CAMPANATOUR s.r.o. - spolehlivý průvodce na Vašich cestách

Spolehlivý průvodce na vašich cestách
  • telefon zdarma 800 19 22 19
  • info@campana.cz

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Odběr novinek

Zadejte e-mail

Aktuální kurzy měn

Euro125.26
Americký dolar120.44
Britská libra129.23
Švýcarský frank121.27
Australský dolar115.86
Bulharský leva112.92
Chorvatská kuna13.41
Ruský rubl10032.83

Parkování na letišti

 

Počasí

ID: 447322

MAR MENOR - LA MANGA, IZÁN CAVANNA pro seniory 55 ****

Popis
LA MANGA DEL MAR MENOR
Jedno z nejzajímavějších míst na španělském pobřeží. La Manga představuje 40 km pláží na pobřeží Středozemního moře a na pobřeží „malého moře“ Mar Menor. Mar Menor je ohromná zátoka oddělená od moře jen velmi krátkým průlivem a uzavřená 18 km dlouhou kosou o šířce 200-400 metrů s hotely a apartmány, obchody a restauracemi. Pláže jsou písčité, velmi slaná voda v Mar Menor má léčebné účinky. La Manga je rájem pro dovolenou.
www.marmenor.net

Poloha
HOTEL IZÁN CAVANNA ****, La Manga de Mar Menor
Hotel s jedinečnou polohou mezi dvěma moři, můžete si vybrat, jestli se budete koupat v léčivé vodě "Mrtvého moře" nebo ve vodách Středozemního moře. Pláž Mrtvého moře se nachází přímo u hotelu, pláž Středozemního moře je cca 250 m od hotelu, zastávka místní dopravy je 200 m od hotelu. Od centra (Plaza Bohemia) je hotel vzdálený cca 600 m.
Hotel má přímý vstup na pláž laguny Mar Menor. Ostrůvek Isla del Ciervo (Jelení ostrov) s léčivým bahnem se nachází v pěší dostupnosti hotelu.
Vybavení
Recepce, 5 výtahů, bar, klimatizovaná restaurace, TV místnost, obchůdky. Kadeřnický salón, služby prádelny a lékařská služba. Tělocvična, tenisové kurty, sauna a vnitřní bazén. Dětské hřiště. Zahrada a sluneční terasa s lehátky a slunečníky, venkovní bazén s brouzdalištěm. Hotel má 397 pokojů na 14 patrech.
V blízkosti je řada obchůdků, restaurací, kaváren a barů, nedaleko je půjčovna kol. Na pláži je možné pronajmout šlapadla, prkna pro windsurfing a je možné se i potápět.
Hotel je vhodný i pro osoby s omezenou pohyblivostí.

Exkluzivně pro klienty ZDARMA vstup do vnitřního bazénu během celého pobytu! V datech od 31.05. do 17.09. je vnitřní bazén uzavřen. (Povinné jsou koupací čepice a pantofle, k pořízení také na místě - čepice cca 2 Euro).

Hotelové služby za příplatek:
Centrum zdraví – terapie léčivým bahnem z Mar Menoru, zábaly a masáže (pro naše klienty se slevou 10%), tenisové kurty, kulečník, možnost vodních sportů.

V podmínkách dotovaných pobytů je podmínka, že španělský partner nemusí stoprocentně garantovat hotel, který si host vybral, může být přidělen jiný hotel z nabídky dané kategorie, pokud je vybraný hotel plně obsazen hosty, kteří platí plnou nedotovanou cenu.
Ubytování
Dvojlůžkové klimatizované pokoje s možností jedné přistýlky. Koupelna a WC, fén, TV-SAT, WiFi (zdarma), telefon,minibar, trezor (za poplatek) a balkón.
Jednolůžkové pokoje jsou na vyžádání (omezený počet, doporučujeme včasnou rezervaci).
Stravování
Polopenze formou švédských stolů, zahrnuje i 0,25 l vody a 0,25 l vína.
Plná penze za příplatek, voda a víno jsou v tomto případě podávány i k obědu (příplatek je již započten v ceně pro plnou penzi).
Pláž
Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře. Léčivé bahno. Slunečníky a lehátka za poplatek.
Program
Pobyty pro seniory jsou nabízeny pouze v mimosezónních termínech v několika zemích, které předpokládají pěkné počasí i během vedlejší rekreační sezóny. Počasí v těchto měsících je závislé na místní povětrnostní situaci, není tak stálé. Pro pobyty jsou vybírány hotely, které svým zázemím a kategorií poskytují dostatečný komfort a služby i v případě chladnějších dnů. Nabídka mimohotelových služeb v letovisku může být vzhledem k mimosezóně omezena. Pobyty jsou pořádány za výrazně výhodnějších cenových podmínek, neboť jsou dotované prostřednictvím EU v programu Senior 55+. Pro kontrakty jsou využívána volná místa v hotelech, která se neprodají za plnou nedotovanou cenu
Doprava
Letecká doprava přímou linkou Praha (PRG) - Murcia (MJV). Přílet dne 29.08. je na letiště Valencia (VLC), odlet již 05.09. z letiště Murcia. Přílet dne 03.10. je na letiště Murcia, odlet dne 17.10. z letiště Valencia.
Lety jsou přímé v obou směrech. Po příletu následuje transfer do la Mangy. Transfer trvá necelou hodinu z letiště Murcia a asi tři hodiny z letiště Valencia.


