CAMPANATOUR s.r.o. - spolehlivý průvodce na Vašich cestách

  logo

  Apartmány Playa Parada ***

  kufr pdf

  Termín:07.09. (So) - 14.09. (So) 2019

  změnit termín

  Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

  ID hotelu:415030

  Doprava:Vlastní

  Odletové místo:

  Strava:Bez stravy

  Cena vč. tax: 2 710 Kč

  TripAdvisor cestovatelské recenze
  Popis
  OROPESA DEL MAR - letovisko, které se nachází na pobřeží Costa del Azahar (250 km jižně od Barcelony a 90 km severně od Valencie) nabízí od června do září příjemné subtropické klima, široké pláže s jemným pískem a pozvolný vstup do moře. Podél pobřeží vede naučná stezka, jediná ve Španělsku (6 km) a nabízí jedinečné procházky s krásnými výhledy na moře. Městečko nabízí historické centrum s úzkými uličkami a malebnými zákoutími, během sezóny mnoho kulturních akcí, velmi hezká je návštěva Oropeského hradu či Královské věže u majáku.
  Oropeské pobřeží nabízí 7 pláží (4 písčité, 1 kamenitou a 2 písčité zátoky), čtyři z nich s tzv. Modrou vlajkou – La Concha, Morro de Gos, Les Amplàries a Les Platgetes de Bellver.

  Vzhledem k delší dojezdové vzdálenosti doporučujeme dvoutýdenní pobyt a velmi včasnou rezervaci apartmánu.
  Poloha
  Apartmánový dům se nachází 180 m od pláže La Concha a 120 m od hotelu Ancla.
  Vybavení
  Recepce pro všechny apartmány je v hotelu Ancla. Parkoviště v okolí (pokud nemá rezidence vlastní; 6 EUR/den, počet míst omezen). Pes povolen (depozit 50 EUR).
  WiFi se platí na místě (6 EUR/týden).
  Klimatizace se platí na místě (1 EUR/1,5 hod.).
  Ubytování
  Všechny byty mají obytnou část se dvěma lůžky (rozkládací pohovka) a kuchyňským koutem (lednice, vařič, mikrovlnná trouba), příslušný počet ložnic, koupelnu a WC, TV, balkón.
  Ložní prádlo v ceně, ručníky (3,50 EUR/os./týden). Ve všech bytech možnost až dvou přistýlek (+2).
  1. a 2. patro, výhled do ulice.
  8x APT 2+2: jedna dvojlůžková ložnice. 2x APT 3+2: jedna dvojlůžková ložnice a jedna jednolůžková ložnice. Pobyt se stravou - min. 3+1. 6x APT 6+2: tři dvojlůžkové ložnice. Pobyt se stravou - min. 4+2.
  Stravování
  VLASTNÍ nebo POLOPENZE (snídaně + večeře) formou bufetu v hotelu Ancla (120 m).
  V případě vlastního stravování možnost připlacení stravy v hotelu Ancla: pouze snídaně nebo obědy či večeře.
  Nápoj v ceně oběda i večeře (2-3 dcl balená voda, víno, pivo, cola).

