CAMPANATOUR s.r.o. New

  Pine Beach Belek *****

  kufr pdf

  Termín:02.12. (Pá) - 06.12. (Út) 2022

  změnit termín

  Délka pobytu:5 dní, 4 noci

  ID hotelu:1004347

  Doprava:Letecky

  Odletové místo:Praha

  Strava:Ultra All Inclusive

  Cena vč. tax: 20 090 Kč

  Poloha
  Příjemná oáza zábavy uprostřed zeleně určená především pro nezapomenutelnou rodinnou dovolenou.
  Poloha
  5* hotel postavený v roce 2001 je po celkové a velice zdařilé rekonstrukci (2022), leží na na pozemku o rozloze 118.000 m2 s mnoha vzrostlými borovicovými stromy, palmami a všude přítomnými kvetoucími Bugantéliemi. Sestává se z hlavní budovy v podobě pravidelné šipky a v zahradě vystavěných 13 bloků bungalovů (2 podlaží). Celý komplex je pravou oázou aktivní dovolené, pohody a relaxace. Hotelová zahrada přechází v 200 m dlouhou písečnou pláž. Na pláži najdete veškerý servis a přiléhá k ní restaurační komplex s celodenním stravováním, menší molo, plážové sekce s řadou privátních pavilónů VIP za poplatek a středisko vodních sportů. Letiště je vzdálené 33, centrum Antalye 45 a Belek 3 km a nejbližší golf 2 km.
  Vybavení
  hotel prošel totální rekonstrukcí (2022) a nabízí ubytování v 743 pokojích v 5-ti podlažní hlavní budově, Club house a ve 13 blocích zahradních bungalovů. Nabízíme standardní pokoje (33-35 m2), Junior suity (48 m2) i rodinné pokoje se 2 oddělenými ložnicemi (65 m2). Hotel Vás uvítá moderní prosvětlenou recepcí s prostorným lobby, barem a vysokým vstupním atriem při vstupu do hotelu. K ultra all inclusive servisu slouží 2 hlavní restaurace s dětským koutkem, 3 a la carte restaurace za poplatek (turecká, rybí a středozemní), 3 snacky, 9 barů, 2 pattiserie, cukrárna s přípravou waflí, noční klub, disco a u pláže amfiteátr. V samotném areálu hotelu najdete celou řadu různých bazénů pro dospělé i děti o rozloze více jak 3.000 m2. Je zde i venkovní bazén s vyhřívanou mořskou vodou, Aquapark se 6 novými skluzavkami a v lázních 3 vnitřní bazény. Rozšířena byla i nabídka pro Vaše děti a hotel nabízí celodenní zábavu na ploše 9.500 m2 v Pino (4-7 let), Pinny (8-12 let) a Tinny klubech (13-17 let), které zaručují zábavu napříč věky dětí. Nechybí zde mini lunapark, řada celodenních aktivit, soutěží, lekcí vaření či různé tématické dny, sportovní vyžití, moderní hračky i různá dětská hřiště. K hotelu rovněž patří 2 tenisové kurty, multifunkční hřiště na volejbal, basketbal, malou kopanou a házenou, hřiště na plážový volejbal, středisko vodních sportů, stolní tenis, badminton, šipky, vzduchová střelba, kulečníky, elektronické hry, boccia a lukostřelba. Internet je v celém areálu hotelu zdarma. Neopomeňte na Spa lázně s vnitřním (275+171 m2) i dětským vyhřívaným bazénem (10 m2), ke kterým náleží sauna, pára, hamam a masážní místnosti i moderní fitness. V komplexu hotelu najdete rovněž boutique, optiku, fotoslužbu, minimarket, zlatnictví, kadeřnictví, prádelnu, službu doktora, půjčovnu aut i kol. Hotel organizuje pravidelná cvičení jogy, zumby, crossfitu i step aerobiku, pořádá každodenní animační programy, výpravná zábavná večerní představení, show i pravidelné večery s živou hudbu. Nabízí rovněž celodenní hlídání dětí (za úplatu), dětské vybavení na pokoj dle přání klientů. Slunečníky, lehátka i ručníky zdarma v celém areálu hotelu i na pláži, kde je i řada VIP plážových pavilónů (za poplatek) s batlerem.
  Stravování
  bohatý Ultra All inclusive koncept s výbornou kuchyní, velkým výběrem mezinárodních nápojů, s důrazem na přání každého jednotlivého klienta včetně těch nejmenších, kteří mají i vlastní dětský bufet.
  Pokoje
  hotel nabízí ubytování v různých pokojích v hlavní budově a v zahradních bungalovech. Pokoje jsou vkusně vybaveny, nabízí možnost přistýlky, mají sociální zařízení se sprchou (župan a přezůvky na vyžádání), vysoušeč vlasů, křeslo, psací stůl, LCD SAT-TV, telefon, centrální klimatizaci, wifi internet zdarma, denně doplňovaný minibar, trezor a balkon. Podlaha je krytá většinou kobercem. Pro větší rodiny doporučujeme rodinné pokoje se 2 oddělěnými pokoji a 1 či 2 koupelnami.
  Hodnocení
  příjemná oáza zábavy uprostřed zeleně určená především pro nezapomenutelnou rodinnou dovolenou.
  Klienti ocení především všudepřítomnou zeleň spolu s příjemnou písečnou pláží, vlastními slunečníky či privátními pavilóny. Doporučujeme všem, kteří vyhledávají kvalitní hotel po celkové rekonstrukci s dobrými službami, chutnou kuchyní, v blízkosti nákupních možností a i krátší transfer na letiště.
  Odkaz
  www.pinebeach.com.tr
  Cena zahrnuje
  odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou, leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, služby delegáta, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět.
  Cena nezahrnuje
  případné navýšení palivového příplatku.

  Podobné zájezdy

  Pine Beach Belek *****

  destinace: Turecko, Turecká riviéra, Belek

  termín:02.12. (Pá) - 06.12. (Út) 2022 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

  doprava: Letecky / Praha

  strava: Ultra All Inclusive

  Pine Beach Belek
  Objednavatel:
  Jméno *:
  Příjmení *:
  E-mail *:
  Telefon *:
  Ulice:
  Město:
  Psč:
  Poznámka :
  Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
  Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

  Povinné údaje jsou označeny *
  Pořádající ck: Inex-cestovní kancelář s.r.o. IČO: 26392763
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Vytvářím objednávku...