Slevy a výhody

  logo

  Slevy a výhody

  Následující slevy platí pro objednávky destinací FRANCIE, ITÁLIE, ŠPANĚLSKO, MALLORCA A MENORCA, MADEIRA, GRAN CANARIA A TENERIFE.

   

  Slevy je nutné uplatnit ihned při sepsání smlouvy o zájezdu, nelze je uznat dodatečně. Uvedené slevy se uplatňují až po odečtení PROMO slev uvedených u jednotlivých kapacit. y).
  Přesné podmínky pro uznání slev jsou uvedeny v textu níže. 

   

  Časová sleva za včasné rozhodnutí
  Je určena zákazníkům, kteří plánují svoji dovolenou s větším předstihem. Získáte nejen slevu, ale i výhodu bohatého výběru z nejširší nabídky. PROMO a časové slevy CK jsou uvedené u jednotlivých kapacit. 
  Základní časové slevy CK jsou 6% při objednávce do 31.01.2020 a 4% při objednávce do 29.02.2020, pokud má daná kapacita PROMO slevu, je vždy uvedena v textu u dané kapacity. U některých kapacit nelze uplatnit žádnou časovou slevu. PROMO a časové slevy CK mohou být předčasně ukončeny.
  Sleva je podmíněna uzavřením smlouvy o zájezdu (vyplněním přihlášky) a zaplacením min. 30% zálohy do daného data. Doplatek zájezdu musí být zaplacen v souladu s Dalším smluvním ujednáním. Časová sleva se nevztahuje na nabídky typu „last minute“. 

   

  Sleva Club AZUR 3%
  Je věrnostní program. Pokud jste s námi již cestovali (zakoupili alespoň jeden zájezd v hodnotě min. 3.000 Kč), máte nárok na slevu Club AZUR. U některých kapacit nelze uplatnit slevu Club Azur.
  Pokud tedy svoji dovolenou naplánujete dostatečně včas, je cena pro Vás velmi zajímavá a nic Vás nenutí čekat na „poslední chvíli“. Zájezdy objednané v letech 1998-2019 nemusíte dokládat, máme je v počítačové evidenci. Sleva Club AZUR se nevztahuje na nabídky typu „last minute“. 

  1. Hledat 2. Destinace 3. Výběr hotelu 4. Termín 5. Vaše data 6. Rezervace
  Označené: 0
  navštěvovaný: 0
  Vytvářím objednávku...