Slevy a výhody

Spolehlivý průvodce na vašich cestách
  • telefon zdarma 800 19 22 19
  • info@campana.cz

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Odběr novinek

Zadejte e-mail

Aktuální kurzy měn

Euro125.79
Americký dolar122.14
Britská libra129.41
Švýcarský frank122.36
Australský dolar116.45
Bulharský leva113.19
Chorvatská kuna13.50
Ruský rubl10035.07

Parkování na letišti

 

Počasí

Slevy a výhody

Následující slevy platí pro objednávky destinací FRANCIE, ITÁLIE, CHORVATSKO, ŠPANĚLSKO, MALLORCA A MENORCA, GRAN CANARIA A TENERIFE.

 

Slevy je nutné uplatnit ihned při sepsání smlouvy o zájezdu a nelze je uznat dodatečně. Uvedené slevy se uplatňují až po odečtení případných speciálních slev uvedených u jednotlivých kapacit (např. vícetýdenní pobyty).
Přesné podmínky pro uznání slev jsou uvedeny v textu níže. 

 

Na dotované programy - pobyty pro seniory 55+ (Španělsko, Itálie, Chorvatsko, Albánie, Portugalsko - Madeira aj.) nelze uplatnit žádné následující slevy.

 

Časová sleva za včasné rozhodnutí
Je určena zákazníkům, kteří plánují svoji dovolenou s větším předstihem. Získáte nejen slevu, ale i výhodu bohatého výběru z nejširší nabídky. Časové slevy jsou uvedené u jednotlivých kapacit. 
Základní časové slevy jsou 6% při objednávce do 28.02.2018 a 4% při objednávce do 30.04.2018, pokud má daná kapacita jinou slevu, je vždy uvedena v textu u dané kapacity. U některých kapacit nelze uplatnit žádnou časovou slevu. Časové slevy mohou být předčasně ukončeny.
Sleva je podmíněna uzavřením smlouvy o zájezdu (vyplněním přihlášky) a zaplacením min. 30% zálohy do daného data. Doplatek zájezdu musí být zaplacen v souladu se všeobecnými podmínkami. Časová sleva se nevztahuje na nabídky typu „last minute“. 

 

Sleva Club AZUR 3%
Je věrnostní program. Pokud jste již s námi cestovali alespoň 1x (zakoupili alespoň jeden zájezd v hodnotě min. 3.000 Kč), máte nárok na slevu Club Azur. U některých kapacit nelze uplatnit slevu Club Azur.
Pokud jste tedy s CK CAMPANATOUR již cestovali a svoji dovolenou naplánujete dostatečně včas, je cena pro vás již velmi zajímavá a nic vás nenutí čekat na „poslední chvíli“. Zájezdy objednané v letech 1998-2017 nemusíte dokládat, máme je v počítačové evidenci. Sleva Club AZUR se nevztahuje na nabídky typu „last minute“. 

 

Speciální slevy pro zvýhodněné skupiny zákazníků
Jsou určeny pro zvýhodněné skupiny zákazníků - patří sem sleva pro seniory, pro invalidy, pro novomanžele, pro studenty a učitele, pro lékaře a zdravotní sestry a pro držitele karet s logem Sphere, Carte a Renome. Speciální slevy se nevztahují na nabídky typu „last minute“. 

Sleva pro seniory 2%

Je určena zákazníkům narozeným v roce 1953 a dříve. Sleva je slučitelná s časovou slevou a slevou Club AZUR.

Sleva pro invalidy 2%
Je určena držitelům průkazu ZTP, ZTP/P. V případě ZTP/P se sleva vztahuje i na průvodce (1 osoba). Dokládá se kopií průkazu. Sleva je slučitelná s časovou slevou a slevou Club AZUR.

Sleva nejen pro novomanžele 2%
Je určena párům, jejichž manželství bylo nebo bude uzavřeno v roce 2018. Sleva je platná i na zájezdy k výročí svatby po 10, 20, 25, 30, …. letech. Dokládá se kopií oddacího listu. Sleva je slučitelná s časovou slevou a slevou Club AZUR.

Sleva pro studenty a učitele 2%
Je určena všem držitelům ISIC (IYTC, ITIC) karty. Sleva se dokládá kopií dokladu ISIC (resp. IYTC, resp. ITIC). Sleva je slučitelná s časovou slevou a slevou Club AZUR.

Slevy pro lékaře a zdravotní sestry 2%
Je určena pro pracovníky ve zdravotnictví na uvedených pozicích. Sleva se dokládá razítkem zaměstnavatele. Sleva je slučitelná s časovou slevou a slevou Club AZUR.

Sleva pro držitele karty Sphere, Renome a Carte 7%
Je určena pro držitele libovolné karty Sphere, Renome nebo Carte. Přehled všech karet na www.slevovekarty.cz , www.carte.cz nebo www.renome.cz. Dokládá se kopií karty. Poskytuje se pouze na pobočkách CK CAMPANATOUR. Sleva je slučitelná jen se slevou Club AZUR.

Vytvářím objednávku...