CAMPANATOUR s.r.o. New

  Pohoda v Tanzánii - safari v NP Serengeti a Ngorongoro s koupáním na Zanzibaru

  kufr pdf

  Termín:16.08. (Út) - 28.08. (Ne) 2022

  změnit termín

  Délka pobytu:13 dní, 12 nocí

  ID hotelu:879623

  Doprava:Letecky

  Odletové místo:Praha

  Strava:Plná penze/polopenze

  Cena vč. tax: 95 990 Kč

  Úvod
  Zkombinujte odpočinek na exotickém ostrově s jedním z nejlepších afrických safari! Pozorování nekonečných stád zvířat ve slavné oblasti NP Serengeti včetně kompletní „Velké pětky“. Těšit se můžete na slony, hrochy, nosorožce, lvy, žirafy, zebry, gepardy a mnoho dalších exotických zvířat. V ceně zájezdu je zahrnuto povolení (cca 300 USD) pro sjezd do kráteru Ngorongoro, které je další unikátní lokalitou pro pozorování všech zmíněných zvířat z bezprostřední blízkosti. Autenticitu zážitku podpoří i tradiční ubytování přímo na safari (klasické či stanové lodge s vl. soc. zařízením). Po těchto životních zážitcích nás čeká přelet na ostrov Zanzibar, kde si na bílých plážích a v průzračném moři náležitě odpočineme a navštívíme i nejznámější místa ostrova. O zázemí se postará kvalitní ***hotel i strava, která je formou polopenze. S trochou štěstí si při přeletu vychutnáme i neopakovatelné výhledy na nejvyšší horu Afriky Kilimanjaro!
  Program zájezdu

  1. den:
  odlet z Prahy do Tanzanie.
  2. den:
  přílet na letiště v blízkosti nejvyšší hory Afriky KILIMANJARO (5 895 m). Soukromý transfer divokou krajinou Tanzánie kolem tradičních MASAJSKÝCH VESNIC a přes rezervaci Ngorongoro až do NP SERENGETI - jednoho z nejlepších míst světa na proslulé africké safari. Park je populární díky obrovskému množství zvířat (až 6 mil.) žijících zde ve volné přírodě! Nocleh v tradičních stanových lodgích. Večeře.
  3. den:
  snídaně, celodenní safari v proslulém NP SERENGETI. S velkou pravděpodobností zahlédneme většinu zástupců tzv. VELKÉ PĚTKY. Těšit se můžete na nekonečná stáda SLONŮ AFRICKÝCH, ŽIRAF, ZEBER, ANTILOP či GAZEL. Uvidíme také LVY, HROCHY, GEPARDY, HYENY a další. Součástí programu je i chutný oběd. Ke konci dne se po tomto mimořádném zážitku přesuneme zpět na ubytování, večeře.
  4. den:
  snídaně, dopoledne a část odpoledne ještě pokračujeme na safari v tomto úžasném a rozsáhlém parku. Zbývající čas využijeme k dobrodružnému hledání vzácnějších druhů zvířat jako je například NOSOROŽEC či LEOPARD. Pozdě odpoledne se přesuneme na hranu fascinujícího kráteru NGORONGORO. Ubytování v tradiční kvalitní lodgi. Večeře.
  5. den:
  v brzkých hodinách snídaně, se svítáním sjezd na dno světoznámého kráteru NGORONGORO. Dno kráteru o rozloze 300 km2 zaručuje jistotu pozorování nespočtu druhů exotických zvířat z bezprostřední blízkosti. S trochou štěstí zahlédneme LVY přímo při lovu! Uvidíme také BUFALA, NOSOROŽCE ČERNÉ, GEPARDY, samozřejmostí jsou HROŠI, SLONI, ZEBRY a ANTILOPY. Oběd formou balíčku. Pozdě odpoledne následuje přejezd do města ARUSHA pod nádhernou horou MT. MERU (4 656 m). Ubytování, večeře.
  6. den:
  snídaně (dle letového řádu případně formou balíčku), transfer na letiště, krátký přelet na exotický ostrov ZANZIBAR. Za dobré viditelnosti nádherné výhledy na KILIMANJARO (5 895 m). Transfer na sever ostrova do oblasti KENDWA, které jako jedno z mála netrpí extrémními odlivy. Odpoledne volno s koupáním v INDICKÉM OCEÁNU. Večeře.
  7. den:
  snídaně, celodenní odpočinek na nádherné pláži s bílým pískem s koupáním v azurové vodě oceánu. Možnost fakultativního využití vodních sportů. Večeře.
  8. den:
  snídaně, krátký přejezd do NUNGWI, kde navštívíme zdejší atrakci - PLAVÁNÍ SE ŽELVAMI. Odpoledne odpočinek na pláži v NUNGWI nebo u hotelu. Večeře.
  9. den:
  snídaně, celodenní odpočinek na pláži, fakultativní výlet lodí na jeden z okolních ostrovů s exotickými plážemi a vynikajícími podmínkami pro šnorchlování. Večeře.
  10. den:
  snídaně, celodenní výlet po ostrově. Nejprve navštívíme některou ze SPICE GARDEN - zahradu s exotickými druhy koření, pro které je Zanzibar známý. Druhou zastávkou bude město STONE TOWN - procházka centrem, navštívíme typickou tržnici a podíváme se i k rodnému domu Freddie Mercuryho. Na večer návrat na sever do hotelu, večeře.
  11. den:
  snídaně, celodenní odpočinek na pláži. Večeře.
  12. den:
  snídaně (možné formou balíčku), dle letového řádu transfer na letiště, odlet do ČR.
  13. den:
  přílet do ČR.
  Cena zahrnuje
  zpáteční letenka Praha – Kilimanjaro/Zanzibar – Praha a vnitrostátní přelet Kilimanjaro - Zanzibar v max. výši 22 000 Kč, 4x ubytování ve 2lůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením na safari (2x tradiční stanové lodge, 2x klasické lodge), 6x ubytování v 3* hotelu s vlastním soc. zařízením, 3x plná penze, 7x polopenze, veškeré vstupy do národních parků včetně povolení pro vjezd do kráteru Ngorongoro, safari dle programu, místní řidiči/průvodci na safari, veškerou dopravu dle programu, informační materiály, vedoucí zájezdu..
  Cena nezahrnuje
  vízum (orientační cena z r. 2020 je cca 50 USD) a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
  1lůžkový pokoj 11 000 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu do 30 000 Kč za 975 Kč nebo do 80 000 Kč za 1 575 Kč.

  Podobné zájezdy

  Pohoda v Tanzánii - safari v NP Serengeti a Ngorongoro s koupáním na Zanzibaru

  destinace: Tanzánie, Poznávací zájezdy - Tanzánie, Tanzánie

  termín:16.08. (Út) - 28.08. (Ne) 2022 (13 dní, 12 nocí) | změnit termín

  doprava: Letecky / Praha

  strava: Plná penze/polopenze

  Pohoda v Tanzánii - safari v NP Serengeti a Ngorongoro s koupáním na Zanzibaru
  Objednavatel:
  Jméno *:
  Příjmení *:
  E-mail *:
  Telefon *:
  Ulice:
  Město:
  Psč:
  Poznámka :
  Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
  Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

  Povinné údaje jsou označeny *
  Pořádající ck: Poznání, Jiří Erben IČO: 48163210
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Vytvářím objednávku...