CAMPANATOUR s.r.o. - spolehlivý průvodce na Vašich cestách

  logo

  Los Delfines ****

  kufr pdf

  Termín:23.10. (St) - 30.10. (St) 2019

  změnit termín

  Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

  ID hotelu:549481

  Doprava:Vlastní

  Odletové místo:

  Strava:Polopenze

  Cena vč. tax: 11 430 10 058 Kč

  TripAdvisor cestovatelské recenze
  Popis
  LA MANGA DEL MAR MENOR
  Jedno z nejzajímavějších míst na španělském pobřeží. La Manga představuje 40 km pláží na pobřeží Středozemního moře a na pobřeží „malého moře“ Mar Menor. Mar Menor je ohromná zátoka oddělená od moře jen velmi krátkým průlivem a uzavřená 18 km dlouhou kosou o šířce 200-400 metrů s hotely a apartmány, obchody a restauracemi. Pláže jsou písčité, velmi slaná voda v Mar Menor má léčebné účinky. La Manga je rájem pro dovolenou.
  www.marmenor.net

  Poloha
  Menší hotel s jedinečnou polohou mezi dvěma moři, můžete si vybrat, jestli se budete koupat v léčivé vodě "Mrtvého moře" (180 m) nebo ve vodách Středozemního moře (300 m). Centrum (Plaza Bohemia) je vzdálené cca 1900 m. Ostrůvek Isla del Ciervo (Jelení ostrov) s léčivým bahnem se nachází cca 2,5 km od hotelu.
  Vybavení
  Recepce, výtah, WiFi, restaurace, bar, bar u bazénu, bazén pro dospělé a děti, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, venkovní jacuzzi, zábavní programy, konferenční místnost. Parkoviště.
  Ubytování
  Klimatizované dvojlůžkové pokoje s možností jedné přistýlky. Koupelna a WC, fén, telefon, TV-SAT, minilednička, trezor (za poplatek), balkón.
  Jednolůžkové pokoje (na vyžádání, omezený počet, doporučujeme včasnou rezervaci).
  Bezbariérové pokoje (na vyžádání).
  Celkem 105 pokojů.
  Stravování
  POLOPENZE (snídaně + večeře) nebo PLNÁ PENZE (snídaně + obědy + večeře) nebo ALL INCLUSIVE. Všechna jídla jsou podávána formou bufetu. Mezinárodní a katalánská kuchyně.

  All inclusive zahrnuje (všeobecně): snídani (vč. čaje/kávy, džusu), oběd a večeři (vč. nealkoholických nápojů, piva a stolního vína – automaty nebo výčepní zařízení) formou bufetu v restauraci. Svačinky se podávají zpravidla v době mezi hlavními jídly ve snack baru (sendvič, pizza, hamburger, hot dog, hranolky), zmrzlina pro děti. Nápoje se podávají zpravidla po celý den (cca 10:00-23:00) v baru (nealkoholické nápoje místních značek - limonády, ovocné šťávy, voda. Káva, čaj. Alkoholické nápoje (místních značek - pivo, stolní víno, sangria a destiláty. Alkohol mezinárodních značek vždy za poplatek.). Zákaz alkoholu pro děti do 18 let.
  U některých hotelů zahrnuje i poplatek za sportoviště, vstupy do welness, WiFi apod.
  Nabídka služeb v rámci all inclusive se může v jednotlivých hotelech lišit.

  První a poslední služba: čerpání první a poslední služby závisí na příletových a odletových časech. V případě příletu v pozdních nočních hodinách může být první služba až snídaně následující den. V případě časných odletů může být poslední služba večeře den před odletem nebo snídaně v den odletu. Dle konkrétních letových časů si CK vyhrazuje právo na změnu bez nároku na náhradu nečerpaných služeb.
  Pláž
  Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře. Léčivé bahno. Slunečníky a lehátka za poplatek.
  Doprava
  VLASTNÍ DOPRAVA
  Cestujete-li do Španělska vlastním vozem, můžeme nabídnout nocleh po cestě ve Francii (oblast Strasbourg, Dijon, Lyon, ... - dle přání klienta). Cena od 800 Kč/os./noc, snídaně od 200 Kč/os./noc. Cena platí pro ubytování na pokoji s vlastním příslušenstvím, nabídku konkrétního hotelu zašleme na vyžádání.
  Ve Španělsku se dá parkovat na ulici zdarma, pokud není zpoplatněno nebo omezeno, na hotelových parkovištích nebo na dalších veřejných parkovištích. Veřejná parkoviště a hotelová parkoviště jsou zpoplatněná (8-20 EUR/den) a nejsou hlídaná.
  V ceně
  Pobyt v hotelu s vybraným typem stravování na daný počet nocí a vybraným typem dopravy, ložní prádlo, ručníky, úklid, spotřeba vody a energií, telefonická asistence.
  Jiné a prodloužené termíny jsou možné na vyžádání.
  Delegátské služby
  K dispozici je v češtině telefonická asistence z ČR.
  V případě individuálního transferu na hosty na letišti čeká místní zástupce přepravní společnosti, hosté se prokazují transferovým listem v anglickém jazyce. Na hotelu ubytovává hosty pracovník recepce na základě dvojjazyčného voucheru na ubytován
  Slevy
  Osoby na přistýlce (slevy platí z ubytování v případě dvou plně platících osob):
  Dítě 2-10,99 let sleva 50%. 
  Osoba nad 11 let sleva 15%. 

