Objevte Ameriku podle svých představ

  logo

  Amerika

  Spojené státy americké se nacházejí v Severní Americe a svojí rozlohou se řadí na 3. příčku největších států světa. Během krátké, avšak pestré historie se země rozrostla od prvních provizorních kolonií 16. století do současné podoby 50 prosperujících států, které lákají nejen svojí rozmanitostí, ale především unikátní architekturou a úchvatnou přírodou - od chladné Aljašky až k prosluněné Jižní Kalifornii či Floridě, od tundry až po subtropickou vegetaci. Mezi těmito oblastmi se nacházejí majestátná horská pásma, prérie, pouště, husté lesy i supermoderní velkoměsta. Nejvyšší horou Severní Ameriky je Mt. McKinley na Aljašce, který se tyčí do výše 6.194 m. n. m. Můžete zde obdivovat množství přírodních krás, jako například Grand kaňon, Údolí smrti, nejstarší národní parky světa - Yosemitský a Yellowstonský, Niagarské vodopády, nádherná jezera a tisíce dalších pozoruhodných míst. Rozmanitost přírodních krás USA je nevyčerpatelná, stejně jako rozmanitost obyvatel způsobená prolínáním různých kultur při osidlování tohoto kontinentu. Kultura amerických indiánů, osídlování evropskými přistěhovalci i kultura černých otroků z Afriky – to vše vtisklo USA neopakovatelný ráz a vznikla fascinující směs obyvatel různých národů a kultur. USA nabízí kromě působivé přírody také možnost navštívit obrovská velkoměsta, kterých se na tomto kontinentu nachází celá řada, a které jsou domovem většiny z 303 miliónů obyvatel žijících v USA. New York a Los Angeles patří k největším světovým metropolím, velmi navštěvovanějšími městy jsou také San Francisco, Washington, Philadelphia nebo Las Vegas. Naproti tomu početné národní parky USA představují oázu klidu a odpočinku uprostřed nádherné přírody. Právě tento kontrast způsobuje, že USA patří k nejvyhledávanějším turistickým destinacím.

  Doprava: letecky, renomovanými společnostmi, s jedním mezipřistáním v Evropě, při letech na západní pobřeží také mezipřistání v USA. Doba letu: New York 12 hod, Miami 12 hodin, Los Angeles 15 hodin, San Francisco 14 hodin (+ čas na přestup). Z letiště taxi do hotelu nebo vypůjčení auta v půjčovně na letišti.

   

  Oficiální název: Spojené státy americké
  Hlavní město: Washington, D. C.
  Rozloha: 9 631 214 km²
  Počet obyvatel: 303 miliónů
  Státní zřízení: federativní republika
  Úřední jazyk: angličtina
  Časový posun: USA je rozděleno do šesti časových pásem ( GTM - 5 až - 10 hodin)
  Měna: 1 americký dolar (USD) = 100 centů, 1 USD = cca 26 CZK 
  Vstupní formality: cestovní pas (platný ještě nejméně 6 měsíců po návratu). Vízum / ESTA (Electronic System for Travel Authorization; poplatek cca 14 USD).

   

  PRONÁJEM AUTOMOBILŮ, MOTOCYKLŮ A OBYTNÝCH AUT
  Být volný a nezávislý… Minimálně na dovolené – a kde jinde se dá toto přání lépe uskutečnit než v zemi neomezených možností? V USA má mobilita vysokou cenu, čemuž odpovídá i velké množství pronajímatelů aut, motocyklů a obytných aut a také výborná infrastruktura. Podmínky jsou jednoduše dokonalé pro návštěvníky z celého světa, aby mohli celou zemi samostatně procestovat. Nabízíme širokou nabídku automobilů, motocyklů i obytných aut, aby bylo cestování ještě jednodušší… 

   

  PRONÁJEM AUTOMOBILŮ – DOLLAR
  - pobočky po celých USA – na letištích, ve městech
  - velký výběr kategorií: auta pro 2 osoby, vany pro 8 nebo 12 osob, sportovní auta
  - různé modely aut, od nejmenších po luxusní limuzíny, 4WD, kabriolety, minibusy, atd.
  - pronájmy automobilů také v Kanadě 
  - neomezené volné míle
  - komplexní pojištění automobilu: LDW (základní pojištění), SLI (připojištění zodpovědnosti do výše 1.000.000 USD), UMP (pro případ zranění nebo poškození nepojištěným řidičem)
  - místní taxy a poplatky 
  - řízení auta dvěma řidiči
  - plná nádrž benzínu
  Možnost pronájmu automobilu také od společností: Alamo Rent a Car / National / HERTZ.