Letecká doprava je zajišťována polskou charterovou společností Enter Air (změna dopravce vyhrazena). Letový řád může být z technických důvodů dopravcem změněn a to i několik hodin před plánovaným odletem. Garantem letecké přepravy je společnost Delfintravel. Delfintravel si vyhrazuje na základě oznámení dopravce právo na změnu odletového dne.
V ceně je zahrnuta zpáteční letenka včetně všech poplatků a letištních tax tzv "Passenger tax" aktuálních k datu nabídky. Passenger tax pro jednotlivá letiště: Praha 565 Kč-583 Kč, Málaga 11,24 EUR, Murcia-San Javier 8,71 EUR, Mahón 10,28 EUR. Cena letenky je kalkulována s cenou paliva 950 USD/MT a středovým kurzem ČNB 23,93 Kč/USD. Jestliže dojde k jakémukoli navýšení ceny paliva, dojde k vypsání úměrného palivového příplatku k ceně letenky. Informace o případném navýšení ceny bude zákazníkovi sdělena písemně s dostatečným předstihem min. v zákonné lhůtě 21 dní před odletem.
Sport a zábava
Výlety ke kterým je možné se v místě přihlásit:
Léčivé bahenní lázně v parku San Pedro: polodenní výlet, nejkrásnější místa parku navštívíte přímo s průvodcem, zbývající čas můžete využít k procházkám po parku. 19 EUR
Cartagena - zpět do dob antiky: návštěva jednoho z nejstarších měst Španělska (historické centrum, Římské divadlo, přístav, Muzeum námořnictva. Výlet na 3/4 dne. 36 EUR.
Murcia: prohlídka města a jeho hlavních památek. Výlet na 3/4 dne. 36 EUR.
Caravaca de la Cruz: návštěva svatého města, ochutnávka místních sladkostí, návštěva vinařských sklepů. Celodenní výlet. 49 EUR
Okružní plavba po laguně Mar Menor: dvouhodinová plavba s ochutnávkou španělské sangrie. 19 EUR

Nabídka a ceny jsou orientační. V cenách nejsou zahrnuty vstupy. Aktuální nabídka na místě u delegáta.
V ceně
- 7 nocí v hotelu IZÁN CAVANNA ****
- letecká doprava vč. všech poplatků (Praha - Murcia/(Valencia) - Praha)
- transfery v místě pobytu: letiště – hotel – letiště
- polopenze formou švédských stolů včetně 0,25 l vody a 0,25 l vína
- vstup do vnitřního hotelového bazénu ZDARMA (mimo období 01.06. - 16.9., kdy je bazén uzavřen)

Navíc k ceně zájezdu Mar Menor 55+ ZDARMA:
- přednáška o léčivém bahně,
- s delegátem na ostrůvek Isla del Ciervo k léčivému bahnu,
- kyblík na léčivé bahno Mar Menoru,
- návštěva typických trhů ve vesnici Cabo de Palos s asistencí delegáta,
- nadstandardní delegátská péče 55+.
Příplatky
Příplatek za jednolůžkový pokoj je započten v celkové ceně.
Osoba mladší 55 let bez doprovodu seniora za příplatek.

