CAMPANATOUR s.r.o. - spolehlivý průvodce na Vašich cestách

  logo

  Hotel Blue Sea Gran Playa ***

  kufr pdf

  Termín:17.10. (Čt) - 21.10. (Po) 2019

  změnit termín

  Délka pobytu:5 dní, 4 noci

  ID hotelu:614659

  Doprava:Letecky

  Odletové místo:Praha

  Strava:Polopenze

  Cena vč. tax: 12 610 Kč

  TripAdvisor cestovatelské recenze
  Popis
  MALLORCA
  Největší z Baleárských ostrovů a celkově největší ostrov Španělska leží v západní části Středozemního moře cca 200 km od Barcelony. V minulosti byl ostrov dobýván Římany a Maury, jejichž působení zde dokazuje mnoho památek a právě kartograficky zruční Římané dali ostrovu jeho jméno Mallorca – Ta největší. Největším a zároveň hlavním městem je Palma de Mallorca, které dominuje katedrála La Seu (katedrála světla) ze 16. století. Ostrov nabízí spoustu zeleně, centrální pohoří Tramuntana nabízí kromě vyhlídek do krajiny ideální podmínky pro horolezce. Je také vyhledávaným cílem cyklistů a vyznavačů vodních sportů. Na ostrově je mnoho přímořských letovisek s úžasnou atmosférou i řada krásných pláží a míst ke koupání v čistém modravém moři. Zdejší gastronomie a pohostinnost je proslulá.
  Na Mallorce je řada hotelových zařízení různých kategorií, není třeba mít obavy ani z hotelů s méně hvězdičkami, i ty jsou zde kvalitní, nabízejí dobré služby i stravování.


  SA COMA
  Letovisko Sa Coma se nachází mezi význačnými mallorskými letovisky Cala Millor a Cala Moraia. Jedná se o překrásnou prázdninovou oblast na východě ostrova rozloženou kolem nevelkého poloostrova vybíhajícího do Středozemního moře. Metropole Palma leží asi 70 kilometrů západně. Díky širokému výběru nejrůznějších aktivit je Sa Coma ideálním místem pro každého, kdo rád svou dovolenou prožije v pohybu. V městečku stojí především moderní hotelové komplexy a v ulicích vládne, díky hospůdkám a barům pohodová prázdninová atmosféra. Nádherná pláž, asi 900 m dlouhá, je perfektní pro dětské hrátky, spousta zábavy či adrenalinových aktivit tady čeká i na dospělé.
  Poloha
  Apartmánový resort s hotelovými službami se nachází v centru oblíbeného letoviska Sa Coma, asi 400 m od krásné písčité pláže s bílým pískem, která nabízí mnoho vyžití pro děti i dospělé. Je skvělou volbou pro rodiny s dětmi či mladé páry a skupinky přátel, kteří se chtějí na dovolené bavit a užívat si veškerý poskytovaný servis.
  Vybavení
  Recepce, výtah, WiFi (zdarma), internetový koutek (za poplatek 1 EUR/15 min.), restaurace, kavárna, snack bar, dva bazény a dětské brouzdaliště, sluneční terasa a lehátky a slunečníky, dětské hřiště, miniclub (4-12 let), směnárna, herna, prádelna, denní i večerní zábavní programy pro děti i dospělé.
  Ubytování
  Klimatizované pokoje a apartmá, koupelna a WC, fén, TV-SAT (plazma), WiFi zdarma, telefon, trezor (18 EUR/týden + depozit 5 EUR), balkón.
  DVOJLŮŽKOVÉ POKOJE: hlavní budova, u některých možnost jedné přistýlky. Výhled na bazén.
  APT 2/4 promo: obytná místnost s pohovkou a kuchyňským koutem (vařič, lednice), oddělená dvojlůžková ložnice. Apartmány jsou v depandanci hotelu s výhledem na bazén.
  JUNIOR SUITE: obytná místnost s pohovkou, oddělená dvojlůžková ložnice. Apartmány jsou v depandanci hotelu s výhledem na bazén.
  Pokoje a apartmány pro 1 osobu na vyžádání. Bezbariérové pokoje (na vyžádání, pouze hlavní budova). Celkem 112 pokojů.
  Stravování
  POLOPENZE (snídaně + večeře, kromě období 01.07.-21.08.) nebo ALL INCLUSIVE.
  Všechna jídla jsou podávána formou bufetu. Mezinárodní kuchyně.