  První a poslední služba: čerpání první a poslední služby závisí na příletových a odletových časech. V případě příletu v pozdních nočních hodinách může být první služba až snídaně následující den. V případě časných odletů může být poslední služba večeře den před odletem nebo snídaně v den odletu. Dle konkrétních letových časů si CK vyhrazuje právo na změnu bez nároku na náhradu nečerpaných služeb.
  Pláž
  Písčitá pláž. Pronájem lehátek a slunečníků na místě.
  Doprava
  AUTOBUSOVÁ DOPRAVA - COSTA DEL AZAHAR
  Luxusní dálkové autobusy jezdí do Španělska v období 31.05. - 29.09. v 7/14-denních cyklech. (počet pobytových dní bez dopravy).
  Výstupní místa ve Španělsku: Oropesa del Mar
  Cena autobusové dopravy: 3.590 Kč. Cena je započtena v příslušných cenách s autobusovou dopravou.
  Jednosměrná jízdenka: sleva 40% z ceny obousměrné jízdenky. U pobytů delších než 2 týdny bude účtována 2x jednosměrná jízdenka.
  NÁSTUPNÍ MÍSTA:
  Základní trasa ZDARMA: Praha, Beroun, Hořovice (Žebrák), Rokycany, Plzeň, Rozvadov.
  Svozová místa - min. počet 6 osob v odjezdovém místě:
  Za příplatek 200 Kč: Domažlice, Horšovský Týn, Holýšov, Kdyně, Klatovy, Přeštice.
  Za příplatek 350 Kč: Brno, Česká Lípa, Hradec Králové, Humpolec, Jablonec n/N, Jihlava, Kolín, Kuřim, Liberec, Mladá Boleslav, Pardubice, Příbram, Tišnov, Velké Meziříčí, Žatec.
  Za příplatek 500 Kč: Ostrava, Studénka, Olomouc, Hranice na Moravě.
  Za příplatek 550 Kč: České Budějovice, Písek, Tábor.
  Pro uskutečnění svozu je podmínkou minimální počet osob. Svozy ze severu mají přestup v Praze. Svozy ze západních Čech jsou s přestupem v Plzni. Svozy ze severní Moravy jsou zajišťovány rychlovlaky s přestupem v Praze (hlavní nádraží - Stodůlky individuální přesun metrem).
  Odjezdy a příjezdy: týdenní a dvoutýdenní zájezdy (7, resp. 14 noclehů) mají odjezd v pátek v ranních/dopoledních hodinách (Brno 05:30, Praha 08:30), návrat v neděli odpoledne (Praha 15:00). Cesta do Španělska z Prahy trvá cca 24 hodin (dle provozu). Cestou se dělají pravidelné přestávky cca po 3,5 hodinách cesty. Uvedený počet nocí u termínů s autobusovou dopravou je včetně dvou nocí, které klienti stráví v autobusu (cesta tam a zpět).
  Další podmínky autobusové přepravy a obecné informace a vysvětlení najdete ZDE: www.campana.cz/zakladni-info


  LETECKÁ DOPRAVA - COSTA DEL AZAHAR
  Odlety z Prahy (PRG) do Valencie (VLC) několikrát týdně. Přímý let trvá cca 2 a 3/4 hodiny, rezervujeme letenky na pravidelných linkových letech. Nástupy na ubytování jsou v sobotu. Nabízíme však pobyty na libovolný počet nocí s tím, že před nebo po pobytu v Oropese je možné zařadit 2-3 noclehy v centru VALENCIE.
  Letecká doprava s transferem do letovisek: Oropesa del Mar.
  Cena letecké dopravy:
  12.430 Kč (ubytování 2 osoby), 10.850 Kč (ubytování 3 osoby), 10.060 Kč (ubytování 4 osoby), 9.940 Kč (ubytování 5 osob), 9.570 Kč (ubytování 6 osob), 9.300 Kč (ubytování 7 osob), 10.330 Kč (ubytování 8 osob).
  Dítě do 24 měsíců věku 1.390 Kč, samostatně cestující osoba 17.160 Kč.

  Ceny jsou započteny v příslušných cenách s leteckou dopravou.

  V ceně je individuální transfer z/na letiště Valencie. Transfer je zajištěn španělským partnerem s asistencí anglicky mluvícího zástupce, český delegát nečeká klienty na letišti. Klienti obdrží v odbavení kompletní pokyny a mapku příletové haly letiště, asistent je čeká po příletu na letišti a odveze je přímo k recepci hotelu, ve kterém jsou ubytovaní.

  KOMBINACE BUS/LETADLO - Nabízíme libovolně dlouhé termíny s navázáním odjezdu / příjezdu na termín autobusové dopravy, kalkulace a ceny dopravy na vyžádání.

