Slevy a výhody

Spolehlivý průvodce na vašich cestách
  • telefon zdarma 800 19 22 19
  • info@campana.cz

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Odběr novinek

Aktuální kurzy měn

Euro126.03
Americký dolar122.79
Britská libra129.28
Švýcarský frank122.98
Australský dolar116.57
Bulharský leva113.31
Chorvatská kuna13.50
Ruský rubl10034.71

Parkování na letišti

Kompenzace za zpoždění letu

Počasí

Slevy a výhody

Následující slevy platí pro objednávky destinací FRANCIE, ITÁLIE, CHORVATSKO, ŠPANĚLSKO, MALLORCA A MENORCA, GRAN CANARIA A TENERIFE.

 

Slevy je nutné uplatnit ihned při sepsání smlouvy o zájezdu a nelze je uznat dodatečně. Uvedené slevy se uplatňují až po odečtení případných speciálních slev uvedených u jednotlivých kapacit (např. vícetýdenní pobyty).
Přesné podmínky pro uznání slev jsou uvedeny v textu níže. 

 

Na dotované programy - pobyty pro seniory 55+ (Španělsko, Itálie, Chorvatsko, Albánie, Portugalsko - Madeira aj.) nelze uplatnit žádné následující slevy.

 

Časová sleva za včasné rozhodnutí
Je určena zákazníkům, kteří plánují svoji dovolenou s větším předstihem. Získáte nejen slevu, ale i výhodu bohatého výběru z nejširší nabídky. Časové slevy jsou uvedené u jednotlivých kapacit. 
Základní časové slevy jsou 6% při objednávce do 28.02.2018 a 4% při objednávce do 30.04.2018, pokud má daná kapacita jinou slevu, je vždy uvedena v textu u dané kapacity. U některých kapacit nelze uplatnit žádnou časovou slevu. Časové slevy mohou být předčasně ukončeny.
Sleva je podmíněna uzavřením smlouvy o zájezdu (vyplněním přihlášky) a zaplacením min. 30% zálohy do daného data. Doplatek zájezdu musí být zaplacen v souladu se všeobecnými podmínkami. Časová sleva se nevztahuje na nabídky typu „last minute“. 

 

Sleva Club AZUR 3%
Je věrnostní program. Pokud jste již s námi cestovali alespoň 1x (zakoupili alespoň jeden zájezd v hodnotě min. 3.000 Kč), máte nárok na slevu Club Azur. U některých kapacit nelze uplatnit slevu Club Azur.
Pokud jste tedy s CK CAMPANATOUR již cestovali a svoji dovolenou naplánujete dostatečně včas, je cena pro vás již velmi zajímavá a nic vás nenutí čekat na „poslední chvíli“. Zájezdy objednané v letech 1998-2017 nemusíte dokládat, máme je v počítačové evidenci. Sleva Club AZUR se nevztahuje na nabídky typu „last minute“. 

 

Speciální slevy pro zvýhodněné skupiny zákazníků
Jsou určeny pro zvýhodněné skupiny zákazníků - patří sem sleva pro seniory, pro invalidy, pro novomanžele, pro studenty a učitele, pro lékaře a zdravotní sestry a pro držitele karet s logem Sphere, Carte a Renome. Speciální slevy se nevztahují na nabídky typu „last minute“. 

Sleva pro seniory 2%

Je určena zákazníkům narozeným v roce 1953 a dříve. Sleva je slučitelná s časovou slevou a slevou Club AZUR.

Sleva pro invalidy 2%
Je určena držitelům průkazu ZTP, ZTP/P. V případě ZTP/P se sleva vztahuje i na průvodce (1 osoba). Dokládá se kopií průkazu. Sleva je slučitelná s časovou slevou a slevou Club AZUR.

Sleva nejen pro novomanžele 2%
Je určena párům, jejichž manželství bylo nebo bude uzavřeno v roce 2018. Sleva je platná i na zájezdy k výročí svatby po 10, 20, 25, 30, …. letech. Dokládá se kopií oddacího listu. Sleva je slučitelná s časovou slevou a slevou Club AZUR.

Sleva pro studenty a učitele 2%
Je určena všem držitelům ISIC (IYTC, ITIC) karty. Sleva se dokládá kopií dokladu ISIC (resp. IYTC, resp. ITIC). Sleva je slučitelná s časovou slevou a slevou Club AZUR.

Slevy pro lékaře a zdravotní sestry 2%
Je určena pro pracovníky ve zdravotnictví na uvedených pozicích. Sleva se dokládá razítkem zaměstnavatele. Sleva je slučitelná s časovou slevou a slevou Club AZUR.

Sleva pro držitele karty Sphere, Renome a Carte 7%
Je určena pro držitele libovolné karty Sphere, Renome nebo Carte. Přehled všech karet na www.slevovekarty.cz , www.carte.cz nebo www.renome.cz. Dokládá se kopií karty. Poskytuje se pouze na pobočkách CK CAMPANATOUR. Sleva je slučitelná jen se slevou Club AZUR.

 
Vytvářím objednávku...