   

  PRONÁJEM MOTOCYKLŮ – EAGLERIDER
  V roce 1992 vznikla společnost EagleRider s konceptem pronájmu motocyklů a okruhů s průvodcem na motocyklech. Dnes je největší agenturou s tímto programem na světě – nabízí pronájem silničních motocyklů (Harley-Davidson, Honda, BMW), terénních motocyklů (enduro a cross), čtyřkolky (quad a ATV), sněžné a vodní skútry. V nabídce je více než 2000 nových strojů, půjčovny jsou v 55 turistických destinacích, možnost jednosměrného pronájmu, doporučené trasy i okruhy s průvodcem.

   

  PRONÁJEM KARAVANŮ
  Přestože po zrušení víz do USA došlo k výraznému nárůstu turistů, cestujících do Ameriky a objevujících především oblast Floridy, Kalifornie, velkých měst a národních parků, stále je ze strany naší klientely malý zájem o cestování obytnými karavany. A přesto tento způsob patří mezi nejoblíbenější formu trávení rodinné dovolené v USA. Dovolená s obytným karavanem se však nehodí pro každého – tento způsob cestování se nehodí do měst, ale je ideální pro rodiny s dětmi a především pro ty, kteří chtějí objevovat přírodní krásy a trávit své prázdniny například v národních parcích, u jezer, v terénu, kde se dá provozovat i třeba i cykloturistika, protože kola si mohou klienti pronajmout spolu s karavanem. Atraktivní oblasti USA jsou protkány hustou sítí kempů, poskytujících výborné zázemí, na rozdíl od hotelů se dá vjet přímo do národních parků, odpadá zde každodenní přihlašování v hotelových recepcích, vybalování a opětné balení zavazadel. Večer v kempu při posezení u ohně dochází k navazováním nových přátelství a lze tak nenásilně proniknou do způsobu trávení dovolených amerických rodin. Stejně jako hotely i kempy mají různé kategorie a různý standard – existují pětihvězdičkové kempy s řadou vymožeností a přídavných služeb, ale také velmi jednoduchá zařízení. Řízení karavanu se není třeba bát, při přebírání je každý podrobně se vším seznámen, ovládání je velmi jednoduché a v USA se jezdí velmi opatrně. Pokud tedy přemýšlíte o dovolené v USA a chystáte se především do přírody, zkuste strávit svou dovolenou tímto způsobem!
  V USA nabízíme pronájem karavanů od společnosti ROAD BEAR:
  - luxusní, nové karavany
  - 6 půjčoven na území USA, možnost jednosměrného pronájmu
  - ceny včetně komplexního pojištění a místních tax
  - transfer z / na letiště zdarma
  - 24 hodin asistence
  - pro 4-6 / 5-6 / 6-7 osob
  - výsuvné (zvětšení prostoru)
  - součástí vybavení mimo jiné generátor, markýza, TV/DVD, velké postele, vybavená kuchyňka, sprcha/WC

   

  PRONÁJEM PRÁZDNINOVÝCH DOMŮ NA FLORIDĚ
  Západní pobřeží – Mexický záliv: Marco Island, Naples, Ft. Myers / Cape Coral, Bradenton, New Port Richey / Hudson.
  Klient má vždy k dispozici celý dům, který má počet ložnic dle počtu ubytovaných osob. V jednom domě jsou 2, 3, 4 ložnice, na vyžádání možno 5 ložnic. Každý dům má plně zařízenou kuchyň (sporák, mikrovlnná trouba, kávovar, lednička, nádobí, myčka na nádobí, automatická pračka a sušička), obytnou místnost/jídelnu, 1 nebo 2 koupelny/WC (dle počtu ložnic), terasu, bazén a garáž. V domě je telefon, kabelová TV, ložní prádlo a ručníky. 

   

  Další informace, programy a ceny na vyžádání nebo na www.campana.cz/usa.
   

  Řadit dle:
  0 položek, 1 stránka
  Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný výsledek. Prosím upravte vyhledávací kritéria.
  Vytvářím objednávku...