Slevy a výhody

  logo

  Slevy a výhody

  Následující slevy platí pro objednávky destinací FRANCIE, ITÁLIE, ŠPANĚLSKO, MALLORCA A MENORCA, MADEIRA, GRAN CANARIA A TENERIFE.

   

  Slevy je nutné uplatnit ihned při sepsání smlouvy o zájezdu, nelze je uznat dodatečně. Uvedené slevy se uplatňují až po odečtení PROMO slev uvedených u jednotlivých kapacit. y).
  Přesné podmínky pro uznání slev jsou uvedeny v textu níže. 

   

  Časová sleva za včasné rozhodnutí
  Je určena zákazníkům, kteří plánují svoji dovolenou s větším předstihem. Získáte nejen slevu, ale i výhodu bohatého výběru z nejširší nabídky. PROMO a časové slevy CK jsou uvedené u jednotlivých kapacit. 
  Základní časové slevy CK jsou 6% při objednávce do 28.02. a 4% při objednávce do 30.04., pokud má daná kapacita PROMO slevu, je vždy uvedena v textu u dané kapacity. U některých kapacit nelze uplatnit žádnou časovou slevu. PROMO a časové slevy CK mohou být předčasně ukončeny.
  Sleva je podmíněna uzavřením smlouvy o zájezdu (vyplněním přihlášky) a zaplacením min. 30% zálohy do daného data. Doplatek zájezdu musí být zaplacen v souladu s Dalším smluvním ujednáním. Časová sleva se nevztahuje na nabídky typu „last minute“. 

   

  Sleva Club AZUR 3%
  Je věrnostní program. Pokud jste s námi již cestovali (zakoupili alespoň jeden zájezd v hodnotě min. 3.000 Kč), máte nárok na slevu Club AZUR. U některých kapacit nelze uplatnit slevu Club Azur.
  Pokud tedy svoji dovolenou naplánujete dostatečně včas, je cena pro Vás velmi zajímavá a nic Vás nenutí čekat na „poslední chvíli“. Zájezdy objednané v letech 1998-2018 nemusíte dokládat, máme je v počítačové evidenci. Sleva Club AZUR se nevztahuje na nabídky typu „last minute“. 

   

  Speciální sleva 2%
  Je určena: pro osoby 65+ (narozené v roce 1954 a dříve), pro osoby ZTP (držitelé karet ZTP, ZTP/P - zde se sleva vztahuje i na 1 spolucestující osobu), nejen pro novomanžele 2% (ti, jejich manželství bylo nebo bude uzavřeno v roce 2019, ale i ti, kteří slaví výročí svatby po 10, 15, 20, 25, 30 … letech), pro studenty a učitele (držitelé karty ISIC, IYTC, ITIC), pro lékaře a zdravotní sestry (pracovníci ve zdravotnictví na uvedených pozicích). Dokládají se kopií dokladu či razítkem zaměstnavatele. Speciální slevy se nevztahují na nabídky typu "last minute". Jednotlivé speciální slevy se neslučují. Sleva je slučitelná s časovou slevou a slevou Club AZUR.

  1. Hledat 2. Destinace 3. Výběr hotelu 4. Termín 5. Vaše data 6. Rezervace
  Označené: 0
  navštěvovaný: 0
  Vytvářím objednávku...