  Slevy za včasný nákup  (z ceny ubytování):
  Časová sleva 6% při zakoupení do 28.02.
  Časová sleva 4% při zakoupení do 30.04.
  Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách.
  Speciální slevy (osoby 65+, novomanželé, studenti / učitelé, osoby ZTP, zdravotníci) a slevy pro věrné klienty nejsou v cenách zohledněny, vyžádejte si jejich uznání u svého prodejce. Více informací o slevách najdete na www.campana.cz/stranky/o-nas/slevy-a-vyhody
  Příplatky
  NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY:
  Cestovní pojištění:
  za příplatek, viz www.campana.cz/pojisteni
  Poznámka
  Prázdninová letoviska: mimo hlavní sezónu (cca do května a cca od října) bývá mnoho zařízení zavřených (zábavní podniky, některé restaurace i obchody).
  Ubytování s all inclusive: v rámci služeb all inclusive může být v ceně např.: vstup do wellness/spa, fitness, beach clubu, služby shuttle busu (pokud hotel nabízí), využívání různých sportovišť apod. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší.
  Pokud klienti čerpají ubytování pouze s polopenzí nebo plnou penzí, musí za výše uvedený servis (pokud hotel nabízí) platit.
  Sportoviště, sportovní vyžití: např. tenis, stolní tenis, minigolf, fitness aj. jsou za poplatek. Rezervace a platba na recepci (pokud nemáte objednaný all inclusive a tento servis není zahrnutý v ceně).
  Venkovní bazén: v provozu dle počasí, zpravidla od června do září.
  Vnitřní bazén: v provozu dle počasí, zpravidla v mimosezóně od října do května.
  Zábavní programy: hotely většinou organizují během hlavní sezóny, tj. cca od června do září. Zahrnuje programy jak pro dospělé (taneční show, disko, aerobik, vodní sporty, soutěže…), tak i pro děti (disko, soutěže…). Tyto programy jsou zdarma pro všechny klienty, nejsou v češtině.
  Miniclub: funguje většinou pro děti od 3 nebo 4 let, hotely nabízejí většinou během hlavní sezóny, tj. od června do září. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší, v miniclubech se nemluví česky.
  Trezor: za poplatek + vždy se skládá kauce.

  All inclusive (dále jen AI): musí čerpat všechny osoby z jedné objednávky, při ubytování dostane každý host AI náramek, který opravňuje k čerpání AI servisu (osoby do 18 let mají zpravidla odlišnou barvu náramku - zákaz alkoholu do 18 let). Je nepřenosný, musí se nosit a na požádání ukázat obsluze. V některých hotelech je zpoplatněn depositem (cca 20 EUR), při ukončení pobytu se částka vrací. Uvedené časy podávání nápojů a stravy jsou orientační, hotel si vyhrazuje právo na změnu. Konkrétní rozpis AI servisu najdete vždy v hotelu. V jeden čas je možné si vzít jeden nápoj nebo jeden snack (nelze kumulovat). Vedení hotelu si vyhrazuje právo zrušit servis AI pro hosty, kteří nesprávně používají náramek (objednávají nápoje/snack pro ty, kteří nemají objednaný All inclusive, plýtvají potravinami/nápoji apod.).
  Povinné smluvní údaje
  V místě není český delegát. K dispozici je v češtině telefonická asistence z ČR. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky, objednané letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%). V ceně je letenka Economy Lite. V ceně letenky Economy Lite je pouze příruční zavazadlo o rozměrech max. 55x45x25 cm a hmotnosti do 8 kg. Pobyt v hotelu je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů mírně lišit.
  TripAdvisor Cestovatelské recenze

  9. z 22 hotelů v La Manga del Mar Menor

  Vynikající
  36
  Velmi dobré
  47
  Průměrné
  27
  Špatné
  13
  Příšerné
  6
  Umístění
  Kvalita spánku
  Pokoje
  Služba
  Cena / kvalita
  Čistota
  vynikající
  Skvělá lokalita mezi dvěma moři. Úroveň hotelu na výborné úrovni, čistý , jídlo pro fajnšmekry i pro ty, co tomu "moc nedají"...vybere si každý. Personál ochotný, kdo nerozumí španělsky, v pohodě... celá recenze s možností překladu
  Explore745466, Brno, Česká republika, 09:32 27.08.2018
  Dovolená v Las Gaviotas
  Ubytování pěkné, ale v pokojích je hodně slyšet hluk z ostatních pokoju, 8 pater, pouze dva výtahy, pokoje hezké, čisté, úklid každodenní, jídelna poměrně malá na takovou kapacitu, neochotný... celá recenze s možností překladu
  blankawildt, Hradec Králové, Česká republika, 09:57 20.06.2018
  Aktivní dovolená s CK S úsměvem
  Při této dovolené se rozhodně nudit nebudete. Na cvičení 3x ( i vícekrát) denně jsem si rychle zvykla. Hotel je dobře umístěn mezi tzv. dvěma moři. Bydlely jsme v nejvyšším patře s krásným výhledem... celá recenze s možností překladu
  2017_Irena, Praha, Česká republika, 04:04 21.09.2017

  Podobné zájezdy

  Los Delfines ****

  destinace: Španělsko, Murcía, La Manga del Mar Menor

  termín:23.10. (St) - 30.10. (St) 2019 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

  doprava: Vlastní /

  strava: Polopenze

  Los Delfines
  Objednavatel:
  E-mail *:
  Jméno *:
  Telefon *:
  Příjmení *:
  Ulice:
  Město:
  Psč:
  Poznámka :
  Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
  Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

  Povinné údaje jsou označeny *
  Pořádající ck: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Vytvářím objednávku...