CAMPANATOUR s.r.o. - spolehlivý průvodce na Vašich cestách

Spolehlivý průvodce na vašich cestách
  • telefon zdarma 800 19 22 19
  • info@campana.cz

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Odběr novinek

Aktuální kurzy měn

Euro125.72
Americký dolar122.77
Britská libra129.50
Švýcarský frank122.66
Australský dolar116.19
Bulharský leva113.15
Chorvatská kuna13.47
Ruský rubl10034.40

Parkování na letišti

Kompenzace za zpoždění letu

Počasí

ID: 615635

USA: KRÁSY UTAHU - 12 DNÍ **+

Popis
KRÁSY UTAHU 12 DNÍ/11 NOCÍ - AUTEM PO USA

PROGRAM NA MÍRU – BEZ PRŮVODCE, ŘIDIČE = ubytování a auto je zajištěno předem, řídíte sami a
jedete dle svých zájmů…
Program
1. DEN: LAS VEGAS
Přílet do Las Vegas, převzetí auta v půjčovně na letišti a odjezdu do hotelu. V libovolnou denní či noční dobu můžete zahájit prohlídku jednoho z nejbláznivějších měst na světě. Živá vystoupení nejlepších světových umělců, vzrušení z kasin a her, cenově výhodné outlety i drahé obchody a butiky. Můžete zde získat či prohrát spoustu peněz, zdarma se
můžete procházet po Las Vegas Boulevard, kde program nekončí od rána do večera. Volný je i přístup do komerčních částí hotelových kreatur, které lákají hosty i příchozí na hru, show, obchody či restaurace všech cenových úrovní. Nocleh v hotelu.
2.DEN: LAS VEGAS – ZION NP – KANAB (205 mil/328 km)
Ráno opustíte (za denního světla ošklivé město) Las Vegas a pojedete do krásného parku pískovcových monolitů Zion. Úzké kamenné štěrbiny s barevnými pruhy se tvořily po mnoho let vodní a větrnou erozí. V parku i podél řeky Virgin je mnoho zpevněných cest, nejzajímavější pokračuje do soutěsky The Narrows. Po návštěvě parku vede cesta směrem k městu Kanab. Zde ubytování v hotelu, nocleh.
3.DEN: KANAB – GRAND CANYON NORTHRIM – LAKE POWELL – PAGE (180 mil/288 km)
Tento den doporučujeme velmi časný odjezd z Kanabu. Naskytne se vám tím pěkný pohled na severní straně Grand Canyonu. Nord Rim má vybudované tři vyhlídkové body, které nabízí odlišné pohledy na rozlohu a hloubku kaňonu. Odpoledne pokračujte ke krásnému Lake Powell obdivovat hlubokou modrou vodu obklopenou červenou skalní stěnou. Atraktivní je prohlídka přehrady Glen Canyon. Ubytování a nocleh v Page.
4.DEN: PAGE – MONUMENT VALLEY NP – KAYENTA (124 mil/198 km)
Den můžete zahájit v Muzeu Johna Wesley Powella, kde se dozvíte mnoho zajímavostí o jezeru před a po konstrukci hráze. Doporučujeme výlet k Rainbow Bridge, největším přírodnímu mostu světa. Tento přírodní zázrak je dosažitelný pěšky, na koni nebo lodí po řece Colorado. Další cesta vede přes Monument Valley, údolí rudých monolitů, které patří k nejoblíbenějším objektům fotografů, natáčelo se zde nesčetně westernových fi lmů. Za návštěvu stojí i rezervace Navajo. Dojezd do města Kayenta. Nocleh.
5.DEN: KAYENTA – CANYONLANDS NP – MOAB (244 mil/390 km)
Po odjezdu z Kayenty odbočíte do Canyonlands s úchvatnými kamennými útvary, výhledem na Colorado a Green Rivers. V části The Needles můžete vyšplhat 500 m vysoko na Needle Point na dech beroucí výhled, na tuto cestu je nutné být dobře vybaven, počítejte s minimálně 1/2 denním trekem. Pokračujte do města Moab na dvě noci pobytu. Ubytování v hotelu. Nocleh.
6.DEN: MOAB – ARCHES NP
Tento den začíná návštěvou Arches, kde se nachází více než 2000 přírodních volně stojících pískovcových oblouků. Nejznámější Delicate Arch se nachází mimo silnici, vede k němu dlouhá a namáhavá cesta z Wolf Ranch (rezervujte si minimálně 2,5 hodiny), ale určitě stojí za zhlédnutí. Západ slunce si nejlépe užijete v Devil´s Garden, ale nejste-li opravdu rychlí, vezměte si s sebou na zpáteční cestu baterku, budete potřebovat téměř tři hodiny na cestu tam a zpět. Návrat do Moabu. Nocleh.
7.DEN: MOAB – CAPITOL REEF NP – TORREY (230 mil/325 km)
Další přírodní scenérie nabídne Capitol Reef National Park. Panoramtické vyhlídky umožňují obdivovat sto mil dlouhý hřeben skály, která erodovala do divoce barevných a pestrých pískovcových útvarů. Pokračujte do Torey na nocleh.
8.DEN: TORREY – BRYCE CANYON NP (132 mil/214 km)
Při cestě z Torrey na Bryce Canyon si udělějte zastávku v indiánské vesnici Anasazi Indian Village State Park. Bryce Canyon National Park je odlišný od NP Zion jak barvou, tak erozí. Pískovcové jehlany nazývané hoodoos mění svou barvu v průběhu dne. Z Rainbow Point je za jasného dne vidět až 100 mil daleko. Můžete zde podniknout pěší túru (sestup do tzv. amfi teátru může být fyzicky poměrně náročný) nebo zvolit zde populární poznávání parku z koňského sedla. Ubytování v hotelu. V této oblasti strávíte dvě noci.
9.DEN: BRYCE CANYON NP
Tento den prožijete dle vlastního uvážení. Možnost pěší túry poskytující bližší kontakt s přírodou, jízdy na koni. Všechna neobvyklá hoodoos mají svá jména podle svých tvarů. Je dobré si sebou vzít publikaci o parku, abyste mohli lépe identifi kovat jejich tvary. Doporučujeme nevynechat sousední Red Canyon. Nocleh.
10.DEN CEDAR BREAKS NATIONAL MONUMENT - LAS VEGAS (258 mil/413 km)
Dnes se vydáte směrem k Cedar Breaks National Monument, který v mnohém připomíná Bryce Canyon, ale v menším měřítku. Najdete zde spoustu odstínů červené, žluté a purpurové barvy, jeden z nejstarších stromů na světě a v letních měsících i mnoho divokých květin. Dále pokračujete do Las Vegas , kde strávíte dvě noci.
11. DEN: LAS VEGAS
Dnešek strávíte v tomto pulsujícím městě. Jistě nesmíte opomenout fontánovou show před hotelem Bellagio a připomenout si tak scény z filmu Ocean´s Twelve (Dannyho parťáci). Dramatické kombinace hudby, vody a světla vám zprostředkuje fascinující zážitek. Udělejte si výlet do věže hotelu Stratosphere – nevyšší stavby západně od řeky Mississippi, můžete se zde dobře najíst, ale i svézt po adrenalinové horské dráze. Můžete si udělat výlet za luxusními nákupy do Ceasars Palace, The Venetian a Paris. Večeře v Las Vegas je jistě úžasným zážitkem. Světoví kuchaři zde mají své vyhlášené kuchyně. Pro představu o původním vzhledu města navštivte Fremont Stret, kde najdete obchody, restaurace a casina. Nocleh.
12. DEN: LAS VEGAS – ODLET
Odlet z mezinárodního letiště.
Doprava
Letenka Praha – Las Vegas – Praha. Obecně platí, že čím dříve před odletem si letenku zarezervujete, tím je cena nižší. Můžeme nabídnout libovolně dlouhý pobyt i den odletu, přesnou cenu letenky sdělíme v okamžiku rezervace!
Uvedená nabídka platí při využití nejvýhodnějšího tarifu. Počet míst je omezen.

