, medové, lávovými kameny, shia-tsu, lymfodrenáže, bodyforming, aj.) - světloléčba (Bioptron, Solux, laser) - pohybové procedury (pilates, joga, léčebný tělocvik, Aquavalz - skupinové cvičení v bazénu, fitness) - termpoterapie (parafínové a rašelinové zábaly) - elektroléčba (diadynamik, interferenční proudy, magnet, Ultrazvuk aj.) - gold procedury (Turčianska zlatá kúra pro dámy a pány, Turčianska zlatá maska - ošetření a masáž tváře s použitím 24-karátového zlata) - ostatní: oxygenoterapie, inhalace, plynový zábal, finská sauna V areálu SMARAGDOVÝ BAZÉN: s termální léčivou minerální vodou (38°C) - výrazně uvolňuje svalstvo, zlepšuje prokrvení, dosahuje poklesu krevního tlaku. Procedura trvá 30 min (15 min + 15 min suchý zábal).
  FORMA STRAVY
  Polopenze nebo plná penze (dle typu pobytu). Strava je poskytována ve LH Velká Fatra - večeře formou bufetu nebo kontinentální stravy - servírovaná (výběr z 5-ti hlavních jídel den dopředu) - dle obsazenosti a aktuální nabídky hotelu. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).
  TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
  Vítejte v TURCI - prohlédněte si promoční video z oblasti TURIEC - ZDE
  DALŠÍ SLUŽBY
  Vstupné do Spa & Aquaparku (orientační): Celodenní vstup: 17 € 3-hodinový vstup: 13 € 2-hodinový vstup: 11 € Vstup na večerní koupání: 9 € (od 17.30 - 20.30 hod. - dvouhodinový vstup). Rodinný vstup (2 dospělí a 2 děti do 15 let): 33 € (jednorázový 3-hod.) Rodinná permanentka (2 dospělí a 2 děti do 15 let): 30 € za vstup (2 a víc vstupů - na 3 hod.) Děti do 5 let VSTUP ZDARMA. Děti od 6 let do 15 let: 50 % sleva z ceny 3-hod., 2-hod., celodenního vstupu. *změna cen a informací vyhrazená !
  POBYT S DĚTMI
  Jedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí (resp. se stravou ve stejném rozsahu jako rodiče) ZDARMA! Děti od 4 - 10 let na přistýlce/lůžku s polopenzí za cenu dle ceníku. Případnou plnou penzi (dle rodičů) má bez doplatku Děti od11 - 15 let na přistýlce s polopenzí za cenu dle ceníku. Případnou plnou penzi (dle rodičů) doplácí. Dětská cena je stanovena pouze pro pobyt SPA&AQUPARK a platí i pouze v doprovodu 1 dospělého (resp. plně platícího) na pokoji. Léčebné pobyty nejsou vhodné pro děti do 15-ti let .
  MOŽNOST KOUPÁNÍ
  SPA & AQUAPARK (celoroční provoz, navzájem propojené proskleným koridorem): - část SPA (léčivá termální voda 38 °C): ČERVENÝ TERMÁLNÍ MINERÁLNÍ BAZÉN (38 °C) = sedací klidový (není vhodný pro děti do 15 let, platí zde zákaz plavání), KLIDOVÝ TERMÁLNÍ BAZÉN (33 °C) = plavecký délka 22 m (s částečně minerální vodou, chrličem, masážními tryskami), WHIRLPOOL pro 8 osob (35 °C) a VITÁLNÍ SVĚT (různé druhy masáží, bylinková parní koupel, Rasul, Ayuryeda - orientální masážní procedura, kosmetika aj.) - část AQUAPARK (termální voda 33 °C): PLAVECKÝ bazén (28 °C) - vnitřní a venkovní část spojené propojovacím kanálem, 7 hydromasážních trysek a 3 chrliče, BAZÉN s ATRAKCEMI (28 -33 ºC) a tobogány: MOVIE (světelné a obrazové efekty) a KAMIKADZE (dojezdy do vnitřní části budovy), divokou řekou, chrličem, vodní masážní lehátka aj., DĚTSKÝ VENKOVNÍ BAZÉN se skluzavkami, minigolf (jen v létě).

