CAMPANATOUR s.r.o. - spolehlivý průvodce na Vašich cestách

  logo

  Apartamentos Stella Maris ***

  kufr pdf

  Termín:07.11. (Čt) - 11.11. (Po) 2019

  změnit termín

  Délka pobytu:5 dní, 4 noci

  ID hotelu:872750

  Doprava:Vlastní

  Odletové místo:

  Strava:Bez stravy

  Cena vč. tax: 2 010 1 809 Kč

  TripAdvisor cestovatelské recenze
  Popis
  FUENGIROLA
  Oblast kolem Fuengiroly zahrnuje pobřeží o délce 7 km se skvělými plážemi. Městečko má tradiční centrum, obklopené moderními vysokými stavbami hotelů a apartmánových domů, které poskytují zázemí rekreantům přijíždějícím za sluncem, širokými plážemi a golfovými hřišti. Jen několik kilometrů odsud ve vnitrozemí je známé historické městečko Pueblo Mijas.
  Můžete se vypravit i na britský Gibraltar, kde můžete krmit volně pobíhající opice.
  Poloha
  Apartmány se nacházejí přímo u pláže, od které je dělí pouze místní komunikace. Centrum města je cca 5 min chůze. Výborné vlakové spojení např. do Benalmádeny, Torremolinos nebo Málagy (vlaková zastávka cca 15 min chůze).
  Vybavení
  Recepce, výtah, WiFi (zdarma), snack bar, bazén se sluneční terasou a lehátky, fitness, internetový kout, úschovna zavazadel. Veřejné parkoviště v blízkosti.
  Ubytování
  Klimatizované byty mají obytnou část se dvěma lůžky (rozkládací pohovka), kuchyňský kout (lednice, vařič, mikrovlnná trouba), příslušný počet ložnic, koupelnu a WC, fén, TV-SAT, telefon, trezor (2,5 EUR/noc + depozit 15 EUR), balkón.
  STU 2 s přímým výhledem na moře: garsoniéra se dvěma lůžky.
  APT 2/4 s výhledem na moře: jedna dvojlůžková ložnice. Max. 3+1 nebo 2+2. .
  APT 4/6 s bočním výhledem na moře: dvě dvojlůžkové ložnice. Max. 4+2.
  Celkem 126 bytů.
  Stravování
  VLASTNÍ.
  Doprava
  DOPRAVA LETECKY - COSTA DEL SOL
  Odlety z Prahy (PRG) do Malagy (AGP) a zpět 4 - 7x týdně. Přímý let trvá cca 3 hod. a 15 min., rezervujeme letenky na pravidelných linkových letech. Odlet z Prahy 18:05, přílet do Prahy 01:30 (druhý den po půlnoci). Nabízíme pobyty na libovolný počet nocí.
  Letecká doprava s transferem do letovisek: Torremolinos, Benalmádena, Fuengirola, Marbella.

  Cena letecké dopravy ECONOMY LITE - 7.890 Kč, dítě do 24 měsíců věku 1.990 Kč. Ceny jsou započteny v příslušných cenách s leteckou dopravou.
  V ceně letenky ECONOMY LITE je POUZE příruční zavazadlo o rozměrech max. 56x45x25 cm a hmotnosti do 8 kg.
  Dokoupení dalšího odbaveného zavazadla: + 1.500 Kč. Max. hmotnost 23 kg. Dokoupená zavazadla si nemusí objednat každá cestující osoba.

  Cena letecké dopravy VŽDY ZAHRNUJE společný transfer z/na letiště Malaga. Transfer je zajištěn španělským partnerem s asistencí anglicky mluvícího zástupce, český delegát nečeká klienty na letišti. Klienti obdrží v odbavení kompletní pokyny a mapku, autobus čeká na klienty z více spojů, maximální doba čekání na odjezd autobusu je 60 min.
  Individuální soukromý transfer - ceny na vyžádání.

  Ke všem letenkám se vztahují tyto obchodní podmínky:
  • Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky CK CAMPANATOUR. Objednané a zaplacené letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%), k rezervaci letenek je potřeba celé přesné jméno dle platného cestovního dokladu klienta.
  • Palivový příplatek může být doúčtován dle aktuální výše 3 týdny před odletem.
  • Letenku obdrží cestující v elektronické podobě současně s informacemi k zájezdu, tj. 7 dní před odletem.


