O nás

Spolehlivý průvodce na vašich cestách
  • telefon zdarma 800 19 22 19
  • info@campana.cz

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Odběr novinek

Aktuální kurzy měn

Euro126.03
Americký dolar122.79
Britská libra129.28
Švýcarský frank122.98
Australský dolar116.57
Bulharský leva113.31
Chorvatská kuna13.50
Ruský rubl10034.71

Parkování na letišti

Kompenzace za zpoždění letu

Počasí

O nás

 
Vážení přátelé, 
v roce 2018 vstupuje cestovní kancelář CAMPANATOUR s.r.o. do své 28. sezóny.  
 
Společně se svými zákazníky jsme urazili za 27 let dlouhou cestu. Naše cestovní kancelář se stejně jako naši zákazníci přizpůsobuje novým technologiím, díky nimž můžeme prezentovat naši nabídku téměř okamžitě.
Každoročně připravujeme dovolenou pro tisíce stálých i nových zákazníků, kteří si naše zájezdy mohou vybrat nejen přímo v našich kancelářích, ale i u více než 400 autorizovaných prodejců. Každoročně připravujeme několik desítek speciálních akcí na přímou objednávku našich odběratelů z řad firemní klientely a pobyty či poznávací cesty do celého světa „na klíč“ pro individuální klienty. 
 
Děkujeme Vám, že mezi naše zákazníky patříte i Vy.
 
 
 
Každým dnem přibývají na těchto stránkách nové zájezdy či akce a najdete zde i speciální a časové slevy až do výše 35%, slevy pro stálé zákazníky, slevy pro seniory a podobně.
Stálicí v naší nabídce je již třetím rokem španělský ostrov Mallorca, jako doplňkové destinace pak nabízíme ostrov Menorca, Kanárské ostrovy Gran Canaria a Tenerife, loňskou novinkou byly pobyty pro individuální cestovatele na ostrově Madeira. 

Pro rodiny s dětmi najdete resorty s výborným aktivním vyžitím a službami. 
K dispozici jsou hotely, poskytující dětem ubytování i stravu buď zdarma, nebo s výraznou slevou dle jejich věku. V nabídce máme i hotely nabízející ubytování pouze pro dospělé osoby. 
 
S důvěrou se na nás můžete obrátit i se žádostí o speciální kalkulaci libovolného zájezdu pro skupinu. 
 
Kromě našeho vlastního produktu nabízíme i zájezdy dalších partnerských cestovních kanceláří, s nimiž léta úspěšně spolupracujeme. S výběrem Vám pomůžeme na našich třech pobočkách, kde pracují kolegyně již dlouhé roky a náš produkt dobře znají, navíc jejich práce je pro ně i koníčkem a klienti pro ně představují druhou rodinu. 
 
 
 
Přejeme Vám krásnou zaslouženou dovolenou, splnění Vašich cestovatelských snů a úspěšně prožitý rok 2018.
 
 
 
 

 

 
 
Mgr. Jan Zeman, ředitel společnosti
 
Vytvářím objednávku...