  Plavecký bazén OLYMPIC - termální, ale nikoliv minerální voda o teplotě 27 - 28°C, v zimní sezoně provoz 8:00 - 16:00 hod . V letní sezoně 8:00 - 20:00 hod. 
  PARKOVÁNÍ (léto)
  Zpoplatnění parkování v areálu SLK - ceny bez garance : P1, P2, P3 - 2,-€ / noc P4, P5 - 1,-€ / noc P6, P7 - 3,-€ / noc Garáž Velká Fatra - 5,-€ / noc Garáž Aqua - 15,-€ / noc P - kúpele Aqua - 2,-€ / noc P - kúpele Malaá Fatra - 2,-€ / noc P - Royal Palace - 0,-€ / noc
  POBYT SE ZVÍŘETEM
  Nepovolen
  POLOHA UBYTOVÁNÍ
  Turčianske Teplice jsou zasazeny do překrásné krajiny Velké Fatry, cca 26 km jižně od Martina. Lázně Turčianske Teplice se skládají z komplexu více budov a specializují se na léčbu urologických onemocnění, pohybového ústrojí a poúrazových stavů.
  NEPŘEHLÉDNĚTE
  Pobyt začíná v případě polopenze nástupem od 14.00 hod v den příjezdu v recepci léčebného domu Aqua a večeří do 19.00 hod. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. Upozornění vedení lázní: Vstup na večerní kulturní a společenské akce v hotelu Velká Fatra je možný pouze ve společenském oblečení. Z estetických a hygienických důvodů není vhodný vstup do stravovacích zařízení v léčebném domě Velká Fatra v županu, resp. ve sportovním oblečení.
  PŘÍJEZD AUTEM
  Autem do T. Teplic, které se nacházejí na hlavní cestě mezi Martinem a Banskou Bystricí. Ve městě místní značení. Parkování u LD Velká Fatra.
  PŘÍJEZD AUTOBUSEM
  Autobusem (300 m) do Turčianských Teplic. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
  PŘÍJEZD VLAKEM
  Vlakem přímo do Turčiaských Teplic (300 m - leží na trati Vrútky - Zvolen, Vrútky - Banská Bystrica). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
  PROGRAMOVÝ POBYT č.1
  SPA& AQUAPARK (minimální délka pobytu 2 noci, nástup libovolný) V době Velikonoc 15.4. -18.4.22 je možné zakoupit pobyt na min. 4 noci
  - ubytování (dle zvoleného počtu nocí) - polopenze servírovaná (viz. strava)
  - denně 3hod vstup do SPA&AQUAPARKU (dle počtu přenocování), BONUSY ZDARMA - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v LD Veľká Fatra, v provozní době) služby pro děti: - ubytování s bufetovou polopenzí (dle zvoleného počtu nocí) - denně volný vstup do bazénu Olympic a 3-hod vstup do SPA&AQUAPARKU (dle počtu přenocování) - vždy v doprovodu dospělé osoby se zakoupeným vstupem.
  PROGRAMOVÝ POBYT č.2
  KLASIK léčebný pobyt (8 dnů / 7 nocí, nástupní den NE) - 7x ubytování s plnou penzí (snídaně bufetová, oběd a večeře servírované ) - 1x lékařské vyšetření / konzultace - 21x léčebná procedura na základě doporučení lékaře (3 procedury denně, např. termální minerální koupele, vodoléčba, elektroléčba, masáže, léčba světlem, laserem, skupinová a individuální rehabilitace) BONUSY ZDARMA - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v LD Veľká Fatra, v provozní době) Prodloužení pobytu na dotaz
  PROGRAMOVÝ POBYT č.3
  HARMÓNIA (5 dní / 4 noci, nástup libovolný )
  - 4x ubytování se servírovanou polopenzí - 1x Termoterapie - 1x Smaragdová koupel - 1x Zeus (30 min.) - 1x vanová lázeň - standard - 4x za pobyt 2hod vstup do SPA&AQUAPARKU BONUSY ZDARMA - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v LD Veľká Fatra, v provozní době)
  PROGRAMOVÝ POBYT č.4
  .HARMÓNIA (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný )
  - 5x ubytování se servírovanou polopenzí - 1x Termoterapie, - 2x Smaragdová koupel, - 1x Zeus (30 min.) - 1x vanová lázeň - standard - 5x za pobyt 2hod vstup do SPA&AQUAPARKU BONUSY ZDARMA - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v LD Veľká Fatra, v provozní době)
  PROGRAMOVÝ POBYT č.5
  .HARMÓNIA (7 dní / 6 nocí, nástup libovolný )
  - 6x ubytování se servírovanou polopenzí - 1x Termoterapie, - 2x Smaragdová koupel, - 2x Zeus (30 min.) - 1x vanová lázeň - standard - 6x za pobyt 2hod vstup do SPA&AQUAPARKU BONUSY ZDARMA - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v LD Veľká Fatra, v provozní době)
  UPOZORNĚNÍ
  Pro ubytování v Turčianských Teplicích je nutno vyplnit čestné prohlášení - k dispozici na prodejním dispečinku.
  LYŽOVÁNÍ
  Lyžařské areály Jasenská dolina, Valčianská dolina (20 km) - sjezdovky s umělým zasněžováním a večerním lyžováním. Lyžařský areál MARTINSKÉ HOLE (30 km) až 1440 m n.m., 6 vleků a sedačková lanovka, více jak 6 km sjezdovek, umělé zasněžování, večerní lyžování.
  REKREAČNÍ POPLATEK
  1,45 €uro/den
  URČITĚ OCENÍTE
  Proč léčebný dům AQUA Turčianské Teplice: - tiché místo obklopené zelení - jen 100 m od Spa & Aquparku - jednoduché, ale komfortní ubytování Proč Lázně Turčianské Teplice: - léčba urologických onemocnění, pohybového ústrojí a poúrazových stavů - unikátní Turčianská zlatá kúra (díky optimálnímu obsahu minerálů a vhodné teplotě turčianská voda znásobuje příznivé účinky zlata na zdraví a krásu. - unikátní spojení: lázně + wellness + aquapark - celoroční aquapark - termální voda do 33 °C - SPA - léčivá termální voda 38 °C - bohatý kulturní program LÁZNĚ + TERMÁLY + WELLNESS + CELOROČNÍ AQUAPARK
  AKČNÍ NABÍDKA
  LÁZNĚ + TERMÁLY + WELLNESS + CELOROČNÍ AQUAPARK

  Podobné zájezdy

  AQUA - Turčianske Teplice - SPA& AQUAPARK (1 až 7 noci)

  destinace: Slovenská republika, Velká Fatra, Turčianske Teplice

  termín:28.11. (Po) - 29.11. (Út) 2022 (2 dny, 1 noc) | změnit termín

  doprava: Vlastní /

  strava: Polopenze

  AQUA - Turčianske Teplice - SPA& AQUAPARK (1 až 7 noci)
  Objednavatel:
  Jméno *:
  Příjmení *:
  E-mail *:
  Telefon *:
  Ulice:
  Město:
  Psč:
  Poznámka :
  Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
  Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

  Povinné údaje jsou označeny *
  Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Vytvářím objednávku...