AUTO v místě: pro 2 osoby - kategorie Economy; pro 4 osoby - kategorie I-mediate.
V ceně
- letenka vč. letištních tax
- 11x ubytování v daném typu pokoje, bez stravy, hotely /4*
- půjčení auta na 12 dní – auto kategorie „economy“ pro dvě osoby, „i-rmediate“ pro 4 osoby: neomezené míle, komplexní pojištění, mapa, místní taxy, 3 řidiči, plná nádrž
- místní hotelové taxy
Příplatky
-Cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni
- ESTA - lze vyřídit přes CK
Povinné smluvní údaje
Pro uskutečnění zájezdu není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Zájezd je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu budou uvedeny v Informacích k odjezdu. Občané EU potřebují pro vstup do USA platný cestovní pas a ESTA (vízum), očkování nejsou potřeba.
Zobrazit celý text
26.02. (Út) - 09.03. (So) 2019 - 12 dní, 11 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Osoba v pokoji pro 4 osoby další typy pokojů
Bez stravy
Letecky/Praha
-38 290 Kč
Kalkulace
05.03. (Út) - 16.03. (So) 2019 - 12 dní, 11 nocí
Osoba v pokoji pro 4 osoby další typy pokojů
Bez stravy
Letecky/Praha
-38 290 Kč
Kalkulace
12.03. (Út) - 23.03. (So) 2019 - 12 dní, 11 nocí
Osoba v pokoji pro 4 osoby další typy pokojů
Bez stravy
Letecky/Praha
-38 290 Kč
Kalkulace
19.03. (Út) - 30.03. (So) 2019 - 12 dní, 11 nocí
Osoba v pokoji pro 4 osoby další typy pokojů
Bez stravy
Letecky/Praha
-38 290 Kč
Kalkulace
26.03. (Út) - 06.04. (So) 2019 - 12 dní, 11 nocí
Osoba v pokoji pro 4 osoby další typy pokojů
Bez stravy
Letecky/Praha
-38 290 Kč
Kalkulace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající ck: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
 
Vytvářím objednávku...