CAMPANATOUR s.r.o. New

  Diamond Hill *****

  kufr pdf

  Termín:02.12. (Pá) - 06.12. (Út) 2022

  změnit termín

  Délka pobytu:5 dní, 4 noci

  ID hotelu:999393

  Doprava:Letecky

  Odletové místo:Praha

  Strava:Ultra All Inclusive

  Cena vč. tax: 15 490 Kč

  Poloha
  Hotel vhodný i pro náročnou klientelu.
  Poloha
  Diamond Hill Resort 5* je leží v části Alanye nazývané Tosmur, vzdálené cca 4 km od samotného centra letoviska Alanya. Hotelová soukromá pláž je dostupná podchodem pod místní pobřežní komunikací (cca 95 m). Menší nákupní možnosti jsou v přímém dosahu hotelu, větší pak v samotném centru Alanye, kam se lze snadno dopravit místní dopravou nebo taxi. V nedalekém okolí lze navštívit i další zajímavá místa této oblasti-jeskyň Dim, pramen Dimcay, Kleopatřina pláž či pevnost Seljuk nebo hrad v Alanyi. Město Antalya a rovněž mezinárodní letiště jsou vzdálené 125 km.
  Vybavení
  komplex je tvořen hlavní 13podlažní budovou s kapacitou 256 pokojů a areálem bazénu s velkou sluneční terasou s lehátky a slunečníky (v ceně, rovněž na hotelové pláži). Dík postavení hotelu na menší vyvýšenině skýtá areál a větší část pokojů nádherný výhled na moře. Uvítá Vás prostorná vstupní hala s recepcí a salónkem, k dispozici Vám dále bude společenská místnost, směnárna, business centrum, k relaxaci poslouží hotelové wellness centrum se saunou, vnitřním bazénem, hammamem, parní lázní a nabídkou řady masáží a revitalizačních procedur (provoz dle doby sezony). Nechybí dobře vybavené fitness centrum. Stravovací služby obstará hlavní samoobslužná restaurace s vnitřní i venkovní částí a a´la carte restaurace s tureckou i mezinárodní kuchyní. K dispozici jsou celkem 4 bary – lobby, pool, beach a střešní. K dalším možnostem vyžití poslouží šipky, stolní tenis, herna, samostatný dětský koutek. Hotel pořádá animační programy pro všechny věkové kategorie-aerobic, pilates, vodní polo, taneční večery, diskotéky, dětský mini klub aj. Na pláži lze využít nabídky střediska vodních sportů či u recepce sjednat pronájem jízdních kol, vozidel aj.
  Stravování
  program Ultra all inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře - formou bufetu. Během dne občerstvení v časech a rozmezí dle sdělení po příjezdu. Místní rozlévané alko a nealko nápoje po dobu celého dne.
  Pokoje
  hotelové pokoje jsou zařízené velmi vkusně. Standardní pokoje (32 m2, kapacita až 3+1 osob-dvoulůžko, samostatné lůžko a sofa) mají sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů, centrální klimatizaci, TV, telefon, mini lednici, trezor a balkon. Lze sjednat ubytování v rodinném pokoji (dva propojené pokoje) nebo suitách. Na vyžádání lze i pokoje pro handikepované hosty.
  Hodnocení
  oceňujeme luxusní vybavení interiérů hotelu, stejně jako vysokou kvalitu stravovacích služeb a variabilitu typů pokojů. Za plus považujeme rovněž umístění hotelu skýtající hezký výhled a v neposlední řadě snadnou dostupnost zajímavých míst lokality.
  Odkaz
  www.diamondhillresort.com.tr
  Cena zahrnuje
  odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou, leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, služby delegáta, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět.
  Cena nezahrnuje
  případné navýšení palivového příplatku.

  Podobné zájezdy

  Diamond Hill *****

  destinace: Turecko, Turecká riviéra, Alanya

  termín:02.12. (Pá) - 06.12. (Út) 2022 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

  doprava: Letecky / Praha

  strava: Ultra All Inclusive

  Diamond Hill
  Objednavatel:
  Jméno *:
  Příjmení *:
  E-mail *:
  Telefon *:
  Ulice:
  Město:
  Psč:
  Poznámka :
  Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
  Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

  Povinné údaje jsou označeny *
  Pořádající ck: Inex-cestovní kancelář s.r.o. IČO: 26392763
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Vytvářím objednávku...