  All inclusive zahrnuje (všeobecně): snídani (vč. čaje/kávy, džusu), oběd a večeři (vč. nealkoholických nápojů, piva a stolního vína – automaty nebo výčepní zařízení) formou bufetu v restauraci. Svačinky se podávají zpravidla v době mezi hlavními jídly ve snack baru (sendvič, pizza, hamburger, hot dog, hranolky), zmrzlina pro děti. Nápoje se podávají zpravidla po celý den (cca 10:00-23:00) v baru (nealkoholické nápoje místních značek - limonády, ovocné šťávy, voda. Káva, čaj. Alkoholické nápoje (místních značek - pivo, stolní víno, sangria a destiláty. Alkohol mezinárodních značek vždy za poplatek.). Zákaz alkoholu pro děti do 18 let.
  U některých hotelů zahrnuje i poplatek za sportoviště, vstupy do welness, WiFi apod.

  Nabídka služeb v rámci all inclusive se může v jednotlivých hotelech lišit.

  První a poslední služba: čerpání první a poslední služby závisí na příletových a odletových časech. V případě příletu v pozdních nočních hodinách může být první služba až snídaně následující den. V případě časných odletů může být poslední služba večeře den před odletem nebo snídaně v den odletu. Dle konkrétních letových časů si CK vyhrazuje právo na změnu bez nároku na náhradu nečerpaných služeb.
  Doprava
  LETECKÁ DOPRAVA
  Odlety z Prahy (PRG) do Palma de Mallorca (PMI) a zpět každý den (dle období). Přímý let trvá cca 2,5 hodiny, rezervujeme letenky na pravidelných linkových letech. Nabízíme pobyty na libovolný počet nocí.

  Cena letecké dopravy ECONOMY LITE - 7.990 Kč, dítě do 24 měsíců věku 1.690 Kč. Ceny jsou započteny v příslušných cenách s leteckou dopravou.
  V ceně letenky ECONOMY LITE je POUZE příruční zavazadlo o rozměrech max. 56x45x25 cm a hmotnosti do 8 kg.
  Dokoupení dalšího odbaveného zavazadla: + 1.500 Kč. Max. hmotnost 23 kg. Dokoupená zavazadla si nemusí objednat každá cestující osoba.
  Cena letecké dopravy VŽDY ZAHRNUJE společný transfer z/na letiště Palma de Mallorca. Transfer je zajištěn španělským partnerem s asistencí anglicky mluvícího zástupce, český delegát nečeká na klienty na letišti. Klienti obdrží v odbavení kompletní pokyny a mapičku, autobus čeká na klienty z více spojů, maximální doba čekání na odjezd autobusu je 60 min. V případě zpoždění letu budou klienti zařazeni do nejbližšího volného transferu. Individuální soukromý transfer - ceny na vyžádání.

  Ke všem letenkám se vztahují tyto obchodní podmínky:
  • Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky CK CAMPANATOUR. Objednané a zaplacené letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%), k rezervaci letenek je potřeba celé přesné jméno dle platného cestovního dokladu klienta, u dětí i datum narození.
  • Palivový příplatek může být doúčtován dle aktuální výše 3 týdny před odletem.
  • Letenku obdrží cestující v elektronické podobě současně s informacemi k zájezdu, tj. 7 dní před odletem.
  V ceně
  Pobyt v hotelu / apartmánu s vybraným typem stravování na daný počet nocí a vybraným typem dopravy, ložní prádlo, ručníky, úklid, spotřeba vody a energií, služby delegáta, resp. telefonická asistence. U letecké dopravy autobusový transfer letiště - hotel - letiště.
  Jiné a prodloužené termíny jsou možné na vyžádání.
  Slevy
  Osoby na přistýlce (slevy platí z ubytování v případě dvou plně platících osob):
  Dítě 2-13 let na 1. a 2. přistýlce SLEVA 50%.
  Osoba nad 13 let na 1. a 2. přistýlce SLEVA 25%.

  Slevy za včasný nákup (z ceny ubytování):
  PROMO SLEVA 10% při nákupu do 31.01.

  Časová sleva 6% při zakoupení do 28.02.
  Časová sleva 4% při zakoupení do 30.04.
  Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách. Platnost PROMO slev může být předčasně ukončena.