  VLASTNÍ DOPRAVA
  Cestujete-li do Španělska vlastním vozem, můžeme nabídnout nocleh po cestě ve Francii (oblast Strasbourg, Dijon, Lyon, ... - dle přání klienta). Cena od 800 Kč/os./noc, snídaně od 200 Kč/os./noc. Cena platí pro ubytování na pokoji s vlastním příslušenstvím, nabídku konkrétního hotelu zašleme na vyžádání.
  Ve Španělsku se dá parkovat na ulici zdarma, pokud není zpoplatněno nebo omezeno, na hotelových parkovištích nebo na dalších veřejných parkovištích. Veřejná parkoviště a hotelová parkoviště jsou zpoplatněná (8-20 EUR/den) a nejsou hlídaná.
  Delegátské služby
  Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 15.06. do 15.09., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR.
  Český delegát nečeká klienty na letišti a není přítomen při ubytování v hotelu, je však k dispozici na telefonu po celou dobu pobytu a přichází za hosty na plánovanou delegátskou schůzku 1x za pobyt.
  Na hosty na letišti čeká místní zástupce přepravní společnosti, hosté se prokazují transferovým listem v anglickém jazyce. Na hotelu ubytovává hosty pracovník recepce na základě dvojjazyčného voucheru na ubytování.
  Poznámka
  Na pobřeží Costa del Sol nabízíme tyto výlety (většinou v AJ nebo NJ - mimo sezónu je nabídka výletů omezená):
  GRANADA / ALHAMBRA - dosp. 69 EUR.
  RONDA - dosp. 43 EUR.
  GIBRALTAR - SHOPING - dosp. 19 EUR.
  GIBRALTAR + ROCK TOUR - dosp. 42 EUR.
  SEVILLA - dosp. 63 EUR.
  CORDOBA - dosp. 61 EUR.
  MAROKO / TANGER - dosp. 81 EUR.
  aj…
  Doporučujeme: Pokud se rozhodnete pro nějaký výlet s anglicky nebo německy mluvícím průvodcem, doporučujeme přibalit na cestu český bedekr, který může nahradit složitější výklad v cizím jazyce, a jehož součástí jsou i mapky měst a areálů.