NABÍDKA SVOZŮ na Letiště Václava Havla Praha:
Nástupní místo Netto cena za osobu a cestu tam a zpět:
Frýdek-Místek - nádraží ČD u KB + 800 Kč
Ostrava - parkoviště před Domem kultury města Ostravy, ulice 28. října + 800 Kč
Opava - parkoviště u supermarketu Tesco, Těšínská ul. + 800 Kč
Nový Jičín - před vlakovým nádražím + 750 Kč
Olomouc - zastávka MHD naproti autobusovému stanovišti, Tovární ul. + 750 Kč
Prostějov - zastávka MHD "Držovice-Arkáda" mezi kruh. objezdy na straně Planeo Elektro + 750 Kč
Brno - autobusová zastávka MHD ÚAN Zvonařka na ulici Opuštěná - před stanicí Shell + 600 Kč
Velké Meziříčí - benzínová stanice Shell na D1 smě Praha, 145. km + 600 Kč
Jihlava - benzínová stanice OMV Pávov, dálnice D1 ve směru na Prahu + 500 Kč

Svozy z ostatních míst ČR zajišťujeme na podkladě individuální poptávky. Cena závisí na nástupním místě, počtu osob/velikosti vozu.
Přesné odjezdové časy z jednotlivých nástupních míst budou upřesněny současně s uveřejněním letového řádu.
Doprava je zajišťována : busy, mikrobusy, vlaky s transferem nádraží/letiště a osobními vozy.
! Důležité! závazný požadavek na svoz je nutné zanést do rezervačního systému /sekce příplatky/. U osob, které žádají o svoz, dále prosím uveďte mobilní telefonní číslo, na kterém bude klient v den svozu k zastižení!
Poznámka

Prázdninová letoviska: mimo hlavní sezónu (cca do května a cca od října) bývá mnoho zařízení zavřených (zábavní podniky, některé restaurace i obchody).
Ubytování s all inclusive: v rámci služeb all inclusive může být v ceně např.: vstup do wellness/spa, fitness, beach clubu, služby shuttle busu (pokud hotel nabízí), využívání různých sportovišť apod. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší.
Pokud klienti čerpají ubytování pouze s polopenzí nebo plnou penzí, musí za výše uvedený servis (pokud hotel nabízí) platit.
Sportoviště, sportovní vyžití: např. tenis, stolní tenis, minigolf, fitness aj. jsou za poplatek. Rezervace a platba na recepci (pokud nemáte objednaný all inclusive a tento servis není zahrnutý v ceně).
Venkovní bazén: v provozu dle počasí, zpravidla od června do září.
Vnitřní bazén: v provozu dle počasí, zpravidla v mimosezóně od října do května.
Zábavní programy: hotely většinou organizují během hlavní sezóny, tj. cca od června do září. Zahrnuje programy jak pro dospělé (taneční show, disko, aerobik, vodní sporty, soutěže…), tak i pro děti (disko, soutěže…). Tyto programy jsou zdarma pro všechny klienty, nejsou v češtině.
Miniclub: funguje většinou pro děti od 3 nebo 4 let, hotely nabízejí většinou během hlavní sezóny, tj. od června do září. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší, v miniclubech se nemluví česky.
Trezor: za poplatek + vždy se skládá kauce.
03.10. (St) - 10.10. (St) 2018 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2-LŮŽK. POKOJ-Senior nad 55 let n. dospělý v doprovodu seniora, HB další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-13 970 Kč
Kalkulace
2-LŮŽK. POKOJ-Senior nad 55 let nebo dospělý v doprovodu seniora na pokoji, FB další typy pokojů
Plná penze
Letecky/Praha
-16 120 Kč
Kalkulace
03.10. (St) - 13.10. (So) 2018 - 11 dní, 10 nocí
2-LŮŽK. POKOJ-Senior nad 55 let n. dospělý v doprovodu seniora, HB další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-16 970 Kč
Kalkulace
2-LŮŽK. POKOJ-Senior nad 55 let nebo dospělý v doprovodu seniora na pokoji, FB další typy pokojů
Plná penze
Letecky/Praha
-20 040 Kč
Kalkulace
03.10. (St) - 17.10. (St) 2018 - 15 dní, 14 nocí
2-LŮŽK. POKOJ-Senior nad 55 let n. dospělý v doprovodu seniora, HB další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-19 970 Kč
Kalkulace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Podobné zájezdy
K tomu zájezdu nebyly nalezeny žádné podobné zájezdy
Pořádající ck: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...