  Speciální slevy (osoby 65+, novomanželé, studenti / učitelé, osoby ZTP, zdravotníci) a slevy pro věrné klienty nejsou v cenách zohledněny, vyžádejte si jejich uznání u svého prodejce. Více informací o slevách najdete na www.campana.cz/stranky/o-nas/slevy-a-vyhody
  Delegátské služby
  Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 01.05. do 30.10., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR.
  Český delegát nečeká klienty na letišti a není přítomen při ubytování v hotelu, je však k dispozici na telefonu po celou dobu pobytu a přichází za hosty na plánovanou delegátskou schůzku 1x za pobyt.
  Na hosty na letišti čeká místní zástupce přepravní společnosti, hosté se prokazují transferovým listem v anglickém jazyce. Na hotelu ubytovává hosty pracovník recepce na základě dvojjazyčného voucheru na ubytování.
  Příplatky
  POVINNÉ PŘÍPLATKY:
  Pobytová místní taxa (platí se při příjezdu v recepci):
  1 EUR/os./noc. Od 9. dne sleva 50%. Děti do 16 let taxu neplatí.

  Ubytování kratší než 4 noci je za příplatek.

  NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY:
  Cestovní pojištění:
  za příplatek, viz www.campana.cz/pojisteni
  Poznámka
  Na ostrově Mallorca nabízíme tyto výlety:
  OKRUH OSTROVEM - celodenní výlet, dosp. 73-75 EUR, dítě 24 EUR
  PALMA DE MALLORCA, JESKYNĚ ARTA - polodenní výlet, dosp. 48 EUR, dítě 24 EUR
  PALMA DE MALLORCA, VALLDEMOSA - polodenní výlet, dosp. 47 EUR, dítě 23,50 EUR
  ALCUDIA, POLLENTIA - polodenní výlet, dosp. 16 EUR, dítě 8 EUR
  CUEVAS ARTA, FORMENTOR - dosp. 45 EUR, dítě 29 EUR
  … a mnoho dalších výletů dle aktuální nabídky delegáta.
  Výlety v místě prodává delegátka, výběr výletů je mimo hlavní sezónu omezený.
  Pokud chcete navštívit památky v hlavním městě Palma de Mallorca i uvnitř a užít si město v klidu, doporučujeme si udělat individuální výlet. Z mnoha letovisek na jihu ostrova se dostanete autobusem. Cena obousměrné jízdenky autobusem do centra města je cca 5-10 EUR (autobus staví v mnoha letoviscích po celém pobřeží a jezdí velmi často).

  PRONÁJEM KOLA ČI AUTA:
  Ve všech letoviscích na Mallorce najdete na každém kroku půjčovnu kol, koloběžek či skútrů.
  Cyklistika je na ostrově velice populární, během posledních let zde byla vybudována hustá síť cyklostezek a není tajemstvím, že na Mallorcu jezdí trénovat i špičkoví sportovci. V půjčovnách najdete kola od standardních „holandských“ typů přes horská až po špičkové silniční modely, cena půjčení se zde pohybuje již od 4 EUR/den. Nebojte se proto půjčit si kolo, odpadne Vám starost s parkováním a uvidíte spoustu míst, kam se s autem nedostanete.
  Půjčení automobilu je zde velice jednoduché, buď si můžete pronájem zaplatit předem již v CK, nebo na místě v řadě autopůjčoven přímo na letišti, cena automobilu základní třídy začíná již na 460 Kč/den. Jen pozor na volbu letoviska pobytu, ne všude je jednoduché parkování.

  OBECNÁ PRAVIDLA
  Prázdninová letoviska:
  mimo hlavní sezónu (cca do poloviny června a cca od poloviny září) bývají některá zařízení uzavřena nebo mají omezený provoz (vodní zábavní parky, zábavní podniky, některé restaurace i obchody).
  Ubytování s all inclusive: v rámci služeb all inclusive může být v ceně např.: vstup do wellness/spa, fitness, beach clubu, služby shuttle busu (pokud hotel nabízí), využívání různých sportovišť apod. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší.
  Pokud klienti čerpají ubytování pouze s polopenzí nebo plnou penzí, musí za výše uvedený servis (pokud hotel nabízí) platit.
  Sportoviště, sportovní vyžití: např. tenis, stolní tenis, minigolf, fitness aj. jsou za poplatek. Rezervace a platba na recepci (pokud nemáte objednaný all inclusive a tento servis není zahrnutý v ceně).
  Venkovní bazén: v provozu dle počasí, zpravidla od června do září.
  Vnitřní bazén: v provozu dle počasí, zpravidla v mimosezóně od října do května.
  Zábavní programy: hotely většinou organizují během hlavní sezóny, tj. cca od června do září. Zahrnuje programy jak pro dospělé (taneční show, disko, aerobik, vodní sporty, soutěže…), tak i pro děti (disko, soutěže…). Tyto programy jsou zdarma pro všechny klienty, nejsou v češtině.
  Miniclub: funguje většinou pro děti od 3 nebo 4 let, hotely nabízejí většinou během hlavní sezóny, tj. od června do září. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší, v miniclubech se nemluví česky.
  Trezor: za poplatek + vždy se skládá kauce.