  OBECNÁ PRAVIDLA pro ubytování v hotelech na Costa del Sol
  Prázdninová letoviska: Mimo hlavní sezónu, tedy v období od listopadu do dubna, bývají některá zařízení zavřená (zábavní podniky, vodní venkovní parky, sezónní restaurace a obchody).
  Při ubytování s all inclusive: V rámci služeb all inclusive mohou být v ceně např.: vstup do wellness/spa, fitness, beach clubu, služby shuttle busu (pokud hotel nabízí), využívání různých sportovišť apod. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší. Pokud klienti čerpají ubytování pouze s polopenzí nebo plnou penzí, musí za výše uvedený servis (pokud hotel nabízí) platit. Některé hotely podmiňují all inclusive služby zálohovaným náramkem.
  Sportoviště, sportovní vyžití: Např. tenis, stolní tenis, minigolf, fitness aj. jsou za poplatek. Rezervace a platba na recepci (pokud nemáte objednaný all inclusive a tento servis není zahrnutý v ceně).
  Venkovní bazény: V provozu dle počasí, zpravidla od června do září.
  Vnitřní bazény: V provozu dle počasí, zpravidla v mimosezóně od října do května.
  Zábavní programy: Hotely většinou organizují během hlavní sezóny, tj. cca od června do září. Zahrnuje programy jak pro dospělé (taneční show, disko, aerobik, vodní sporty, soutěže…), tak i pro děti (disko, soutěže…). Tyto programy jsou zdarma pro všechny klienty, nejsou v češtině. Při mimosezónních pobytech od listopadu do dubna je nabídka omezená.
  Miniclub: funguje většinou pro děti od 3 nebo 4 let, hotely nabízejí většinou během hlavní sezóny, tj. od června do září. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší, v miniclubech se na děti nemluví česky.
  Trezor: Může být za poplatek (+ kauce, pokud má trezor klíč).
  TV-SAT: Může se skládat kauce na ovladač.
  Minibar: Nápoje v minibaru jsou za poplatek, ceník je na pokoji k dispozici. Platba při odjezdu v recepci.
  Pláž
  Písčitá pláž. Pronájem lehátek a slunečníků na pláži.
  V ceně
  Pobyt v apartmánu s vybraným typem stravování na daný počet nocí a vybraným typem dopravy, ložní prádlo, ručníky, úklid, spotřeba vody a energií, služby delegáta, resp. telefonická asistence. U letecké dopravy autobusový transfer letiště - hotel - letiště.
  Jiné a prodloužené termíny jsou možné na vyžádání.
  Slevy
  Slevy za včasný nákup (z ceny ubytování):
  PROMO sleva 5% při nákupu pobytu do 31.03.2019 - letní pobyty.
  PROMO sleva 10% při nákupu pobytu min. 30 dnů před odjezdem - zimní pobyty 01.11.-31.03. 
  Časová sleva 6% při zakoupení do 28.02. - letní pobyty 2019.
  Časová sleva 4% při zakoupení do 30.04. - letní pobyty 2019.
  Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách. Platnost PROMO slev může být předčasně ukončena.
  Speciální slevy (osoby 65+, novomanželé, studenti / učitelé, osoby ZTP, zdravotníci) a slevy pro věrné klienty nejsou v cenách zohledněny, vyžádejte si jejich uznání u svého prodejce. Více informací o slevách najdete na www.campana.cz/stranky/o-nas/slevy-a-vyhody
  Příplatky
  NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY:
  Cestovní pojištění:
  za příplatek, viz www.campana.cz/pojisteni
  Povinné smluvní údaje
  Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 15.06. do 15.09., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky, objednané letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%). V ceně je letenka Economy Lite. V ceně letenky Economy Lite je pouze příruční zavazadlo o rozměrech max. 55x45x25 cm a hmotnosti do 8 kg. Pobyt v hotelu je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů mírně lišit.
  TripAdvisor Cestovatelské recenze

  2. z 34 jiných ubytování v Fuengirole

  Vynikající
  267
  Velmi dobré
  270
  Průměrné
  57
  Špatné
  13
  Příšerné
  6
  Umístění
  Kvalita spánku
  Pokoje
  Služba
  Cena / kvalita
  Čistota
  Krásná přestávka
  Měl jsem krásnou mini přestávku s mámou, zůstal jsem v nejvyšším patře s krásným úžasným výhledem na pláž a oblast. Ideální poloha pro obchody, restaurace a další památky. Ubytování bylo ideální pro... celá recenze s možností překladu
  704shelleym, Pewsey, Spojené království, 12:30 07.08.2019
  Perfektní studio pro 2.
  Zůstal mnohokrát. Ideální pro 2. Kuchyňský kout a velký supermarket vzdálený 100 metrů. Výhled na moře a mnoho míst k jídlu / barům v okolí. Zaměstnanci krásné! Velmi čisté, důkladné úklid. Nemůžu to... celá recenze s možností překladu
  Alix D, Torbay., 15:07 06.08.2019
  Fantastické výhledy na moře
  Zůstal zde na 13 nocí. Byt: Trochu starý. Kuchyň dobře vybavená pro dvě osoby. Mikrovlnná trouba, toustovač, 2 plotýnkový sporák, rychlovarná konvice a lednička. Dobrá výkonná sprcha nad vanou... celá recenze s možností překladu
  PeterCorinneGilbert, Leeds, Spojené království, 05:51 27.07.2019

  Podobné zájezdy

  Apartamentos Stella Maris ***

  destinace: Španělsko, Costa del Sol, Fuengirola

  termín:07.11. (Čt) - 11.11. (Po) 2019 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

  doprava: Vlastní /

  strava: Bez stravy

  Apartamentos Stella Maris
  Objednavatel:
  E-mail *:
  Jméno *:
  Telefon *:
  Příjmení *:
  Ulice:
  Město:
  Psč:
  Poznámka :
  Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
  Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

  Povinné údaje jsou označeny *
  Pořádající ck: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Vytvářím objednávku...