CAMPANATOUR s.r.o. New

  Hotel Aquapark Žusterna ***

  kufr pdf

  Termín:30.11. (St) - 03.12. (So) 2022

  změnit termín

  Délka pobytu:4 dny, 3 noci

  ID hotelu:966525

  Doprava:Vlastní

  Odletové místo:

  Strava:Plná penze - dítě do 6 let

  Cena vč. tax: 4 960 Kč

  Popis zajezdu
  Příplatek za plnou penzi 380,-- osoba / denPříplatek za dětskou postýlku 470,-- pokoj / den Hotel Aquapark Žusterna Hotel Aquapark Žusterna *** leží v historickém městě Koper jen několik metrů od jaderského moře. Toto místo se vyznačuje příjemnou středomořskou atmosférou italského střihu. Úzké dlážděné uličky, krásné historické náměstí, přístav, malé kavárničky a restaurace dodává městu zvláštní kouzlo.  Ubytování Hosté zde najdou ubytování v prakticky zařízených pokojích a apartmánech. Součástí klimatizovaných pokojů je moderní koupelna se sprchovacím koutem, WC a fénem, telefon, minibar a kabelová televize. Některé pokoje mají balkon nebo terasu a možnost přistavit jednu přistýlku nebo dětskou postýlku. Větší rodiny nebo skupiny přátel se mohou ubytovat v prostorných apartmánech Wellness centrum V hotelu se nachází wellness centrum se saunovým světem včetně římsko-írských lázní, suché sauny, infra sauny, laconia, odpočinkových prostorů a tepidaria s různými minerálními bazény, vířivkami a pitnou fontánkou. V nabídce nechybí masáže, ayurvedské terapie, aromaterapie a další.  Akvapark Největším lákadlem je místní akvapark s celoročním provozem nabízející vodní zábavu ve venkovních a krytých bazénech o celkové ploše  1 200 m² . Najdete zde mimo jiné zážitkový bazén s teplotou vody 30 °C, velký bazén s umělými vlnami, tréninkový bazén s ohřívanou mořskou vodou, vířivky s teplotou vody 34°C, dětský bazén se skluzavkou a relaxační bazén s hydromasaží.   Restaurace Regionální speciality si můžete vychutnat v hotelové restauraci. Sport a rekreace Milovníci aktivního odpočinku mohou navštívit posilovnu nebo si zahrát kulečník. V těsné blízkosti hotelu se nachází Bonifika Sports Centre s fotbalovým hřištěm, skate parkem, atletickým okruhem, sportovní halou, bowlingovými dráhami a tenisovými kurty. Hned vedle hotelu se nachází také 50-metrový olympijský bazén, ve kterém trénují sportovní kluby z celé země. In-linisty a cyklisty potěší dlouhý úsek uzavřené silnice začínající těsně u hotelu a vedoucí podél pobřeží .  Děti Nejmladší hosté se zde mohou těšit na dobře vybavenou hernu, dětské hřiště a bohatý animační program, ve kterém hlavní roli hraje klaun Berni.  Parkování Hosté mohou zdarma využívat podzemní garáže.  Destinace Koper je významným přístavem i turistickým magnetem Slovinska u Jaderského moře. S mořem je město neodlučitelně spjato a je příjemným místem se středomořskou atmosférou.
  # Město může na první pohled působit pouze jako velké překladiště a přístav. Zdání však značně klame.Město skrývá totiž zachovalé historické poklidné  centrum, kam vůbec nesmějí auta. Město Koper a staré centrum to jsou úzké uličky, kavárny a taverny, kde se nazapře italská atmosféra. Itálie byla po dlouhou dobu i držitelem města. Město dodnes obydluje značná italská komunita. Určitě stojí za prohlídku Pretoriánský palác, Palác Loggia, katedrála Marija Vnebovzetja, městská zvonice, Titovo náměstí i Ponteho fontána. Rekreační oblast a pláže najdete an okraji města v části Žusterna, kde je nejen veřejná pláž, venkovní bazény, sportoviště a nádherná procházková trasa, ale i celoroční aquapark. Vycházková trasa je určena i pro inliny i cyklisty a vede podél moře až do městečka Isola. Na druhou stranu, směrem k italským hranicím je příjemné letovisko Ankaran.  
  Vybavení
  TV
  Telefon
  WC
  Fén
  Klimatizace
  Sprcha / Vana
  Minibar
  Balkon
  Koupelna
  Kabelové programy
  Cena zahrnuje
  6x ubytování, 6x polopenze formou bufetových stolů, volný vstup do akvaparku, parkování v hotelové garáži
  Cena nezahrnuje
  pobytovou taxu ve výši 2 € za osobu a den, registrační poplatek 1,5 € za osobu a pobyt
  Poznamka
  Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu, za zvýhodněnou cenu viz https://www.geovita.cz/cestovni-pojisteni. Poskytněte nám Váš e-mail a budete moci také zájezdy hodnotit, dokoupit si cestovní pojištění, nebo další doplňkové služby za zvýhodněnou cenu. E-mail, máte-li zájem, zašlete na: kontakt@geovita.cz.

  Podobné zájezdy

  Hotel Aquapark Žusterna ***

  destinace: Slovinsko, Jaderské pobřeží a kras, Koper

  termín:30.11. (St) - 03.12. (So) 2022 (4 dny, 3 noci) | změnit termín

  doprava: Vlastní /

  strava: Plná penze - dítě do 6 let

  Hotel Aquapark Žusterna
  Objednavatel:
  Jméno *:
  Příjmení *:
  E-mail *:
  Telefon *:
  Ulice:
  Město:
  Psč:
  Poznámka :
  Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
  Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

  Povinné údaje jsou označeny *
  Pořádající ck: Geovita, s.r.o. IČO: 28568541
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Vytvářím objednávku...