  Ke všem letenkám se vztahují tyto obchodní podmínky:
  • Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky CK CAMPANATOUR. Objednané a zaplacené letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%), k rezervaci letenek je potřeba celé přesné jméno dle platného cestovního dokladu klienta, u dětí i datum narození.
  • Palivový příplatek může být doúčtován dle aktuální výše 3 týdny před odletem.
  • Letenku obdrží cestující v elektronické podobě současně s informacemi k zájezdu, tj. 7 dní před odletem.


  VLASTNÍ DOPRAVA
  Cestujete-li do Španělska vlastním vozem, můžeme nabídnout nocleh po cestě ve Francii (oblast Strasbourg, Dijon, Lyon, ... - dle přání klienta). Cena od 800 Kč/os./noc, snídaně od 200 Kč/os./noc. Cena platí pro ubytování na pokoji s vlastním příslušenstvím, nabídku konkrétního hotelu zašleme na vyžádání.
  Ve Španělsku se dá parkovat na ulici zdarma, pokud není zpoplatněno nebo omezeno, na hotelových parkovištích nebo na dalších veřejných parkovištích. Veřejná parkoviště a hotelová parkoviště jsou zpoplatněná (8-20 EUR/den) a nejsou hlídaná.
  V ceně
  Pobyt v apartmánu s vybraným typem stravování na daný počet nocí a s vybraným typem dopravy, ložní prádlo, závěrečný úklid, spotřeba vody a energií, služby delegáta, resp. telefonická asistence. U letecké dopravy autobusový transfer letiště - hotel - letiště.
  U apartmánů bez stravy je v základní ceně počet hlavních lůžek, příplatek za přistýlku je v ceně pouze tehdy, pokud je obsazená. Tento příplatek zohledňuje zvýšenou spotřebu energií.
  Delegátské služby
  Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 25.05. do 06.10., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR.
  Český delegát nečeká klienty na letišti a nemusí být přítomen při ubytování v případě letecké nebo vlastní dopravy, je však k dispozici na telefonu po celou dobu pobytu a přichází za hosty na plánovanou delegátskou schůzku 2-3x týdně. Delegát je přítomen při příjezdu autobusu z ČR a při odjezdu busu z letoviska. Na hosty na letišti čeká místní zástupce přepravní společnosti, hosté se prokazují transferovým listem v anglickém jazyce. Na hotelu/v apartmánu ubytovává hosty pracovník recepce na základě dvojjazyčného voucheru na ubytování.
  Slevy
  Časová sleva 6% při zakoupení do 28.02.
  Časová sleva 4% při zakoupení do 30.04.
  Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách.
  Speciální slevy (osoby 65+, novomanželé, studenti / učitelé, osoby ZTP, zdravotníci) a slevy pro věrné klienty nejsou v cenách zohledněny, vyžádejte si jejich uznání u svého prodejce. Více informací o slevách najdete na www.campana.cz/stranky/o-nas/slevy-a-vyhody
  Příplatky
  NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY:
  Klimatizace: 1 EUR/1,5 hod., platba na místě.
  Parkování: 6 EUR/den, platba na místě.
  Ručníky (osuška + ručník): 3,50 EUR, platba na místě.
  Cestovní pojištění: za příplatek, viz www.campana.cz/pojisteni
  Poznámka
  Výlety v místě prodává delegátka, výběr výletů je mimo hlavní sezónu omezený.