  All inclusive (dále jen AI): musí čerpat všechny osoby z jedné objednávky, při ubytování dostane každý host AI náramek, který opravňuje k čerpání AI servisu (osoby do 18 let mají zpravidla odlišnou barvu náramku - zákaz alkoholu do 18 let). Je nepřenosný, musí se nosit a na požádání ukázat obsluze. V některých hotelech je zpoplatněn depositem (cca 20 EUR), při ukončení pobytu se částka vrací. Uvedené časy podávání nápojů a stravy jsou orientační, hotel si vyhrazuje právo na změnu. Konkrétní rozpis AI servisu najdete vždy v hotelu. V jeden čas je možné si vzít jeden nápoj nebo jeden snack (nelze kumulovat). Vedení hotelu si vyhrazuje právo zrušit servis AI pro hosty, kteří nesprávně používají náramek (objednávají nápoje/snack pro ty, kteří nemají objednaný All inclusive, plýtvají potravinami/nápoji apod.).
  Povinné smluvní údaje
  Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 01.05. do 30.10., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR. Osoby starší 16 let platí pobytovou taxu 1 EUR/os./noc. Od 9. dne sleva 50%. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky, objednané letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%). V ceně je letenka Economy Lite. V ceně letenky Economy Lite je pouze příruční zavazadlo o rozměrech max. 55x45x25 cm a hmotnosti do 8 kg. Pobyt v hotelu je vhodný pro osoby s omezenou schopností pohybu, je třeba konzultovat transfer z/na letiště, který je závislý na stupni omezení. Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů mírně lišit.
  TripAdvisor Cestovatelské recenze

  15. z 27 hotelů v Sa Coma

  Vynikající
  422
  Velmi dobré
  447
  Průměrné
  260
  Špatné
  154
  Příšerné
  141
  Umístění
  Kvalita spánku
  Pokoje
  Služba
  Cena / kvalita
  Čistota
  Parádní
  Ubytování bylo pěkný, čistý a hezky barevně sladěný. Strava - all inclusive- mi přišla bohatá, někdy to bylo slabší a někdy zase naopak, snídaně byla stále stejná, ale dost věcí na výběr ( vajíčka na... celá recenze s možností překladu
  nikyv2018, 02:08 01.09.2019
  Super hotel
  Krásný zrekonstruovaný hotel, celý laděný do modré barvy. Přijeli jsme v jedenáct hodin, na recepci byl pohodový pán, který nám vše vysvětlil a dokonce nás zavedl k pokoji. Spali jsme v malém... celá recenze s možností překladu
  karelbroz, Česká Lípa, Česká republika, 10:32 23.07.2019
  Parádní dovča
  Hotel působí vesele a svěže. Vždy jsme se po čvachtání u moře těšili na pokoj, který je skvěle vybaven. Každý den nám udržovala pořádek paní Candi, která vždy vytřela a vyměnila ručníky. 4/5 proto... celá recenze s možností překladu
  Martin P, 04:56 10.07.2019

  Podobné zájezdy

  Hotel Blue Sea Gran Playa ***

  destinace: Španělsko, Baleáry - Mallorca, Sa Coma

  termín:17.10. (Čt) - 21.10. (Po) 2019 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

  doprava: Letecky / Praha

  strava: Polopenze

  Hotel Blue Sea Gran Playa
  Objednavatel:
  E-mail *:
  Jméno *:
  Telefon *:
  Příjmení *:
  Ulice:
  Město:
  Psč:
  Poznámka :
  Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
  Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

  Povinné údaje jsou označeny *
  Pořádající ck: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Vytvářím objednávku...