CAMPANATOUR s.r.o. New

  Meeru Island Resort ****

  kufr pdf

  Termín:13.08. (So) - 21.08. (Ne) 2022

  změnit termín

  Délka pobytu:9 dní, 6 nocí

  ID hotelu:993507

  Doprava:Letecky

  Odletové místo:Praha

  Strava:Plná penze

  Cena vč. tax: 53 090 Kč

  Poloha
  rozlehlý resort nabízí relaxační neformální atmosféru na poměrně větším ostrově plným bohaté vegetace a kokosových palem. Nabízí 1,5 km dlouhou bílou písečnou pláž s průzračnou lagunou lákající ke šnorchlování.20 Garden pokojů, 77 Beach vil, 83 Jacuzzi Beach vil, 27 Water vil, 77 Jacuzzi Water vil a 2 Honeymoon suite.
  Poloha
  North Male Atoll, vzdálenost od letiště 45 km – transfer rychlolodí 55 minut.
  Vybavení
  5 restaurací, 6 barů, 2 bazény, dětský bazén, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, kajaky, rybaření, tenis, plážový volejbal, badminton, fotbal, golf (9ti jamkové hřiště), stolní tenis, billiard, pétanque, boutique, kadeřník, business centrum, lékař, hlídání dětí, internetová kavárna, Wi-fi internet zdarma, půjčovna kol.
  Stravování
  plná penze, možnost dokoupení ALL INCLUSIVE Plus – vše formou bufetu.
  Rozloha
  délka cca 1200 m, šířka cca 350 m.
  Pokoje
  Garden pokoj (50 m2) - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, open air koupelna - sprcha, WC, terasa s plážovými lehátky. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí do 15 let v pokoji.
  Hodnocení
  Malebný, dlouhý a zelený ostrov s oslnivě bílou pláží, který si zamilujete na první pohled! Pro ty, kdo chtějí zažít aktivní dovolenou v ráji!
  Speciální nabídka
  *** NABÍDKA PRO NOVOMANŽELE, OSLAVY VÝROČÍ SVATBY* talíř ovoce, květiny.** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace
  Poznámka
  u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.

  Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
  Fakultativní výlety
  V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
  Odkaz
  Meeru Island Resort
  Cena zahrnuje
  leteckou dopravu Praha – Male – Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u resortu, transfery uvedené v popisu resortu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.
  Cena nezahrnuje
  komplexní cestovní pojištění.

  Podobné zájezdy

  Meeru Island Resort ****

  destinace: Maledivy, Severní Male Atol

  termín:13.08. (So) - 21.08. (Ne) 2022 (9 dní, 6 nocí) | změnit termín

  doprava: Letecky / Praha

  strava: Plná penze

  Meeru Island Resort
  Objednavatel:
  Jméno *:
  Příjmení *:
  E-mail *:
  Telefon *:
  Ulice:
  Město:
  Psč:
  Poznámka :
  Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
  Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

  Povinné údaje jsou označeny *
  Pořádající ck: Inex-cestovní kancelář s.r.o. IČO: 26392763
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Vytvářím objednávku...