CAMPANATOUR s.r.o. New

  O nás

   
  Vážení přátelé, 

  v roce 2019 vstupuje cestovní kancelář CAMPANATOUR s.r.o. do své 29. sezóny.  
   
  Společně se svými zákazníky jsme urazili za 28 let dlouhou cestu. Naše cestovní kancelář se stejně jako naši zákazníci přizpůsobuje novým technologiím, díky nimž můžeme prezentovat naši nabídku téměř okamžitě.
  Každoročně připravujeme dovolenou pro tisíce stálých i nových zákazníků, kteří si naše zájezdy mohou vybrat nejen přímo v našich kancelářích, ale i u více než 400 autorizovaných prodejců. Každoročně připravujeme několik desítek speciálních akcí na přímou objednávku našich odběratelů z řad firemní klientely a pobyty či poznávací cesty do celého světa „na klíč“ pro individuální klienty. 
   
  Děkujeme Vám, že mezi naše zákazníky patříte i Vy.
   
   
   
  Každým dnem přibývají na těchto stránkách nové zájezdy či akce a najdete zde i speciální a časové slevy až do výše 35%, slevy pro stálé zákazníky, slevy pro osoby 65+ a podobně.
  Stálicí v naší nabídce je španělský ostrov Mallorca, jako doplňkové destinace pak nabízíme ostrov Menorca, z Kanárských ostrovů Gran Canaria a Tenerife, a pro individuální cestovatele ostrov Madeira. 

  Pro rodiny s dětmi najdete resorty s výborným aktivním vyžitím a službami. 
  K dispozici jsou hotely, poskytující dětem ubytování i stravu buď zdarma, nebo s výraznou slevou dle jejich věku. V nabídce máme i hotely nabízející ubytování pouze pro dospělé osoby. 
   
  S důvěrou se na nás můžete obrátit i se žádostí o speciální kalkulaci libovolného zájezdu pro skupinu. 
   
  Kromě našeho vlastního produktu nabízíme i zájezdy dalších partnerských cestovních kanceláří, s nimiž léta úspěšně spolupracujeme. S výběrem Vám pomůžeme na našich třech pobočkách, kde pracují kolegyně již dlouhé roky a náš produkt dobře znají, navíc jejich práce je pro ně i koníčkem a klienti pro ně představují druhou rodinu. 
   
   
   
  Přejeme Vám krásnou zaslouženou dovolenou, splnění Vašich cestovatelských snů a úspěšně prožitý rok 2019.
   
   
   
   

   

   
   
  Mgr. Jan Zeman, ředitel společnosti
  Vytvářím objednávku...