  OBECNÁ PRAVIDLA pro ubytování v hotelech a apartmánech na Costa del Azahar
  Prázdninová letoviska:
  mimo hlavní sezónu (v období od října do května) bývají některá zařízení uzavřena (vodní venkovní parky, zábavní podniky, sezónní restaurace a obchody).
  Ubytování s all inclusive: v rámci služeb all inclusive může být v ceně např.: vstup do wellness/spa, fitness, beach clubu, služby shuttle busu (pokud hotel nabízí), využívání různých sportovišť apod. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší. Pokud klienti čerpají ubytování pouze s polopenzí nebo plnou penzí, musí za výše uvedený servis (pokud hotel nabízí) platit. Některé hotely podmiňují all inclusive služby zálohovaným náramkem.
  Sportoviště, sportovní vyžití: např. tenis, stolní tenis, minigolf, fitness aj. jsou za poplatek. Rezervace a platba na recepci (pokud nemáte objednaný all inclusive a tento servis není zahrnutý v ceně).
  Venkovní bazén: v provozu dle počasí, zpravidla od června do září.
  Vnitřní bazén: v provozu dle počasí, zpravidla v mimosezóně od října do května.
  Zábavní programy: hotely většinou organizují během hlavní sezóny, tj. cca od června do září. Zahrnuje programy jak pro dospělé (taneční show, disko, aerobik, vodní sporty, soutěže…), tak i pro děti (disko, soutěže…). Tyto programy jsou zdarma pro všechny klienty, nejsou v češtině. Při mimosezónních pobytech od listopadu do dubna je nabídka omezená.
  Miniclub: funguje většinou pro děti od 3 nebo 4 let, hotely nabízejí většinou během hlavní sezóny, tj. od června do září. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší, v miniclubech se na děti nemluví česky.
  Trezor: může být za poplatek (+ kauce na klíč).
  TV-SAT: může se skládat kauce na ovladač.
  Minibar: Nápoje v minibaru jsou za poplatek, ceník je k dispozici na pokoji. Platba při odjezdu v recepci.
  Povinné smluvní údaje
  Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 25.05. do 06.10., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR. Občanům EU stačí pro účast na zájezdu platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Pobyt v apartmánu je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. V případě ubytování se stravováním je třeba uvážit, že na jídlo se dochází do hotelu Ancla (120 m). Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů mírně lišit.
  TripAdvisor Cestovatelské recenze

  24. z 56 jiných ubytování v Oropesa Del Mar

  Vynikající
  0
  Velmi dobré
  0
  Průměrné
  2
  Špatné
  1
  Příšerné
  4
  Umístění
  Pokoje
  Kvalita spánku
  Služba
  Cena / kvalita
  Čistota
  “Un fraude en el que todo el mundo se lava las manos”
  Íbamos en un viaje organizado de una semana con la agencia Adai travels de Valladolid y en último momento nos dijeron que en vez de en el hotel nos iban a alojar en los apartamentos Parada que... celá recenze s možností překladu
  Loreto L, 05:50 04.08.2017
  Para no repetir
  Acabamos de dejar el apartamento un día antes de lo previsto porque necesitamos dormir con urgencia. Ruidoso, diminuto, anticuado y muy sucio. He leído por ahí que adecuado al precio y, para nada... celá recenze s možností překladu
  mariadm244, Burgos, Španělsko, 05:21 31.07.2016
  Días de descanso?para no volver.
  Estuvimos 2 noches afortunadamente ya que buscábamos apartamento que comprar. El apartamento lo alquilaba el HOTEL EL ANCLA.Cuando entramos allí nos encontramos con un mini apartamento ,eso sí,con 2... celá recenze s možností překladu
  nurislisi, 23:43 26.03.2016

  Podobné zájezdy

  Apartmány Playa Parada ***

  destinace: Španělsko, Costa del Azahár, Oropesa

  termín:07.09. (So) - 14.09. (So) 2019 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

  doprava: Vlastní /

  strava: Bez stravy

  Apartmány Playa Parada
  Objednavatel:
  E-mail *:
  Jméno *:
  Telefon *:
  Příjmení *:
  Ulice:
  Město:
  Psč:
  Poznámka :
  Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
  Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

  Povinné údaje jsou označeny *
  Pořádající ck: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Vytvářím objednávku...